Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap13%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap25%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap9%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap6%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap11%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap0%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap2%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap7%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap2%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap1%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap0%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap0%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap0%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap4%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap3%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap8%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap0%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap0%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap8%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap1%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_lcap1%Opsta diskusija o Lost Season 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 Opsta diskusija o Lost Season 2

Go down 
+15
nitobe
Alen Alpert
Jacob
Divna91
SV.SAVO
Darkonius Faraday
The Constant
Andrew Faraday
Li
Nisakuv
Sawyer
FilipMurray
d@ne
Ben Linus
HeadBurn3r.
19 posters
Иди на страну : 1, 2  Next
АуторПорука
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptyThu Jan 08, 2009 7:22 am

Sve diskusije ali samo o 2 Sezoni....

Kakva je, dali vam se svidja, sta zamerate......
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
Ben Linus
The Substitute
The Substitute
Ben Linus


Broj poruka : 1658
Godina : 29
Datum upisa : 02.01.2009

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptySun Jan 11, 2009 10:46 pm

Very,very good...........
Назад на врх Go down
http://nfl-fans-serbia.forumotion.com/forum.htm
d@ne
The Candidate
The Candidate
d@ne


Broj poruka : 616
Godina : 37
Datum upisa : 26.12.2008

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptyMon Jan 12, 2009 9:14 am

dobra je...iznenadjujuca...pojavljuje se drugi deo aviona,jos prezivelih...malo komplikovano i zamrseno ali super...to je u stvari i car izgubljenih...misterija...
Назад на врх Go down
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptyMon Jan 12, 2009 9:31 am

Da to je glavno u seriji misterije....meni su se u ovoj sezoni svidjali borje vi 4, 8, 15, 16, 23, 42....
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
d@ne
The Candidate
The Candidate
d@ne


Broj poruka : 616
Godina : 37
Datum upisa : 26.12.2008

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptyMon Jan 12, 2009 10:18 am

Esmir_Sawyer's_Fan ::
Da to je glavno u seriji misterije....meni su se u ovoj sezoni svidjali borje vi 4, 8, 15, 16, 23, 42....

brojevi...jos uvek nerazjasnjena misterija... jako me zanima sta znace....
Назад на врх Go down
FilipMurray
Ab Aeterno
Ab Aeterno
FilipMurray


Broj poruka : 6780
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.09.2008

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptyMon Jan 12, 2009 2:06 pm

hurley ih je igro na loto-u
i njihov zbir je 108-odbrojavanje u Hatchu...
Dosta toga ima veze sa 4 8 15 16 23 42
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
d@ne
The Candidate
The Candidate
d@ne


Broj poruka : 616
Godina : 37
Datum upisa : 26.12.2008

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptyMon Jan 12, 2009 9:56 pm

scofield ::
hurley ih je igro na loto-u
i njihov zbir je 108-odbrojavanje u Hatchu...
Dosta toga ima veze sa 4 8 15 16 23 42

108 dana su bili na ostrvu
Назад на врх Go down
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptyMon Jan 12, 2009 10:25 pm

Daneina ::
scofield ::
hurley ih je igro na loto-u
i njihov zbir je 108-odbrojavanje u Hatchu...
Dosta toga ima veze sa 4 8 15 16 23 42

108 dana su bili na ostrvu

Kako 108, pa još nije kraj serije?!
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
d@ne
The Candidate
The Candidate
d@ne


Broj poruka : 616
Godina : 37
Datum upisa : 26.12.2008

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptyMon Jan 12, 2009 10:27 pm

_Sawyer_ ::
Daneina ::
scofield ::
hurley ih je igro na loto-u
i njihov zbir je 108-odbrojavanje u Hatchu...
Dosta toga ima veze sa 4 8 15 16 23 42

108 dana su bili na ostrvu

Kako 108, pa još nije kraj serije?!

108 dana su bili na ostrvu... mislim na Oceanik 6.
Назад на врх Go down
FilipMurray
Ab Aeterno
Ab Aeterno
FilipMurray


Broj poruka : 6780
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.09.2008

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptyFri Feb 06, 2009 7:41 am

odlicna sezona Very Happy
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptyFri Feb 06, 2009 9:36 pm

Extra sezona, a zadnja epizoda je extra, kad ne ukucaju brojeve...
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
Gost
Гост




Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptySat Feb 07, 2009 5:47 am

Meni je to malo glupo sto na kraju nisu ukucali i nista im se nije desilo...A inace sezona je super...
Назад на врх Go down
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptySat Feb 07, 2009 5:55 am

Drive Shaft Boy ::
Meni je to malo glupo sto na kraju nisu ukucali i nista im se nije desilo...A inace sezona je super...

Da, slažem se, ukucali su, i samo je "otvor" uništen i bela svetlost na ostrvu...
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
Gost
Гост




Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptySat Feb 07, 2009 5:56 am

Da,ja misio bice ono bas nesto zaguljeno,kad....
Назад на врх Go down
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptySat Feb 07, 2009 7:29 am

Drive Shaft Boy ::
Da,ja misio bice ono bas nesto zaguljeno,kad....

I ja, a još gore je da nisu otkrili misteriju tih brojeva...
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
Nisakuv
One of Them
One of Them
Nisakuv


Broj poruka : 60
Godina : 38
Datum upisa : 09.02.2009

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptyThu Feb 12, 2009 12:43 pm

Posle prve sezone gde smo se mrdali samo po plazi i pecini, ova sezona je bila eye-opener ... i u pocetku me je prilicno zbunio broj ljudi, ko gde sve to ide, na koju stranu, ko je kuda posao, ko sta zna ... konfuzno, ali nista manje interesantno ... poslednja epizoda je bila fenomenalna ...

Jos sam pod utiskom jer upravo pogledah poslednju epizodu ... i jedva cekam da nastavim ... Very Happy
Назад на врх Go down
Li
One of Them
One of Them



Broj poruka : 59
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.11.2008

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptyFri Feb 13, 2009 12:46 am

ja sam sad uzela ponovo da odgledam tu drugu sezonu, jer upravo se u njoj najvise prica i zapocelo - ali imam par nedoumica
(ko nije gledao dalje neka ne cita Laughing )

- je li 'henri' namerno upao u zamku , tj. dosao kod njih da izvidi situaciju ili im nije islo nesto po planu cim su morali majkla da salju na misiju..?
- je li samo zezao Dzona da nije pritisnuo ono dugme u epizodi 'Lockdown' ? O.o

zaboravih vec dosta sta se desavalo, pa sada kad gledam ponovo samo mi jos vise pitanja izvire Laughing
Назад на врх Go down
Andrew Faraday
Deus ex Machina
Deus ex Machina
Andrew Faraday


Broj poruka : 2329
Godina : 34
Lokacija : Niš - Troška
Datum upisa : 30.01.2009

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptyFri Feb 13, 2009 1:39 am

Ben (Henry) je verovatno sam dosao zbog Dzeka. Nadam se da ce u ovim putovanjima kroz vreme prikazati kako je pravi Henri Gejl dosao na ostrvo i zasto.
a za drugo pitanje ne znam ali mislim da je ipak ukucao brojeve ali to sad vec i nije bitno.
Назад на врх Go down
Nisakuv
One of Them
One of Them
Nisakuv


Broj poruka : 60
Godina : 38
Datum upisa : 09.02.2009

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptyFri Feb 13, 2009 10:22 am

I ja mislim da je ukucao brojeve jer nije bilo nikakve uzbune, ni "SYSTEM FAILURE", ni treskanja, ni magnetnog privlacenja ...
A da li se namerno upecao ... pa ne znam. Tek sam pogledao sezonu pa ne znam je li se kasnije pominjalo. Smile
Назад на врх Go down
The Constant
Dharma User
Dharma User
The Constant


Broj poruka : 791
Godina : 34
Lokacija : Exogenesis: In Transition
Datum upisa : 08.02.2009

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptyFri Feb 13, 2009 11:00 am

Ma 100% je samo drukao Loka... that's Ben...
Назад на врх Go down
http://www.last.fm/user/milann89
Li
One of Them
One of Them



Broj poruka : 59
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.11.2008

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptySat Feb 14, 2009 8:16 am

e pa vidis to pretpostavih, ali zasto bi to radio i time ugrozio i ostrvo i sve, jer jedino dzon je insistirao i verovao da pritiskanje tog dugmeta ima stvarno neki znacaj, i onda mi se opet namece pitanje - sto bi oni tako bitnu stanicu, i tako bitan zadatak ostavili tek tako na upravljanje tamo nekim slucajno nabasalim ljudima O.o skroz mi ta stanica sad nije jasna...i kad se desila implozija sto niko nije reagovao od ovih Ostalih, kao nista se nije desilo ? su oni uopste znali sta se tu desava Laughing
i tek sad provalih da je onaj Kelvin isti onaj lik koji je Saida naterao da muci onog svog komadanta i koji mu rekao da ce to upotrebiti jednog dana opet, eee ovo stvarno treba opet sve pregledati da bi se tek povezalo i prokljuvilo, mada evo tek su mi sad neke stvari skroz nelogicne -.-
Назад на врх Go down
The Constant
Dharma User
Dharma User
The Constant


Broj poruka : 791
Godina : 34
Lokacija : Exogenesis: In Transition
Datum upisa : 08.02.2009

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptySat Feb 14, 2009 4:00 pm

I ja zelim da gledam sve kada znam tako mnogo o likovima... i kada je Hatch "implodovao", the Others su se zacudili... cini mi se da ni oni nisu bas znali sta se desava...

Mozda je Ben cikao Loka kao sto to uvek radi, poznaje ga... ben... uvek ima plan. Very Happy
Назад на врх Go down
http://www.last.fm/user/milann89
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptyMon Mar 02, 2009 10:56 am

Andrew Faraday ::
Nadam se da ce u ovim putovanjima kroz vreme prikazati kako je pravi Henri Gejl dosao na ostrvo i zasto.
Negde sam pročitao na netu da je Charls Widmore poslao pravog Henry Gale-a na ostrvo u balonu preko atlantika sa namerom da nađe ostrvo. I Henry Gale je našao ostrvo i verovatno je ubijen.
Назад на врх Go down
SV.SAVO
Confidence man
Confidence man
SV.SAVO


Broj poruka : 1837
Godina : 29
Lokacija : Sid (Shid)
Datum upisa : 26.09.2008

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptyTue Mar 03, 2009 1:08 am

da, to sam i ja procitao...
Назад на врх Go down
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 EmptySat Jun 20, 2009 2:04 am

Bas je glupo kad na kraju ne ukucaju brojeve i ne desi se nista. To mi je bilo bas glupo...
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
Sponsored content





Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 2   Opsta diskusija o Lost Season 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Opsta diskusija o Lost Season 2
Назад на врх 
Страна 1 of 2Иди на страну : 1, 2  Next
 Similar topics
-
» Opsta diskusija o Lost Season 1
» Opsta diskusija o Lost Season 3
» Opsta diskusija o Lost Season 4
» Opsta diskusija o Lost Season 5
» 06x17/18 - The End - Opsta diskusija

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Sezone :: Sezona 2-
Скочи на: