Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap13%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap25%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap9%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap6%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap11%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap0%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap2%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap7%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap2%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap1%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap0%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap0%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap0%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap4%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap3%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap8%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap0%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap0%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap8%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap1%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_lcap1%5 x 11 Whatever Happened, Happened I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 5 x 11 Whatever Happened, Happened

Go down 
+19
Ben Linus
JonnyMM
NewName
Sawyer
FrAgile
Dr.Marvin Candle
No Angel
John_Locke
Zarla
jellaran
Darkonius Faraday
The Constant
HeadBurn3r.
Li
SV.SAVO
Chupa027
PeytonS
Riquelme
Andrew Faraday
23 posters
Иди на страну : 1, 2  Next
АуторПорука
Andrew Faraday
Deus ex Machina
Deus ex Machina
Andrew Faraday


Broj poruka : 2329
Godina : 34
Lokacija : Niš - Troška
Datum upisa : 30.01.2009

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyTue Mar 31, 2009 10:58 pm

Kejtina epizoda...

Recap by Nitobe:

Datum emitovanja: 1. April 2009

Scenario: Carlton Cuse&Damon Lindelof

Rezija: Bobby Roth

5 x 11 Whatever Happened, Happened Whateverhappenedlost


Dzin donosi tesko ranjenog Bena do ambulante u Darmavilu. Dzulijet pokusava da ga spase ali ne moze mnogo da uradi posto nije hirurg vec ginekolog. Kejt trazi pomoc od Dzeka, ali Dzek odbija da ucestvuje, znajuci sta je Ben sve radio u buducnosti.
Kejt, ipak, na svaki nacin zeli da pomogne, dok Dzek ostaje "mrtav hladan" na sve sto se oko njega zbiva. Kejt cak daje krv, posto je univerzalni davalac, ali prognoze za Benovo stanje su lose.

U medjuvremenu desava se scena u kojoj Hugo i Majls raspravljaju o putovanju kroz vreme, to jest zasto se Ben u buducnosti nije secao Sajida koji je pucao na njega kada je bio mali. Ova rasprava je bila samo jedan od pokusaja objasnjenja paradoksa putovanja kroz vreme, pa tako i Hugovi i Majlsovi argumenti stoje, ali je zanimljivo da se Hugova argumentacija zasnivala na filmu Back to the Future Roberta Zemekisa, dok Majls ima vise filozofski pristup celom problemu iznoseci stav da se tako nesto u toj realnosti u stvari prvi put desava i da, iako se nalaze u proslosti, to je u stvari njihova buducnost. U stvari, sve vreme Hugo dovodi Majlsa do ludila svojim stavovima.

Kejt cak razgovara i sa Benovim ocem, koji je shvatio da je u stvari mali Ben ukrao njegove kljuceve i oslobodio Sajida. Posto Kejt po svaku cenu zeli da spase zivot Benu, odlucuje, posto ju je posavetovala Dzulijet, da ga zajedno sa Sojerom odnese do Drugih koji mu mozda mogu pomoci.

Kada napuste kamp, u dzungli nailaze na Alperta sa grupom Drugih i traze pomoc. Alpert preuzima Bena i kaze da ga mogu spasiti ali da on nikad vise nece biti isti, da ce sva njegova nevinost nestati i da se nicega nece secati. Alpert na rukama unosi Bena u Hram, a jedan o Drugih mu kaze da bi trebalo da obavesti Eli o svojim planovima i da Vidmore nece biti zadovoljan kada sazna sta se desilo. Alpert kaze da on ne odgovara nijednom od njih dvoje.

U Flesbeku, Kejt posle povratka sa Ostrva odlazi kod svoje prijateljice Kesidi sa kojom Sojer ima cerku Klementinu. Ova scena nam otkriva sta je Sojer sapnuo Kejt kada je skocio iz helikoptera, a to je da novac koji budu dobili od Oceanica odnese njegovoj cerki sto je Kejt i ucinila.

Medjutim, posto je i sama izucila zanat od Sojera Kesidi primecuje da Kejt laze u vezi dogadjaja na Ostrvu i Aron nije njen sin, te da joj je bio potreban kao emocionalna kompenzacija za Sojera koji je ostao na Ostrvu, i nacin da ga preboli.

Posle ovog razgovora, Kejt je prelomila u sebi i odlucila da se vrati na Ostrvo zajedno sa ostalima. Ostavlja Arona kod Klerine majke, priznavsi joj da je to u stvari njen unuk, to jest Klerino dete.
Takodje, obecava Klerinoj majci da ce se vratiti na Ostrvo kako bi pronasla i vratila Kler nazad.
Назад на врх Go down
Riquelme
The Candidate
The Candidate
Riquelme


Broj poruka : 720
Godina : 36
Lokacija : Swallowed in the Sea
Datum upisa : 10.02.2009

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyWed Apr 01, 2009 1:43 am

Jooooooooooooooooooooooooooooooooj sto ce biti dobra epizoda Smile)))))))))))))))))
Назад на врх Go down
http://inter-balkan.com
PeytonS
The Candidate
The Candidate
PeytonS


Broj poruka : 595
Godina : 35
Datum upisa : 04.02.2009

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyWed Apr 01, 2009 7:08 am

Aaahahaha, Hurley me kao i uvek oduševljava svojim teorijama (Back To the Future)!!
Baš me zanima kako će se razvijati situacija. A Jack je definitivno digao ruke od uloge "spasioca" i "mesije", a da li je to loše ili ne... videćemo Smile
Назад на врх Go down
https://www.facebook.com/peytons88?ref=name
Chupa027
The Candidate
The Candidate
Chupa027


Broj poruka : 326
Godina : 33
Datum upisa : 31.01.2009

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyThu Apr 02, 2009 5:12 am

E dobra je epizoda... Sada barem znamo kako je Ben postao ono sto jeste tj. monstrum... A Dzek je bas ispao p***a sto nije hteo da ga spasi... Bedara
Назад на врх Go down
SV.SAVO
Confidence man
Confidence man
SV.SAVO


Broj poruka : 1837
Godina : 29
Lokacija : Sid (Shid)
Datum upisa : 26.09.2008

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyThu Apr 02, 2009 6:28 am

najjaci je Hurley sa njegovim teorijama... a Jacka mogu da razumem, mada, ipak je to samo dete... saznali smo sta je bilo sa Aronom... uglavnom dobra epizoda...
Назад на врх Go down
Li
One of Them
One of Them



Broj poruka : 59
Godina : 37
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 15.11.2008

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyThu Apr 02, 2009 6:42 am

ODLICNA epizoda!!! zajub zajub zajub
i konacno pocinju da pojasnjavaju stvari , i to bas lepo , bas kako sam ih i ja skontala xexe zajub super je bio razgovor izmedju Majlsa i Huga xexe bas za one koji jos nisu skontali sta se desava sa vremenom , i ono sto se pitah ja kako se Ben nece secati njih - eto pa logicno, Ricard ga odveo u hram da mu ko zna sta uradi od cega ce sve zaboraviti Laughing
i tek sad mi ovaj Ricard nije jasan, hocu njegovu epizodu, bre !! eli je elois jel'? znaci spanska serija, ko je kome tata/mama sada Laughing
Назад на врх Go down
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyThu Apr 02, 2009 6:50 am

Gledanost za 5x11
9.35
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
The Constant
Dharma User
Dharma User
The Constant


Broj poruka : 791
Godina : 34
Lokacija : Exogenesis: In Transition
Datum upisa : 08.02.2009

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyThu Apr 02, 2009 6:58 am

Znaci, ja sam oduvan. Sjajna, sjajna epizoda. I hram, i Richard, i Charles, i Ellie... wow. I Ben. I nisam mrzeo Kate. I ljubavni cetvorougao nije naporan. I Hugo i Miles su carevi...

I flashbackovi, i Locke i stariji Ben... sta ova epizoda nije imala?!
Назад на врх Go down
http://www.last.fm/user/milann89
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyThu Apr 02, 2009 8:22 am

Nije imala Dezmonda i Daniela Laughing
Назад на врх Go down
Gost
Гост




5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyThu Apr 02, 2009 8:26 am

Ja mislim da Dez vise nece da se pojavljuje...
Назад на врх Go down
Andrew Faraday
Deus ex Machina
Deus ex Machina
Andrew Faraday


Broj poruka : 2329
Godina : 34
Lokacija : Niš - Troška
Datum upisa : 30.01.2009

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyThu Apr 02, 2009 8:33 am

Pojavice se i to mislim kad i Danijel.
Elem, sto se tice epizode super je, dosta toga smo saznali ali tek sad jos vise zelim da saznam nesto o trenutnim "othersima" Znaci Ricard farao ne prima naredjenja a jos ako je Vidmor cale od Danijela lele...
Назад на врх Go down
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyThu Apr 02, 2009 9:01 am

Totalno ludacka epizoda....
Bas me zanima koje ona zena koja je ocito pokusala da otme Aarona u Marketu u sad na kraju Richard nije mogao da zna ime Benu sto znaci da je ono Richard iz buducnosti....
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
jellaran
One of Them
One of Them
jellaran


Broj poruka : 89
Godina : 40
Datum upisa : 21.01.2009

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyThu Apr 02, 2009 9:38 am

Ricard se upoznao par godina ranije sa Benom.
Назад на врх Go down
http://www.zazivot.org/
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyThu Apr 02, 2009 9:40 am

Da to sam kasnije shvatio kada je Richard imao dugu kosu..... sweatdrop
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
jellaran
One of Them
One of Them
jellaran


Broj poruka : 89
Godina : 40
Datum upisa : 21.01.2009

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyThu Apr 02, 2009 9:47 am

Da tad je bio Hipi sad je vec krenuo u marince. Mora da su ga pokupili za napad na Vijetkongovce pa ga osisali ko u pedesetima. Stvarno ne znam sta su hteli da kazu sa tom njegovom kosom, cak joj je i boja druga. Verovatno tada resi malo da procoolira da ne bude ovako stegnut. farao afro hahahahahahahahhahhahhaha
Назад на врх Go down
http://www.zazivot.org/
Zarla
Namaste
Namaste
Zarla


Broj poruka : 31
Godina : 31
Datum upisa : 21.01.2009

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyThu Apr 02, 2009 10:58 am

Svidja mi se sto su vratili flashbeckove, i ovo sad vec pocinje da lici na onaj PRAVI LOST.
Majls i Hurley su mi najjaci.
Najbolje je kad je mu je Majls rekao "Ti si bre id**t."
A sad ispada da je Jack kriv zato sto je Ben ovakak kakav je kad je porastao, i da su Sojer i Kejt pomogli u tome.

Richard je odveo Bena u onaj hram odakle izlazi Smoke monster i izgleda je on besmrtan zbog tog smoke-a , a mozda ce i Ben nece vise stariti.

Sve u svemu epizoda je super.
Назад на врх Go down
The Constant
Dharma User
Dharma User
The Constant


Broj poruka : 791
Godina : 34
Lokacija : Exogenesis: In Transition
Datum upisa : 08.02.2009

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyThu Apr 02, 2009 11:36 am

Naravno da ce Ben stariti... u 2007. nije klinac. Razz

Ja sam razmisljao i razmisljao i nikako da sklopim definiciju toga sta se desava.

Ono sto je za Ostrvo proslost, jedna cela istorija, za nase junake je buducnost (ako gledamo na sezone 1-4). Dogadjanja iz prvih sezona su sada za njih proslost jer se nece vise vracati u to vreme. Ali za Ostrvo, ta dogadnjanja su buducnost, nesto sto ce se tek desiti.

Sto nas dovodi do pitanja... gde ce ovi nasi na kraju da odu!? Ako se secate, jos uvek nismo videli ko je napao Sawyera, Juliette i ostale kada su bili u onim camcima i kada su videli Ajira flasice za vodu (moje misljenje je da su to Sun i Lapidus).

Dobro je sto Hugo postavlja pitanja koja postavlja publika, jer time producenti pokazuju da nisu zaboravili na nas i da sve ima svoju poentu. Uf... zamislite vi to finale.

Mislim da su se svi vratili na strvo zbog tog jednog razloga... morali su da izazovu Incident koji ce ih vratiti na Ostrvo. Da, vratiti. Jer ako su oni bili na Ostrvo u proslosti, kada su se srusili sa 815, oni su se vratili. Pa su opet otisli, pa se vratili sa 316. Ako razumete sta zelim da kazem... sa gledista Ostrva, oni su se dva puta vracali na njega. Smile

Ako izazovu Incident, izazvali su sve sto se desavalo sa Dezom (on je poceo da skace kroz vreme nakon finala II sezone), izazvali su pad aviona, izazvali su sve.

I Ben mi se nesto suvise meskolji dok spava... moze da se desi da se seti ovih stvari iz detinjstva, kao Dezmond.

Toliko od mog editorijala. Cini mi se da sam hteo jos nesto da napisem, ali sam zaboravio. Razz
Назад на врх Go down
http://www.last.fm/user/milann89
John_Locke
One of Them
One of Them
John_Locke


Broj poruka : 87
Godina : 34
Datum upisa : 22.01.2009

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyThu Apr 02, 2009 8:29 pm

mnogo dobra epizoda,ali bas bas! svidja mi se! Samo se nadam da ce sojer i dzulijet ostati zajedno da to ona bitcharka kate nece pokvariti.....
Назад на врх Go down
Andrew Faraday
Deus ex Machina
Deus ex Machina
Andrew Faraday


Broj poruka : 2329
Godina : 34
Lokacija : Niš - Troška
Datum upisa : 30.01.2009

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyThu Apr 02, 2009 10:18 pm

The Constant ::
Naravno da ce Ben stariti... u 2007. nije klinac. Razz

Ja sam razmisljao i razmisljao i nikako da sklopim definiciju toga sta se desava.

Ono sto je za Ostrvo proslost, jedna cela istorija, za nase junake je buducnost (ako gledamo na sezone 1-4). Dogadjanja iz prvih sezona su sada za njih proslost jer se nece vise vracati u to vreme. Ali za Ostrvo, ta dogadnjanja su buducnost, nesto sto ce se tek desiti.

Sto nas dovodi do pitanja... gde ce ovi nasi na kraju da odu!? Ako se secate, jos uvek nismo videli ko je napao Sawyera, Juliette i ostale kada su bili u onim camcima i kada su videli Ajira flasice za vodu (moje misljenje je da su to Sun i Lapidus).

Dobro je sto Hugo postavlja pitanja koja postavlja publika, jer time producenti pokazuju da nisu zaboravili na nas i da sve ima svoju poentu. Uf... zamislite vi to finale.

Mislim da su se svi vratili na strvo zbog tog jednog razloga... morali su da izazovu Incident koji ce ih vratiti na Ostrvo. Da, vratiti. Jer ako su oni bili na Ostrvo u proslosti, kada su se srusili sa 815, oni su se vratili. Pa su opet otisli, pa se vratili sa 316. Ako razumete sta zelim da kazem... sa gledista Ostrva, oni su se dva puta vracali na njega. Smile

Ako izazovu Incident, izazvali su sve sto se desavalo sa Dezom (on je poceo da skace kroz vreme nakon finala II sezone), izazvali su pad aviona, izazvali su sve.

I Ben mi se nesto suvise meskolji dok spava... moze da se desi da se seti ovih stvari iz detinjstva, kao Dezmond.

Toliko od mog editorijala. Cini mi se da sam hteo jos nesto da napisem, ali sam zaboravio. Razz

Hvala na odlicnom postu. Ovo bi bio vodic za sve one koji dobro ne kapiraju celu ovu zbrku oko putovanja kroz vreme.

Sto se tice onih camaca, mislim da na njima nisu bili Sun i Lapidus vec ovi drugi koji su bili u istom avionu.

Kad je u pitanju Dezmond, za njega ovo nista ne vazi. A cini mi se da je isto pravilo i za Faradejevu majku.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyThu Apr 02, 2009 10:28 pm

Odlicna epizoda nema sta,ali ona zena u supermarketu mi je nesto mnogo licila na Kler i to bas...Ali tek sada kad dodje 12 wpizoda e to ce biti...
Назад на врх Go down
No Angel
Tabula Rasa
Tabula Rasa
No Angel


Broj poruka : 22
Godina : 35
Lokacija : Niš
Datum upisa : 02.04.2009

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyThu Apr 02, 2009 11:10 pm

Meni se ova epizoda dopala zbog toga što je prvi put dato više odgovora, nego pitanja Very Happy
Razgovor Harlija Majlsa je vrh! Kao prepucavanje fanova na forumima. Super je što se saznalo šta je sa Aaronom i kako je Ben zavšio sa Drugima. Džulijet savršena kao i uvek zajub Džek polako prelazi u sporedne likove i o tome mislim sve najbolje Wink
Назад на врх Go down
Zarla
Namaste
Namaste
Zarla


Broj poruka : 31
Godina : 31
Datum upisa : 21.01.2009

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyFri Apr 03, 2009 12:26 am

The Constant ::
Naravno da ce Ben stariti... u 2007. nije klinac. Razz

Ja sam razmisljao i razmisljao i nikako da sklopim definiciju toga sta se desava.

Ono sto je za Ostrvo proslost, jedna cela istorija, za nase junake je buducnost (ako gledamo na sezone 1-4). Dogadjanja iz prvih sezona su sada za njih proslost jer se nece vise vracati u to vreme. Ali za Ostrvo, ta dogadnjanja su buducnost, nesto sto ce se tek desiti.

Sto nas dovodi do pitanja... gde ce ovi nasi na kraju da odu!? Ako se secate, jos uvek nismo videli ko je napao Sawyera, Juliette i ostale kada su bili u onim camcima i kada su videli Ajira flasice za vodu (moje misljenje je da su to Sun i Lapidus).

Dobro je sto Hugo postavlja pitanja koja postavlja publika, jer time producenti pokazuju da nisu zaboravili na nas i da sve ima svoju poentu. Uf... zamislite vi to finale.

Mislim da su se svi vratili na strvo zbog tog jednog razloga... morali su da izazovu Incident koji ce ih vratiti na Ostrvo. Da, vratiti. Jer ako su oni bili na Ostrvo u proslosti, kada su se srusili sa 815, oni su se vratili. Pa su opet otisli, pa se vratili sa 316. Ako razumete sta zelim da kazem... sa gledista Ostrva, oni su se dva puta vracali na njega. Smile

Ako izazovu Incident, izazvali su sve sto se desavalo sa Dezom (on je poceo da skace kroz vreme nakon finala II sezone), izazvali su pad aviona, izazvali su sve.

I Ben mi se nesto suvise meskolji dok spava... moze da se desi da se seti ovih stvari iz detinjstva, kao Dezmond.

Toliko od mog editorijala. Cini mi se da sam hteo jos nesto da napisem, ali sam zaboravio. Razz

Reko si da Ben nece stariti jer u 2007 nije klinac.
Pa onda i Richard, koji ne stari, bi trebalo da je klinac.
Назад на врх Go down
The Constant
Dharma User
Dharma User
The Constant


Broj poruka : 791
Godina : 34
Lokacija : Exogenesis: In Transition
Datum upisa : 08.02.2009

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyFri Apr 03, 2009 12:43 am

Rekao sam da ce Ben stariti.
Назад на врх Go down
http://www.last.fm/user/milann89
Dr.Marvin Candle
The Moth
The Moth
Dr.Marvin Candle


Broj poruka : 193
Godina : 32
Lokacija : Republika Srpska
Datum upisa : 01.02.2009

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyFri Apr 03, 2009 12:58 am

Harlijev pobjednicki izraz lica nakon razgovora sa Majlsom-epic moment Smile,kraljevi su...
Znamo da Richard ima nezavisan i visok polozaj kod othersa ali u razgovoru sa jednim od njegovih ljudi u vezi Bena on kaze da ne odgovora ni Eli a ni Charlsu.Pa ako ne odgovora Charlsu svom vodji od koga onda prima naredjenja,posto je Danielu Faradayu u epizodi Jugghead reako da i on poput njega prima naredjenja od nekoga,ali od koga...od Jacoba???


Последњи пут изменио Dr.Marvin Candle дана Fri Apr 03, 2009 4:11 am. изменио укупно 2 пута.
Назад на врх Go down
https://www.facebook.com/profile.php?id=1122425909&ref=profile
The Constant
Dharma User
Dharma User
The Constant


Broj poruka : 791
Godina : 34
Lokacija : Exogenesis: In Transition
Datum upisa : 08.02.2009

5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened EmptyFri Apr 03, 2009 2:53 am

Richard je ocigledno na jednoj od najvisih pozicija i cini mi se da on igra za sebe i Jacoba...
Назад на врх Go down
http://www.last.fm/user/milann89
Sponsored content





5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty
ПорукаНаслов: Re: 5 x 11 Whatever Happened, Happened   5 x 11 Whatever Happened, Happened Empty

Назад на врх Go down
 
5 x 11 Whatever Happened, Happened
Назад на врх 
Страна 1 of 2Иди на страну : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Sezone :: Sezona 5-
Скочи на: