Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
2×03 - Orientation I_vote_lcap13%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
2×03 - Orientation I_vote_lcap25%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
2×03 - Orientation I_vote_lcap9%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
2×03 - Orientation I_vote_lcap6%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
2×03 - Orientation I_vote_lcap11%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
2×03 - Orientation I_vote_lcap0%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
2×03 - Orientation I_vote_lcap2%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
2×03 - Orientation I_vote_lcap7%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
2×03 - Orientation I_vote_lcap2%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
2×03 - Orientation I_vote_lcap1%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
2×03 - Orientation I_vote_lcap0%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
2×03 - Orientation I_vote_lcap0%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
2×03 - Orientation I_vote_lcap0%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
2×03 - Orientation I_vote_lcap4%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
2×03 - Orientation I_vote_lcap3%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
2×03 - Orientation I_vote_lcap8%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
2×03 - Orientation I_vote_lcap0%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
2×03 - Orientation I_vote_lcap0%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
2×03 - Orientation I_vote_lcap8%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
2×03 - Orientation I_vote_lcap1%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
2×03 - Orientation I_vote_lcap1%2×03 - Orientation I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 2×03 - Orientation

Go down 
+7
Andrew Faraday
nitobe
Emperor
Alen Alpert
Nisakuv
SV.SAVO
HeadBurn3r.
11 posters
АуторПорука
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptySun Jan 18, 2009 9:44 am

Datum emitovanja - 05.10.2005
Flashback - Locke
Dan - 44/45
Scenario - Javier Grillo-Marxuah & Craig Wright
Rezija - Jack Bander


Recap by Nitobe
Doradio Alen Alpert

Epizoda pocinje tamo gde je prethodna stala, a to je kada vezani Dzin istrcava ispred Sojera i Majkla vicuci "Drugi, Drugi.." U pozadini vidimo grupu odrpanaca naoruzanih motkama i tada mr Eko (koga cemo kasnije upoznati) sa tri udarca svu trojicu salje na "spavanje". Sto bi se reklo "bije kao Sveti Ilija!".

2×03 - Orientation Normal_orientation19

Kroz flesbekove vidimo Loka u grupi za psiholosku podrsku (tako popularno u USA!) gde razni ljudi ispovedaju drugima svoje probleme. U pocetku mi to nije bilo posebno znacajno i mislio sam da je sustina to sto je na jednoj od tih sesija upoznao Helen koja ce mu kasnije pomoci da, makar na kratko, preboli ono sto mu je otac uradio.
Medjutim, ako bolje poslusate dijalog na pocetku, Lok doslovce kaze za oca: "He pretended to love me just long enough to steal my kidney, because HE HADN'T EVER HAD A TRANSPLANT!!!

2×03 - Orientation 2x03

Tek tada sam shvatio svu velicinu Lokove frustracije - Otac mu je u bukvalnom smislu ukrao bubreg - preprodao ga je!!! Zamislite prevaranta koji obradi rodjenog sina kako je tezak bubrezni bolesnik i treba mu sinovljev bubreg, da bi na kraju taj isti bubreg prodao ko zna kome.
Uvek sam se pitao zasto je bio toliko besan kad je video da mu nema oca pored - ipak je svom ocu donirao bubreg. Iz ovog vidimo kakva je prevara u pitanju i zasto je mu toliko trebalo to da preboli.

U Otvoru se nastavlja drama oko pokvarenog kompjutera koji Dezmond pokusava da popravi, a koji je ostetio metak. Takodje, tera Dzeka i Loka da pokledaju film koji ce im sve objasniti. Lok pusta film i vidimo dr Marvina Kendla koji im objasnjava da dvoclana ekipa u Hatchu mora svakih 108 minuta da ukuca sifru u kompjuter, vidimo kratku istoriju Dharma Inicijative, da je osnovana 1970 (u gornjim postovima je to vec pomenuto, narocito ko se sve vidi na filmu), cujemo da su smene na 540 dana, da je stanica broj 3, da se stanica zove Swan (Labud) i da je prvobitno bila zamisljena da bude laboratorija koja ce proucavati jedinstvena elektromagnetna kolebanja na ovom delu ostrva ali zbog Incidenta koji se dogodio ubrzo po opcetku istrazivanja uveden je bezbednosni protokol ukucavanja sifre svakih 108 minuta. Primecuje da deo filma nedostaje jer postoji prekid posle "Ne pokusavajte da koristite kompjuter..."
Zanimljivo je da na kraju filma stoji "Copyright Hanso Foundation 1980. All rights reserved"!!!
2×03 - Orientation 4316661628098354529200946
Ako postavite sebi pitanje zasto prastari video projektor i 8mm film u vreme kada su video rekorderi/plejeri (VHS i Beta) uveliko korisceni, mislim da bi bilo koja traka (video ili muzicka) bila unistena elektromagnetnim zracenjem. Otuda i gramofon!

Lok gleda kao opcinjen i cim je se film zavrsen, pusta ga ponovo dok Dzek odlazi kod Dezmonda i pita ga da li ikad pomislio da je deo nekog suludog psiholoskog eksperimenta, na sta dobija odgovor "Svakog bozijeg dana!!!". Kada vidi da ne moze uspeti, Dezmond bezi.

Ovde dodje mala misterija - kada je video Dezmondovu sliku sa Peni, Dzek pojuri za njim. Zasto ga je uopste jurio i to sa pistoljem i sta je ta slika znacila Dzeku?
Kada se sretnu u dzungli, Dezmond prepoznaje Dzeka, priseca se celog dogadjaja sa stadiona i pita kako je devojka koju je Dzek hteo da popravi. Dzek opet zaplace kada kaze Dezmondu da je uspeo da je "popravi" i da mu je to vec bivsa zena.

2×03 - Orientation Normal_orientation05

Takodje vidimo i da su Dzin Majkl i Sojer u nekoj rupi u zemlji i devojka biva ubacena kod njih koja ih propituje ko su i sta su i cim se docepala Sojerovog pistolja izlazi iz rupe. Shvatamo da je pripada grupi koja ih je tu i ubacila.

U Otvoru Said naravno spasava stvar i u par poteza sredjuje kompjuter, ali Lok ne moze da se seti poslednjeg broja koji treba ukucati. Dzek stize i kaze poslednji broj no Lok uspeva da ga natera da upravo on pritisne Enter posto je on taj koji ne veruje. Dzek se lomi u sebi, posto ne veruje da ce stvarno nesto desiti, ali ipak pristaje, posto, na kraju, ni sam nije potpuno siguran u ono sto vidi, a prethodno je video koliko jaka magnetna sila tu postoji kada mu je privukla kljuc oko vrata sa metar odstojanja.
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
SV.SAVO
Confidence man
Confidence man
SV.SAVO


Broj poruka : 1837
Godina : 29
Lokacija : Sid (Shid)
Datum upisa : 26.09.2008

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptySun Jan 18, 2009 10:44 am

kako je u ovoj epizodi Eko izmlatio Sawyera i Michaela...
Назад на врх Go down
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptySun Jan 18, 2009 11:25 am

I Jina ja mislim....
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
Nisakuv
One of Them
One of Them
Nisakuv


Broj poruka : 60
Godina : 38
Datum upisa : 09.02.2009

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptyMon Feb 09, 2009 11:39 am

Eco i toljaga - sjajan spoj. Very Happy
Назад на врх Go down
Alen Alpert
Ab Aeterno
Ab Aeterno
Alen Alpert


Broj poruka : 2955
Godina : 34
Lokacija : Othersvile
Datum upisa : 04.05.2009

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptySun Aug 09, 2009 2:24 am

Nisam ni ja do sada znao,trazio i evo:

U epizodi u filmu "Orientation" kojeg gledaju Jack i Locke
spominje se ime B.F. Skinnera. Radi se o poznatom bihevioristu
radikalnog pristupa, koji je poznat po svojim eksperimentima sa
štakorima.
Poznat je i pojam "Skinner-Box", u kojem su štakori morali pritisnuti
polugu da bi dobili hranu, ali je Skinner malo po malo štakorima
uskracivao hranu, dok bi štakori redovno pritiskali polugu nadajuci se
hrani.
Slicna stvar dogadjala se i Desmondu u skloništu.


U filmu se spominju Dharma Industries i Alvar Hanso i paralelno
s tim su objavljene Lost-dedicated web stranice u kojima možete doznati
više o celoj prici iz filma (pronadjite skrivene linkove, slicno
stranicama "http://www.oceanic-air.com")
"http://www.thehansofoundation.org/"
"http://www.dharmaindustries.com/"


Lockeovu devojku glumi Katey Sagal, poznata po ulozi Peggy Bundy u seriji "Bracne vode".

Film Orientation se nalazio iza knjige "Okretaj zavrtnja"
Henryja Jamesa. James je poznati njujorški pisac s prijelaza 19 na 20.
stoljece. Vrlo je cenjen u kriticarskim krugovima i ostavio je znatan
utecaj u americkoj i engleskoj književnosti (živio je i u Engleskoj).
Knjiga "Okretaj zavrtnja" ("The Turn of the Screw"), prica o
odgajateljici koja se brine o napuštenoj deci u 19. stoljecu. Ta deca
vide duhove, tj. mrtvace koji su su na neki nacin povezani, a kada i
odgajateljica pocinje vidjati te duhove, pokušava zaštiti decu.

Knjigu je objavio "Profil", Zagreb.


Ove zanimljive informacije uzete su sa

Код:
http://www.novisf.com/wbb3/ostalo/blu-ray-dvd-divx/tv-preporuka/23922-na%C5%A1a-teorija-o-seriji-lost/?s=d09e10dcbedb28060e7bc919ba8b9b6dc8be3f18
Autor teksta ALMIN , obradio Alen
Назад на врх Go down
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptySun Aug 09, 2009 2:55 am

Ovaj Almin ne moze bez teorija.... xD
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
Emperor
Dharma User
Dharma User
Emperor


Broj poruka : 1571
Lokacija : Ave Srbija
Datum upisa : 11.12.2008

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptySun Aug 09, 2009 3:01 am

-=HeadBurn3r=- ::
Ovaj Almin ne moze bez teorija.... xD

izgleda XD ali dobro neko od svega pravi misterije Razz
Назад на врх Go down
Alen Alpert
Ab Aeterno
Ab Aeterno
Alen Alpert


Broj poruka : 2955
Godina : 34
Lokacija : Othersvile
Datum upisa : 04.05.2009

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptySun Aug 09, 2009 4:37 am

Ma dobro i on je to nasao kao dodatak titlu u Readme fajl(tako je napisao) i postavio pre 3 godine.
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptyWed Sep 16, 2009 4:25 am

Epizoda pocinje tamo gde je prethodna stala, a to je kada vezani Dzin istrcava ispred Sojera i Majkla vicuci "Drugi, Drugi.." U pozadini vidimo grupu odrpanaca naoruzanih motkama i tada mr Eko (koga cemo kasnije upoznati) sa tri udarca svu trojicu salje na "spavanje". Sto bi se reklo "bije kao Sveti Ilija!".
Kroz flesbekove vidimo Loka u grupi za psiholosku podrsku (tako popularno u USA!) gde razni ljudi ispovedaju drugima svoje probleme. U pocetku mi to nije bilo posebno znacajno i mislio sam da je sustina to sto je na jednoj od tih sesija upoznao Helen koja ce mu kasnije pomoci da, makar na kratko, preboli ono sto mu je otac uradio.
Medjutim, ako bolje poslusate dijalog na pocetku, Lok doslovce kaze za oca:
"He pretended to love me just long enough to steal my kidney, because HE HADN'T EVER HAD A TRANSPLANT!!!
Tek tada sam shvatio svu velicinu Lokove frustracije - Otac mu je u bukvalnom smislu ukrao bubreg - preprodao ga je!!! Zamislite prevaranta koji obradi rodjenog sina kako je tezak bubrezni bolesnik i treba mu sinovljev bubreg, da bi na kraju taj isti bubreg prodao ko zna kome. Uvek sam se pitao zasto je bio toliko besan kad je video da mu nema oca pored - ipak je svom ocu donirao bubreg. Iz ovog vidimo kakva je prevara u pitanju i zasto je mu toliko trebalo to da preboli.

U Otvoru se nastavlja drama oko pokvarenog kompjutera koji Dezmond pokusava da popravi, a koji je ostetio metak. Takodje, tera Dzeka i Loka da pokledaju film koji ce im sve objasniti.
Lok pusta film i vidimo dr Marvina Kendla koji im objasnjava da dvoclana ekipa u Hatchu mora svakih 108 minuta da ukuca sifru u kompjuter, vidimo kratku istoriju Dharma Inicijative, da je osnovana 1970 (u gornjim postovima je to vec pomenuto, narocito ko se sve vidi na filmu), cujemo da su smene na 540 dana, da je stanica broj 3, da se stanica zove Swan (Labud) i da je prvobitno bila zamisljena da bude laboratorija koja ce proucavati jedinstvena elektromagnetna kolebanja na ovom delu ostrva ali zbog Incidenta koji se dogodio ubrzo po opcetku istrazivanja uveden je bezbednosni protokol ukucavanja sifre svakih 108 minuta. Primecuje da deo filma nedostaje jer postoji prekid posle "Ne pokusavajte da koristite kompjuter..."
Zanimljivo je da na kraju filma stoji "Copyright Hanso Foundation 1980. All rights reserved"!!!
2×03 - Orientation 4316661628098354529200946
Ako postavite sebi pitanje zasto prastari video projektor i 8mm film u vreme kada su video rekorderi/plejeri (VHS i Beta) uveliko korisceni, mislim da bi bilo koja traka (video ili muzicka) bila unistena elektromagnetnim zracenjem. Otuda i gramofon!
Lok gleda kao opcinjen i cim je se film zavrsen, pusta ga ponovo dok Dzek odlazi kod Dezmonda i pita ga da li ikad pomislio da je deo nekog suludog psiholoskog eksperimenta, na sta dobija odgovor "Svakog bozijeg dana!!!".
Kada vidi da ne moze uspeti, Dezmond bezi.
Ovde dodje mala misterija - kada je video Dezmondovu sliku sa Peni, Dzek pojuri za njim. Zasto ga je uopste jurio i to sa pistoljem i sta je ta slika znacila Dzeku?
Kada se sretnu u dzungli, Dezmond prepoznaje Dzeka, priseca se celog dogadjaja sa stadiona i pita kako je devojka koju je Dzek hteo da popravi. Dzek opet zaplace kada kaze Dezmondu da je uspeo da je "popravi" i da mu je to vec bivsa zena.
Takodje vidimo i da su Dzin Majkl i Sojer u nekoj rupi u zemlji i devojka biva ubacena kod njih koja ih propituje ko su i sta su i cim se docepala Sojerovog pistolja izlazi iz rupe. Shvatamo da je pripada grupi koja ih je tu i ubacila.
U Otvoru Said naravno spasava stvar i u par poteza sredjuje kompjuter, ali Lok ne moze da se seti poslednjeg broja koji treba ukucati. Dzek stize i kaze poslednji broj no Lok uspeva da ga natera da upravo on pritisne Enter posto je on taj koji ne veruje. Dzek se lomi u sebi, posto ne veruje da ce stvarno nesto desiti, ali ipak pristaje, posto, na kraju, ni sam nije potpuno siguran u ono sto vidi, a prethodno je video koliko jaka magnetna sila tu postoji kada mu je privukla kljuc oko vrata sa metar odstojanja.

Tu se desava i cuvena rasprava izmedju njih dvojice kada Lok upita Dzeka zasto mu je tako tesko da poveruje. Dzek uzvraca kontrapitanjem - zasto je Loku tako lako da poveruje. Dobija odgovor "Nikad nije bilo lako!"
Назад на врх Go down
Alen Alpert
Ab Aeterno
Ab Aeterno
Alen Alpert


Broj poruka : 2955
Godina : 34
Lokacija : Othersvile
Datum upisa : 04.05.2009

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptyThu Sep 17, 2009 6:45 pm

Jesi li siguran da je rekao bas ovo:"He pretended to love me just long enough to steal my kidney, because HE HADN'T EVER HAD A TRANSPLANT!!
Ja sam par puta vracao scenu i nisam mogao 100% razluciti je li to rekao.Meni se prvi puta ucinilo ovako:
''He pretended to love me just long enough to steal my kidney,because he had to have a transplant.'',a sad stvarno nisam siguran.Ako je rekao ovo prvo,onda je stvar mnogo zanimljivija i otvaraju se nove teorije.
Назад на врх Go down
Andrew Faraday
Deus ex Machina
Deus ex Machina
Andrew Faraday


Broj poruka : 2329
Godina : 34
Lokacija : Niš - Troška
Datum upisa : 30.01.2009

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptyFri Sep 18, 2009 12:10 am

Da, zamislite ukrade mu bubreg i to jos da ga proda nekom, jbt taj covek sa svakom novom cinjenicom koju otkrijemo postaje sve gori i gori...
Medjutim sad sam pronasao transkrip i on kaze "Well, he pretended to love me just long enough to steal my kidney because he had to have a transplant"
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptyFri Sep 18, 2009 12:56 am

Na to sam se i ja oslanjao ranije, ali pusti epizodu i poslusaj pazljivo i cuces jasno rec EVER koja se ne moze uklopiti u konstrukciju iz transkripta. No, sem gramatike dokaz je i njegov brzi odlazak iz bolnice. U vreme kada se Lok probudio, njegov otac je jos uvek morao biti na operaciji (sem naravno, ukoliko nisu bila prisutna dva hirurska tima - sto nije praksa koliko mi je poznato), ali i u tom slucaju morao je provesti jos najmanje 24 sata u sok-sobi, pa nekoliko dana na intenzivnoj nezi... bez obzira koliko je neko bogat - ne moze imati privatnu intenzivnu negu - cak ni u Americi (potrebno je 24-casovno prisustvo anesteziologa, nefrologa, hirurga i tima za reanimaciju - to nije imao ni Majkl Dzekson).

Da bi bili sigurni oko prevoda - potrazicu na originalnom DVD-u sta pise na engleskom titlu!
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptyFri Sep 18, 2009 2:14 am

Proverio sam na Hearing Impaired titlu na originalnom DVD i potpuno si u pravu kada su izgovorene reci, ali ono za transplantaciju stoji i dalje.
Da je transplantacija u nekoj drugoj zemlji, a ne u USA mozda bi Cooper odmah posle transplantacije mogao da bude poslat kuci. Proveri na:
http://www.usckidneytransplant.org/patientguide/index.html

Tako da je sema otprilike bila Lok dobrovoljno pristaje da donira bubreg, misleci da ga donira ocu, a otac posle transplantacije prima novac od pravog primaoca u vidu donacije, poklona i sl. jer je to jedini nacin da tamo, poluilegalno prodate bubreg. Stos je u tome da donator bude dobrovoljac, a vi kao trece lice maznete lovu!
Назад на врх Go down
Alen Alpert
Ab Aeterno
Ab Aeterno
Alen Alpert


Broj poruka : 2955
Godina : 34
Lokacija : Othersvile
Datum upisa : 04.05.2009

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptyFri Sep 18, 2009 5:55 am

...sto nas dovodi do toga da je bubreg Locka presadjen osobi sa vrlo
slicnim ili podudarnim HLA determinantama.Ako to nije njegov otac ili
majka,onda slicne podudarnosti mozemo traziti medju njihovom
rodbinom,osim ako John nema sestru ili brata.Potpuna podudarnost se srece kod jenojajcanih blizanaca.Vjerovatnoca da neko u svetu ima iste ili slicne determinante je jako,jako mala.Naravno,razvijene su i terapije u cilju sprecavanja odbacivanja transplatanta,ali je procenat jako mali ako se radi o daljoj osobi.

Vrlo tesko je nagadjati ko je od Coopera trazio da ukrade bubreg bas od Johna i tesko mi je poverovati da je neko od Coopera trazio da mu nabavi bubreg,a ovaj se setio sina nakon 30tak godina,za kojeg verovatno do tada nije ni znao da ima.To jeste izgledao kao najlaksi nacin,ali radi se o tome da je onaj kome je presadjen bubreg morao znati za iste slicnosti sa Johnom.
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptyWed Feb 10, 2010 4:58 am

Možda je Cooper prodao bubreg preko crnog tržišta...
Назад на врх Go down
MaddoX
Tabula Rasa
Tabula Rasa
MaddoX


Broj poruka : 13
Godina : 34
Datum upisa : 08.03.2010

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptyMon Mar 15, 2010 11:25 am

Darkonius Faraday ::
Možda je Cooper prodao bubreg preko crnog tržišta...

Preko eBay-a 2×03 - Orientation 962463 Salim se naravno, i meni je odmah palo na pamet da je Cooper nekom drugom prodao bubreg, a kome, to ce se verovatno otkriti tokom serije...
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptyMon Mar 15, 2010 12:09 pm

auu bre ljudi.. ja mislim da je kuperu stvarno trebao bubreg, nista u samoj seriji ne nagovestava da je kuper zapravo prodao bubreg nekom. nema veze sto u stvarnosti ne mozete da napustite bolnicu, ovo je serija i neke stvari moraju da se dese zbog same price Smile
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptyTue Mar 16, 2010 7:42 am

Pa, ono jes', ali sto da bude jednostavno kad moze da bude komplikovano. 2×03 - Orientation 444783
Uvek to stoji, ali obzirom kakav je prevarant Kuper bio, nekako mi je lepse da verujem da je taj bubreg jednostavno prodao. Mislim, kad je mogao onako da ga gurne kroz prozor...
Назад на врх Go down
spelman
The Moth
The Moth
spelman


Broj poruka : 285
Godina : 31
Datum upisa : 26.03.2010

2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation EmptyWed Apr 07, 2010 8:07 am

odgledao sam dana sovu epizodu, ok je... ona ana lusija me je iznervirala, mislio sam da je dobra....
Назад на врх Go down
Sponsored content





2×03 - Orientation Empty
ПорукаНаслов: Re: 2×03 - Orientation   2×03 - Orientation Empty

Назад на врх Go down
 
2×03 - Orientation
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Sezone :: Sezona 2-
Скочи на: