Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap13%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap25%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap9%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap6%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap11%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap0%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap2%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap7%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap2%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap1%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap0%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap0%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap0%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap4%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap3%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap8%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap0%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap0%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap8%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap1%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_lcap1%Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 Opsta diskusija o Lost Season 1

Go down 
+24
makili
nitobe
BiberChe
Alen Alpert
gohlub
joxy fu93
Galence93
comy
SV.SAVO
RemaMC
Darkonius Faraday
Dr.Marvin Candle
Chupa027
The Constant
Riquelme
Andrew Faraday
Nisakuv
Sawyer
maxal
Zarla
d@ne
Ben Linus
mariposa
HeadBurn3r.
28 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4
АуторПорука
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Opsta diskusija o Lost Season 1   Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 EmptyThu Jan 08, 2009 7:12 am

First topic message reminder :

Sve diskusije ali samo o Lost Season 1......

Kako vam se svidja, sta zamerate i tako......
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com

АуторПорука
Andrew Faraday
Deus ex Machina
Deus ex Machina
Andrew Faraday


Broj poruka : 2329
Godina : 34
Lokacija : Niš - Troška
Datum upisa : 30.01.2009

Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 1   Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 EmptySun Apr 04, 2010 1:04 pm

Ja sam oduvek voleo unapred da citam, i tako dok sam gledao trecu sezonu video sam neku sliku iz cetvrte sa novim likovima i razocarao se rekoh koje gluposti sto uvode nove likove i sl. A evo vidis posle mi je jedan od tih likova postao omiljen Very Happy
Назад на врх Go down
spelman
The Moth
The Moth
spelman


Broj poruka : 285
Godina : 32
Datum upisa : 26.03.2010

Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 1   Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 EmptySun Apr 04, 2010 10:13 pm

i ja volim da citam sve unapred Very Happy i bas mi je krivo sto sam sve bitno procitao Very Happy
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 1   Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 EmptyMon Apr 05, 2010 10:39 am

prejaka sezona.. fleshback-ovi su vrhunac.

tu su i standardni americki kliseji.. lazi, prevare, tuce, nepovjerenje, kuje,nasilje, ubistva.. sve je to normalno da se desava i onda sutradan kao da nista nije bilo..

jadan charley.. taman kad se skinuo sa gudre nadje avion pun zutog Very Happy .. jedina zamjerka sto nisu sve to pokupili i donijeli u kamp i napravili jednu nezaboravnu zabavu i orgije na plazi Very Happy

Jack kao lik mi se nikad nije svidjao.. ali on jeste lider grupe.. u najnezahvalnijem je polozaju, kao doktor sta god se desi on mora jurcati (sjetimo se transfuzije krvi kad je davao Boone-u a na drugoj strani se mala Claire poradja.. frajer ne zna gdje udara Smile)

Sayidov lik je super uradjen ali malo je glupo da jedan takav mucitelj odjednom zbog ribe koju je jednom vidio od djetinjstva i to u celiji kad ju je ispitivao izda najboljeg prijatelja i napravi haos a nije ju ni poljubio kamoli spavao sa njom, pa da se moze reci da je "mala" u pitanju Very Happy

John Locke je najveca misterija i po meni ujedno i centralna figura u cijeloj sezoni. za njega je potrebno mnogo vise od par recenica da bi se opisao njegov lik pa cu ga preskociti.

Sawyer - najveca faca! najkompleksniji lik u seriji i stvarno su se scenaristi oko njega potrudili.. ne mozes da ga volis a ne mozes da ga mrzis, od seljacine do veoma pametnog frajera. Gnjevan je najvise na sebe pa se takav i postavlja prema okolini. zeli da se mrzi.. samo situacija sa Shanonoim inhalatorima je bila vrh.

Michael i njegovo deriste WAAAALT - veoma bitan lik za seriju jer ne mogu svi biti cool i super, mora neko biti odvratan i glup.. svaka ekipa ima svoju crnu ovcu (bukvalno xD..ovo je malo rasisticki od tvoraca serije) .. a Walt je isti tata.

Jin i Sun.. Jin je ok lik ali njegovu zenu, Sun ne mogu da smislim.. ne znam uopste ko joj je dao toliko prostora u seriji..mozda je ljubavnica nekog producenta. ne znam.. to mozda nitobe zna Smile svaki put kad se naljuti izivi se na svojoj bastici. sta joj je paradajz kriv.
Jinu je glavni problem jezicna barijera jer da zna engleski vrlo brzo bi postao jedan od lidera jer je veoma sposoban frajer.. u fleshbackovima je djubre prema Sun ali zato sto u njoj vidi njenog oca koji je od njega napravio zivotinju. ide mu opravdanje od mene 100%.

Hugo Reyes - simpaticno krme koje je svima drago, pa i meni. njegova jedina greska u zivotu je bila sto je iskoristio famozne brojeve na lotu i dobio.

sad sam skontao zasto vas pola ne voli Kate.. i mene je nervirala sto
prebija okolo sve koji joj padnu saka.. ah.. jeste prvrtljiva, lazljiva, necasna, ubica, ali glupo je sto jos i tuce ljude kao da je Fjodor Emilijanenko

ostali likovi su tu i tamo o.k ali nista specijalno. jedino boone nije zasluzio da pogine. ali znate kako je to inace u zivotu - uvijek dobri i nevini nastradaju

spelman.. licis mi na Jacka.. ne prihvacas nadrealno.. a saptaji u sumi, prikaze, crno cudoviste su ti realni? Razz


p.s. uh sto ga ja ispisa.
Назад на врх Go down
spelman
The Moth
The Moth
spelman


Broj poruka : 285
Godina : 32
Datum upisa : 26.03.2010

Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 1   Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 EmptyTue Apr 06, 2010 1:27 am

nisam ja jos video neko cudoviste Razz
Назад на врх Go down
Alen Alpert
Ab Aeterno
Ab Aeterno
Alen Alpert


Broj poruka : 2955
Godina : 34
Lokacija : Othersvile
Datum upisa : 04.05.2009

Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 1   Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 EmptyFri Apr 09, 2010 10:34 am

Цитат :
jadan charley.. taman kad se skinuo sa gudre nadje avion pun zutog Very Happy .. jedina zamjerka sto nisu sve to pokupili i donijeli u kamp i napravili jednu nezaboravnu zabavu i orgije na plazi Very Happy
Цитат :
Jack kao lik mi se nikad nije svidjao.. ali on jeste lider grupe.. u
najnezahvalnijem je polozaju, kao doktor sta god se desi on mora
jurcati (sjetimo se transfuzije krvi kad je davao Boone-u a na drugoj
strani se mala Claire poradja.. frajer ne zna gdje udara Smile)
Цитат :
Jin i Sun.. Jin je ok lik ali njegovu zenu, Sun ne mogu da smislim.. ne
znam uopste ko joj je dao toliko prostora u seriji..mozda je ljubavnica
nekog producenta. ne znam.. to mozda nitobe zna Smile svaki put kad se naljuti izivi se na svojoj bastici. sta joj je paradajz kriv.
Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 927822 Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 927822 Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 927822
Ma sto rekce Darkonius 'ti si car',dodo bi jos i na kvadrat!

Цитат :
sad sam skontao zasto vas pola ne voli Kate.. i mene je nervirala sto
prebija
okolo sve koji joj padnu saka.. ah.. jeste prvrtljiva, lazljiva,
necasna, ubica, ali glupo je sto jos i tuce ljude kao da je Fjodor
Emilijanenko
Ma sta ti je, Fjodor je pickin dim za Kejt Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 Icon_razz
Назад на врх Go down
Sponsored content





Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 1   Opsta diskusija o Lost Season 1 - Page 4 Empty

Назад на врх Go down
 
Opsta diskusija o Lost Season 1
Назад на врх 
Страна 4 of 4Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» Opsta diskusija o Lost Season 2
» Opsta diskusija o Lost Season 3
» Opsta diskusija o Lost Season 4
» Opsta diskusija o Lost Season 5
» 06.04 The Substitute - Opsta diskusija

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Sezone :: Sezona 1-
Скочи на: