Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
1×15 - Homecoming I_vote_lcap13%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
1×15 - Homecoming I_vote_lcap25%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
1×15 - Homecoming I_vote_lcap9%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
1×15 - Homecoming I_vote_lcap6%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
1×15 - Homecoming I_vote_lcap11%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
1×15 - Homecoming I_vote_lcap0%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
1×15 - Homecoming I_vote_lcap2%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
1×15 - Homecoming I_vote_lcap7%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
1×15 - Homecoming I_vote_lcap2%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
1×15 - Homecoming I_vote_lcap1%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
1×15 - Homecoming I_vote_lcap0%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
1×15 - Homecoming I_vote_lcap0%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
1×15 - Homecoming I_vote_lcap0%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
1×15 - Homecoming I_vote_lcap4%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
1×15 - Homecoming I_vote_lcap3%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
1×15 - Homecoming I_vote_lcap8%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
1×15 - Homecoming I_vote_lcap0%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
1×15 - Homecoming I_vote_lcap0%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
1×15 - Homecoming I_vote_lcap8%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
1×15 - Homecoming I_vote_lcap1%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
1×15 - Homecoming I_vote_lcap1%1×15 - Homecoming I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 1×15 - Homecoming

Go down 
3 posters
АуторПорука
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

1×15 - Homecoming Empty
ПорукаНаслов: 1×15 - Homecoming   1×15 - Homecoming EmptyTue Jan 13, 2009 11:41 pm

Flashback - Charlie
Dan - 26/27
Datum emitovanja - 09.02.2005
Scenario - Damon Lindelof
Rezija - Kevin Hooks

Recap by Nitobe

Stvarno napeta i epizoda sa dosta akcije, i moja prva pomisao je bila -Uf, Carli, sto ga nisi ostavio da mu Said objasni neke stvari - malo bambusa, malo vadjenja zuba i seckanja prstiju...

Zanimljivo je da je epizodu napisao Damon Lindelof i verovatno je to razlog sto je malo drugacije koncipirana od prethodnih, a takodje i reziser je drugi, umesto uobicajenog Grega Bendera. Kada malo bolje razmislim - ranije uopste nisam pridavao vaznost tome ko je epizodu rezirao, a ko napisao.Tek sada mi je jasno zasto su mi epizode po svojoj strukturi, naraciji i svim ostalim aspektima cesto bile cesto razlicite.

Sto se same epizode tice, sem ubistva Itana nista bitno nismo videli. U stvari, videli samo da grupa moze da prikaze jedinstvo i stavi svoje razmirice po strani tek kad oseti da je zivotno ugrozena (Itan je pre toga ubio Stiva), sto je ostale nateralo na akciju. Pre toga, iako je Itan zapretio Carliju i oborio Dzina prackom sve sto su ucinili bilo je postavljanje straze.
1×15 - Homecoming Normal_homecoming14

Carlijevi flesbekovi su trebali da posluze kao pojasnjenje zasto je upucao Itana. Setite se da mu je bivsa devojka-bogatasica rekla "Nikad neces biti u stanju da zastitis bilo koga". Itana je, normalno, video kao pretnju Kler, a sebi je hteo da dokaze da, posto se skinuo sa droge, moze da ucini sve sto je potrebno da zastiti voljenu osobu.
1×15 - Homecoming Normal_homecoming17

Licno bih voleo da je vise Harlijevih scena koji je, recimo, i od Stivove sahrane napravio urnebes.
Mozda je od nekog znacaja tabakera Vinstona Cercila koju je Carli ukrao, ali sem cinjenice da je ta tabakera za cigarete, a Cercil je obozavao da pusi tompuse, sto mozda znaci da je laznjak, nista drugo mi nije upalo u oci. Ali zato jesu neke izreke Vinstona Cercila:
If the Almighty were to rebuild the world and asked me for advice, I would have English Channels round every country. And the atmosphere would be such that anything which attempted to fly would be set on fire. (Ako bi Bog hteo da ponovo sagradi svet i pitao mene za savet, stavio bih englesko more oko svake zemlje. I takvu atmosferu da sve sto pokusa da uzleti - sagori u plamenu)

Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
Gost
Гост




1×15 - Homecoming Empty
ПорукаНаслов: Re: 1×15 - Homecoming   1×15 - Homecoming EmptyWed Jan 14, 2009 12:48 am

Pametno je uradio...
Назад на врх Go down
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

1×15 - Homecoming Empty
ПорукаНаслов: Re: 1×15 - Homecoming   1×15 - Homecoming EmptyWed Jan 14, 2009 9:56 am

Guys,where are we? ::
Pametno je uradio...

Slazem se mada je ostao ziv Sayid bi ga uzeo pod ruku i morao bi da prizna gde su The Others....
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
Gost
Гост




1×15 - Homecoming Empty
ПорукаНаслов: Re: 1×15 - Homecoming   1×15 - Homecoming EmptyWed Jan 14, 2009 9:57 am

A znas kad bi...
Назад на врх Go down
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

1×15 - Homecoming Empty
ПорукаНаслов: Re: 1×15 - Homecoming   1×15 - Homecoming EmptyWed Jan 14, 2009 9:58 am

Guys,where are we? ::
A znas kad bi...

Pa to jeste ovi iz The Others nikad nista nece da priznaju...
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
Gost
Гост




1×15 - Homecoming Empty
ПорукаНаслов: Re: 1×15 - Homecoming   1×15 - Homecoming EmptyWed Jan 14, 2009 10:01 am

Al brat eboli kad nabije ostro pod nokat..jaooo pa ubija....
Назад на врх Go down
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

1×15 - Homecoming Empty
ПорукаНаслов: Re: 1×15 - Homecoming   1×15 - Homecoming EmptyWed Jan 14, 2009 10:02 am

Aiii jeste kad Sayid nabi "Hanry Galeu" iglu pod nokat....
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
Gost
Гост




1×15 - Homecoming Empty
ПорукаНаслов: Re: 1×15 - Homecoming   1×15 - Homecoming EmptyWed Jan 14, 2009 10:03 am

ne podsecaj...Hvata me jeza...
Назад на врх Go down
SV.SAVO
Confidence man
Confidence man
SV.SAVO


Broj poruka : 1837
Godina : 29
Lokacija : Sid (Shid)
Datum upisa : 26.09.2008

1×15 - Homecoming Empty
ПорукаНаслов: Re: 1×15 - Homecoming   1×15 - Homecoming EmptyWed Jan 14, 2009 12:26 pm

i Sawyeru je bambus... sto se tice epizode, do ja*a je... najjaci deo naravno kad hvataju Ethana... terminator
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

1×15 - Homecoming Empty
ПорукаНаслов: Re: 1×15 - Homecoming   1×15 - Homecoming EmptyTue Sep 01, 2009 5:05 am

Stvarno napeta i epizoda sa dosta akcije, i moja prva pomisao je bila - Uf, Carli, sto ga nisi ostavio da mu Said objasni neke stvari - malo bambusa, malo vadjenja zuba i seckanja prstiju...

Zanimljivo je da je epizodu napisao Damon Lindelof i verovatno je to razlog sto je malo drugacije koncipirana od prethodnih, a takodje i reziser je drugi, umesto uobicajenog Grega Bendera. Kada malo bolje razmislim - ranije uopste nisam pridavao vaznost tome ko je epizodu rezirao, a ko napisao. Tek sada mi je jasno zasto su mi epizode po svojoj strukturi, naraciji i svim ostalim aspektima cesto bile cesto razlicite.

Sto se same epizode tice, sem ubistva Itana nista bitno nismo videli. U stvari, videli samo da grupa moze da prikaze jedinstvo i stavi svoje razmirice po strani tek kad oseti da je zivotno ugrozena (Itan je pre toga ubio Stiva), sto je ostale nateralo na akciju. Pre toga, iako je Itan zapretio Carliju i oborio Dzina prackom sve sto su ucinili bilo je postavljanje straze.

Carlijevi flesbekovi su trebali da posluze kao pojasnjenje zasto je upucao Itana. Setite se da mu je bivsa devojka-bogatasica rekla "Nikad neces biti u stanju da zastitis bilo koga". Itana je, normalno, video kao pretnju Kler, a sebi je hteo da dokaze da, posto se skinuo sa droge, moze da ucini sve sto je potrebno da zastiti voljenu osobu.

Licno bih voleo da je vise Harlijevih scena koji je, recimo, i od Stivove sahrane napravio urnebes.

Mozda je od nekog znacaja tabakera Vinstona Cercila koju je Carli ukrao, ali sem cinjenice da je ta tabakera za cigarete, a Cercil je obozavao da pusi tompuse, sto mozda znaci da je laznjak, nista drugo mi nije upalo u oci. Ali zato jesu neke izreke Vinstona Cercila:

If the Almighty were to rebuild the world and asked me for advice, I would have English Channels round every country. And the atmosphere would be such that anything which attempted to fly would be set on fire.
(Ako bi Bog hteo da ponovo sagradi svet i pitao mene za savet, stavio bih englesko more oko svake zemlje. I takvu atmosferu da sve sto pokusa da uzleti - sagori u plamenu)
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

1×15 - Homecoming Empty
ПорукаНаслов: Re: 1×15 - Homecoming   1×15 - Homecoming EmptyFri Sep 04, 2009 7:47 pm

Ovo je za admine - proverite screencaps iz epizode - ne postoji scena, barem ne u ovoj epizodi kada Lok lezi na zemlji a Dzek je iznad njega, takodje, nema ni scene u kojoj Itan obara Loka na zemlju. Treci screen je Sojer i Kejt, gde Kejt lezi na zemlji sa pistoljem. Pregledajte jos jednom scenu iz Dzungle kada ubijaju Itana i videcete da ova tri screen-a ne postoje. Verovatno su od odbacenog materijala iz serije, tj. od scena koje su izbacene, a promo fotke su ostavljene.
Назад на врх Go down
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

1×15 - Homecoming Empty
ПорукаНаслов: Re: 1×15 - Homecoming   1×15 - Homecoming EmptyFri Sep 04, 2009 9:10 pm

Pa ovo su sigurno promo slike....nisu screenovi....
Skoro u svaku temu je tako....
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
Sponsored content





1×15 - Homecoming Empty
ПорукаНаслов: Re: 1×15 - Homecoming   1×15 - Homecoming Empty

Назад на врх Go down
 
1×15 - Homecoming
Назад на врх 
Страна 1 of 1
 Similar topics
-
» 1x15 Homecoming

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Sezone :: Sezona 1-
Скочи на: