Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap13%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap25%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap9%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap6%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap11%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap0%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap2%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap7%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap2%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap1%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap0%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap0%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap0%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap4%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap3%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap8%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap0%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap0%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap8%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap1%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_lcap1%Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 Opsta diskusija o Lost Season 5

Go down 
+34
laki1991
Yose
by_Ivica
Darkonius Faraday
Lazicy
Alen Alpert
JonnyMM
pop1311975
Masha Ford
vojkan37260
FrAgile
Li
daisy
PeytonS
Dr.Marvin Candle
mikica
Riquelme
spuza
SV.SAVO
The Constant
Sawyer
skoric.branko
Andrew Faraday
FilipMurray
Chupa027
Zarla
Michael Scofield
jecazmaj
markos99
GuLi
Ben Linus
darosavac
acastars
HeadBurn3r.
38 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
АуторПорука
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyWed Jan 21, 2009 5:10 am

First topic message reminder :

Ovde pisite sve sta vas zanima, sta ce se desavati, sta bi ste voleli....
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com

АуторПорука
The Constant
Dharma User
Dharma User
The Constant


Broj poruka : 791
Godina : 34
Lokacija : Exogenesis: In Transition
Datum upisa : 08.02.2009

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyThu May 14, 2009 11:02 pm

Rekoh da necu to da radim jer bi bilo detinjasto...

(mada, mogli bismo da spamujemo tih porukama ceo dan) Razz
Назад на врх Go down
http://www.last.fm/user/milann89
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyThu May 14, 2009 11:31 pm

Sezona je extra. Meni je najbolja od svih! Zadovoljan sam, i jedva cekam Season VI.
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
Gost
Гост




Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyThu May 14, 2009 11:33 pm

Meni nije najbolja
Назад на врх Go down
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyThu May 14, 2009 11:36 pm

4 8 15 16 23 42 ::
Meni nije najbolja

Zasto?
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
Alen Alpert
Ab Aeterno
Ab Aeterno
Alen Alpert


Broj poruka : 2955
Godina : 34
Lokacija : Othersvile
Datum upisa : 04.05.2009

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyFri May 15, 2009 3:55 am

The Constant ::
Osecam da imam duznost da branim V sezonu. Laughing

Mada, mislim da bih izgledao pomalo detinjasto i retardirano ako bih ispod svakog negodujuceg posta ostavio:


The FIFTH Season is the BEST one yet!!!
Ma sta djetinjasto i retardirano,slobodno to pisi ispod svakog posta kad imas tako jake argumente zasto ti je peta sezona najbolja!!!
Назад на врх Go down
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyFri May 15, 2009 3:56 am

I meni je najbolja, The Constant!!
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyFri May 15, 2009 6:34 am

Otvorite temu sa glasanjem pa onda diskutujte...
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyFri May 15, 2009 7:15 am

Stefy ::
4 8 15 16 23 42 ::
Meni nije najbolja

Zasto?


Zato sto mi nije jos slegao utisak a i moracu da pogledam jos jednom ovu poslednju epizodu, ali verovatno mi se ni tad nece svideti kao prethodne sezone, zato sto sam u mnogim stvarima izgubio nadu.
Назад на врх Go down
spuza
One of Them
One of Them



Broj poruka : 72
Godina : 50
Datum upisa : 26.01.2009

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyWed May 20, 2009 11:13 am

Po meni je najgora V sezona a najbolja naravno I pa onda III
Назад на врх Go down
FilipMurray
Ab Aeterno
Ab Aeterno
FilipMurray


Broj poruka : 6780
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.09.2008

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyWed May 20, 2009 11:15 am

Sto najgora,bas je super?
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
Gost
Гост




Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyWed May 20, 2009 11:16 am

Gledajte peta sezona odlikuje zaista kvalitetnim sadrzajem ali mnoge stvari su uradjene na silu, jer nemaju vise vremena mnogo su oduzili u cetvrtoj sezoni.
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyWed May 20, 2009 8:35 pm

Strajk je uticao na razvoj svih novih serija... Cetvrta, peta i sesta su trebale da imaju po 20ak epizoda pa su malo zbrzali...zbog strajka.
Назад на врх Go down
by_Ivica
Confidence man
Confidence man
by_Ivica


Broj poruka : 17
Godina : 33
Lokacija : Slavonija
Datum upisa : 05.05.2009

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyMon Jul 27, 2009 11:22 am

Samo da kažem da je ovo iznad netočan navod:
http://hr.wikipedia.org/wiki/Izgubljeni

Posebno obratite pozornost na ovaj dio teksta:
Pilot epizoda je prvi put premijerno prikazana 22. rujna 2004.
Otada, tri sezone su prikazane u SAD-u. Serija će se nastaviti četvrtu,
petu i šestu godinu i završiti će 2010. sa 117 epizodom objavljeno je u
svibnju 2007. Svaka nova sezona imati će 16 epizoda.


Dakle, prije nego je uopce strajk poceo znalo se da ce 4., 5. i 6. sezona imati 16 epizoda. Dakle, sve ide po planu, na Lost strajk nije utjecao.

Jedino sto ih moze zaustaviti su nedavne tuzbe protiv ove serije. Navodno je scenarij za seriju Lost ukraden:
Producent
Anthony Spinner tvrdi da je 1977. godine napisao pilot-epizodu za koju
je bio plaćen 30 hiljada dolara, a koja je na kraju postala scenarij od
121 stranice pod imenom “Lost”.
Spinner je odlučio tužiti
televizijsku mrežu ABC i medijsku firmu Touchstone Television tvrdeći
da ABC nije želio emitirati seriju 1977., 1991. i 1994. godine, da bi
2004. snimio s Touchstoneom repliku Spinnerova uratka.
Anthony u
svojoj tužbi koju je podnio 10. jula navodi mnoštvo sličnosti, poput
“aviona koji leti za Los Angeles i sruši se u područje slično tropskoj
prašumi”. Tvrdi da su likovi iz nove serije, uključujući Jacka, Lockea,
Sayida, Kate i Sawyera, također pokradeni, zajedno s njihovim
zanimanjima i tamnim prošlostima.


Sto se mene tice, kada su vec dogurali do skoro samoga kraja serije, neka snime i tu zadnju sezonu da se serija lijepo zavrsi, a onda neka se tuzakaju do mile volje.

Inace, ja sam pogledao prve 4 sezone. Jos nisam petu. Planirao sam ovoga ljeta, no nekako nemam dobar poticaj. Sada trenutno opet po tko zna koji puta gledam Prison Break isponova, trenutno sam na polovici druge sezone, a planiram uskoro pogledati i seriju Dexter za koju sam cuo jako dobre komentare.

I u svemu tome ostane mi peta sezona Losta. Nekako cujem da ljudi nisu previse zadovoljni njome pa mi sve mrsko to downloadati i pogledati. S time sto ja to ne mogu downloadati nego moram ici kod frenda da skinem sezonu. Tako da si racunam da bih negdje sljedeci mjesec mogao pogledati petu sezonu. Jer ja to gledam brzinski Smile A posto peta sezona ima 16. (ili ono bi 17?) epizoda to cu ja relativno brzo pogledati tako da mi se ne zuri previse Smile
Назад на врх Go down
http://www.prisonbreaker.bloger.hr
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptySat Apr 24, 2010 6:20 am

Poslije ocajne 4. sezone sa 5. su se vratili na pravi put
uvijek sam volio vremenska putovanja pocev od star treka do losta.. jos u Lostu nema glupe zabrane putovanja kroz vrijeme Smile

sve je bilo super od skakanja kroz vremena do flashbackova .. malo je postalo smaranje kad su se Jack i Kate pojavili u 1977. godinu i tad su se dramaticnija desavanja pocela desavati u buducnosti kad se Locke digao iz mrtvih

Hugo je bio najbolji od svih 5 sezona definitivno i njegova prepucavanja sa Milesom su bila epska Smile

a ni Jack mi nije bio naporan jer se konacno povukao van svih desavanja sto me posebno obradovalo

Jedino mi nije jasno zasto su svi iz Ajira 316 zavrsili u proslosti osim Sun!? ... mozda zato da bi 17 epizoda vikala Where is my husband? i da bi odigrala legendarnu scenu susreta sa Jinom u 6. sezoni i I LOVE YOU Smile

Sawyer se konacno poceo brinuti i za druge a ne gledati samo sebe sto me takodje obradovalo jer on i treba da bude takav.. ali izgleda cim se nadje u 21. stoljecu izgubi humanost (valjda u skladu sa vremenom u kojem zivi)

Mislim da zene nisu mogle radjati na ajlandu tek poslije incidenta a da je do tad sve bilo ok

jos mi je ostala upecatljiva scena kad je mali Ben bio ranjen i kad su ga doveli Richardu da ga spasi rekao im je da vise nikad nece biti isti i da ce izgubiti nevinost!!! - upravo je zato postao takav kakav jeste, ni manje ni vise nego bas zbog prezivjelih iz Oceanic 815
Назад на врх Go down
laki1991
The Moth
The Moth
laki1991


Broj poruka : 225
Godina : 32
Lokacija : tu... odma iza ugla
Datum upisa : 24.03.2010

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptySat Apr 24, 2010 7:46 am

Yose ::

Jedino mi nije jasno zasto su svi iz Ajira 316 zavrsili u proslosti osim Sun!? ... mozda zato da bi 17 epizoda vikala Where is my husband? i da bi odigrala legendarnu scenu susreta sa Jinom u 6. sezoni i I LOVE YOU Smile
zato sto ona nije kandidat ... mislim jedno od dvoje kwon je kandidat al se nezna ko je tacno ... kada je avion pao i ona nije otisla u '77 tu sam zakljucio da je dzin sigurno kandidat... ( svi su kandidati bili u istoj godini )
Назад на врх Go down
Juliet
One of Them
One of Them
Juliet


Broj poruka : 147
Godina : 36
Datum upisa : 11.02.2010

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptySat Apr 24, 2010 12:02 pm

Kejt nije kandidat pa je zavrsila sa Dzekom i Harlijem. Ne radi se o tome, to je uradjeno verovatno kao sto Yose kaze da bi se nesto desavalo sa San i Dzinom jer onako bi se oni nasli, bili bi srecni i kraj price; ovako su to malo prolongirali da bi bilo zanimljivije i da bi postojala neka radnja posto su oni pasivniji likovi.
Назад на врх Go down
laki1991
The Moth
The Moth
laki1991


Broj poruka : 225
Godina : 32
Lokacija : tu... odma iza ugla
Datum upisa : 24.03.2010

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptySat Apr 24, 2010 12:13 pm

kate nije kandidat ? Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Icon_eek auuu ... i ja sebe zovem lost fanom Very Happy idem gledati opet lighthouse ... da vidim jer joj precrtano ime Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Icon_razz
Назад на врх Go down
JohnnyCage90
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 18
Godina : 33
Datum upisa : 07.06.2010

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyMon Jun 07, 2010 9:08 am

Ubedljivo najgora, cisto sranje. Ubaceni totalno iritirajuci likovi: Babetina, Bradati Skeleton, Ridja Kucka, Iritirajuci ludi Ben je i dalje ziv, Majmunski Kinez, Rugoba zvana Ilana Spermana, itd...

A najgluplje je ono kada Locke oce da se obesi i dolazi Ben i kaze: ne nemoj ostrvo te treba i ovaj pocne da place i sidje sa stola, pocne da se ispoveda i Ben ga ubije, mislim koja GLUPOST!!!!!!!!!

Bas SMARAAAAAAAAAAA ova sezona, mucno je za gledanje.
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyMon Jun 07, 2010 11:37 am

nemoj zezati jedna od jacih sezona, dharma, time travel, cuda, etc. pogotovo finale, za svaku je pohvalu (sto se mene tice finalna sezona)
Назад на врх Go down
JohnnyCage90
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 18
Godina : 33
Datum upisa : 07.06.2010

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyMon Jun 07, 2010 7:55 pm

Meni je to putovanje kroz vreme bas nekako glupo odradjeno jer ga nisam zamisljao takvim i ovde prvi put vidim da neko umire od toga ma bezveze.

A Darma je bila i u prethodnim ali i tu sada ima dosta likova koji mi idu na zivce. Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 435265
Назад на врх Go down
spelman
The Moth
The Moth
spelman


Broj poruka : 285
Godina : 32
Datum upisa : 26.03.2010

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyWed Jun 16, 2010 4:50 am

FENOMENALNA SEZONA! sve do sredine druge sezone sam bio zaludjen serijom i nisam mogao da cekam sledeci dan da gledam sledecu epizodu (posto gledam jednu dnevno) i onda druga polovina druge sezone smara.... treca nista posebno.... cetvrta u kojoj se nista nije deslio (ali finale je fenomenalno Very Happy) i sada ovakva peta... definitivno meni najuzbudljivija i najzanimljivija.... i jos finale sezone <3 i ostala mi je jos sesta sezona Sad

e da,

e da, jos nesto....

ne kapiram ono za kandidante? jel moze nek oda mi objasni nesto u vezi toga ali da mi ne otkrije nesto veliko Very Happy
Назад на врх Go down
Andrew Faraday
Deus ex Machina
Deus ex Machina
Andrew Faraday


Broj poruka : 2329
Godina : 34
Lokacija : Niš - Troška
Datum upisa : 30.01.2009

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyWed Jun 16, 2010 5:17 am

Pa ne bi moglo bez spojlera, ali mozda vec naslucujes o cemu je rec. Videces za par epizoda.
Назад на врх Go down
spelman
The Moth
The Moth
spelman


Broj poruka : 285
Godina : 32
Datum upisa : 26.03.2010

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyWed Jun 16, 2010 5:28 am

a jel su ih vec spominjali bese u petoj sezoni? Very Happy ja vec zaboravio.... Very Happy kada prvi put gledam seriju sve zaboravljam....
Назад на врх Go down
Andrew Faraday
Deus ex Machina
Deus ex Machina
Andrew Faraday


Broj poruka : 2329
Godina : 34
Lokacija : Niš - Troška
Datum upisa : 30.01.2009

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyWed Jun 16, 2010 5:53 am

Pravo da ti kazem, pojma nemam Very Happy
Назад на врх Go down
Alen Alpert
Ab Aeterno
Ab Aeterno
Alen Alpert


Broj poruka : 2955
Godina : 34
Lokacija : Othersvile
Datum upisa : 04.05.2009

Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 EmptyWed Jun 16, 2010 8:05 am

spelman ::
a jel su ih vec spominjali bese u petoj sezoni? Very Happy ja vec zaboravio.... Very Happy kada prvi put gledam seriju sve zaboravljam....

Mislim da nisu Rolling Eyes
Назад на врх Go down
Sponsored content





Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty
ПорукаНаслов: Re: Opsta diskusija o Lost Season 5   Opsta diskusija o Lost Season 5 - Page 5 Empty

Назад на врх Go down
 
Opsta diskusija o Lost Season 5
Назад на врх 
Страна 5 of 6Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next
 Similar topics
-
» Opsta diskusija o Lost Season 4
» Opsta diskusija o Lost Season 1
» Opsta diskusija o Lost Season 2
» Opsta diskusija o Lost Season 3
» 06x17/18 - The End - Opsta diskusija

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Sezone :: Sezona 5-
Скочи на: