Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
02x20 Two for the Road I_vote_lcap13%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
02x20 Two for the Road I_vote_lcap25%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
02x20 Two for the Road I_vote_lcap9%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
02x20 Two for the Road I_vote_lcap6%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
02x20 Two for the Road I_vote_lcap11%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
02x20 Two for the Road I_vote_lcap0%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
02x20 Two for the Road I_vote_lcap2%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
02x20 Two for the Road I_vote_lcap7%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
02x20 Two for the Road I_vote_lcap2%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
02x20 Two for the Road I_vote_lcap1%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
02x20 Two for the Road I_vote_lcap0%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
02x20 Two for the Road I_vote_lcap0%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
02x20 Two for the Road I_vote_lcap0%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
02x20 Two for the Road I_vote_lcap4%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
02x20 Two for the Road I_vote_lcap3%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
02x20 Two for the Road I_vote_lcap8%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
02x20 Two for the Road I_vote_lcap0%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
02x20 Two for the Road I_vote_lcap0%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
02x20 Two for the Road I_vote_lcap8%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
02x20 Two for the Road I_vote_lcap1%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
02x20 Two for the Road I_vote_lcap1%02x20 Two for the Road I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 02x20 Two for the Road

Go down 
3 posters
АуторПорука
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

02x20 Two for the Road Empty
ПорукаНаслов: 02x20 Two for the Road   02x20 Two for the Road EmptySun Oct 11, 2009 6:55 am

Epizoda Ana Lusije


Datum emitovanja: 03. Maj 2006.


Scenario: Elisabeth Sarnoff & Christina M. Kimm

Rezija: Paul Edwards

02x20 Two for the Road 6111441999109106424200984

Epizoda se nastavlja tamo gde se prethodna zavrsila - Majklovim pojavljivanjem u dzungli. Dzek i Kejt ga odnose do Otvora gde se Majkl osvesti i isprica im kako je isao na sever u pravcu odakle su dosli preziveli iz repa aviona i da je pronasao jednog od Drugih koga je pratio do njihovog sela. Rekao je da je video njih ukupno 22 koji su obuceni u dronjke, zive u platnenim satorima i imaju samo dve puske. Odmah predlaze da krenu ka njima jer ce ih svojim oruzjem lako poraziti.
Dok su Dzek i Kejt bili odsutni Ana Lusiju je pokusao da zadavi lazni Henri ali ga je Lok zveknuo stakom po glavi i spasao Ana Lusiju. Ana Lusija odlazi da uzme pistolj od Sojera koga zatice kako bere voce pored reke. Posto Sojer ne da pistolj Ana upotrebljava drugu "tehniku" tako sto vodi ljubav sa njim i uspeva da mu uzme pistolj a da Sojer to i ne primeti.


Lok koristi njeno odsustvo da bi ponovo razgovarao sa Henrijem. Zeli da zna zasto ga nije ubio kada je bio zarobljen ispod sigurnosnih vrata Otvora.


Henry: Zato sto si ti jedan od dobrih, John.
Locke: Sta? Kojih "dobrih", kojih?
Henry: Nista od ovoga nije vazno - ja sam ionako mrtav.Doktor je otisao da trazi razmenu i oboje znamo da ce se vratiti praznih saka i onda... Ja sam izgubio vrednost. Tako da ce ili Dzek doci ovde i ubiti mene ili ce moji ljudi saznati gde sam i ubiti me.
Locke: Zasto bi te tvoji ljudi ubili?

Henry: Zato sto je vodja... On je veliki covek, John. Izuzetan covek. Ali on ne prasta. On ce me ubiti jer nisam uspeo, John. Nisam izvrsio zadatak.
John Locke: Koji zadatak?
Henry: Kada me je ona zena uhvatila u zamku, ja sam krenuo ovamo, John. Dolazio sam po TEBE!!!

Ovo je prvo pominjanje Jacoba u seriji (doduse ne imenom ali obratite paznju sta je Lajnus rekao, kako je rekao i kome je rekao!!!



Kada se Kejt i Dzek vrate zajedno sa Majklom Lok precuti ceo dogadjaj sa Ana Lusijom jer ne zeli da Dzek naudi Henriju, ali se pokaje kada kasnije na plazi sazna da je Ana Lusija digla pistolj Sojeru.
U isto vreme Harli zeli necim da odusevi Libi pa trazi radio koji su slusali on i Said ali mu Said preporucuje da je vodi na plazu gde je on vodio Senon. Naravno Harli ne uspeva da nadje put pa osvanu na istoj plazi odakle su dosli. Posto Harli nije poneo ni cebad za piknik Libi odlazi do Otvora da ih donese. Kobna odluka, tacnije jos nesto sto ionako krhkog Harlija moze jos dodatno opteretiti
U Otvoru su ostali Henri, Ana Lusija i Majkl. Ana Lusija prica kako je ubila coveka i kako je sada htela da ubije Henrija ali ne moze to da ucini. Majkl uzima pistolj uz reci da ce on to rado uciniti puca u Ana Lusiju i Libi koja se pojavljuje da uzme cebad za piknik sa Harlijem. Oslobadja Henrija i puca sebi u rame.


Dzek, Lok, Sojer i Kejt stizu ali kasno. Ana je mrtva, Majkl ranjen, ali se ispostavi da je Libi jos uvek ziva, sto Majkla ucini dodatno nervoznim jer se plasi da moze da kaze ko je pucao na sve njih i ko je oslobodio Henrija. Od tog trenutka smo svesni da Majkl ima dogovor sa drugima i da je spreman da zrtvuje sve i svakog kako bi vratio Volta.
02x20 Two for the Road 161148199510724842820091
(pogledajte brojeve policijskih kola na krovovima)


Kroz flesbekove vidimo kako je Ana Lusija dala otkaz na i policiji posto je njena majka posumnjala da je ona ubila coveka koji ju je ranio. Na aerodromu srece Dzekovog oca koji joj nudi da odu zajedno u Australiju posto su oboje pijanice. Ana pristaje ali daju jedno drugom izmisljena imena Sara i Tom kako ne bi zaista znali ko je ko. U Australiji pijance nekoliko dana i u jednom trenutku odlaze do zene koju Kristijan zeli da vidi. Ana ceka u kolima, a na vratima kuce se cuje svadja i cujemo Kristijana kako vice da ima prava da vidi svoju cerku (tako saznajemo da Dzek ima sestru, ali jos uvek ne znamo da je to Kler). Ana Lusija odlucuje da se vrati u LA i vidimo je potom na aerodromu kako stoji iza Dzeka koji se svadja sa salterskom radnicom i uzima telefon da se javi svojoj majci i obeca joj da ce sve biti u redu.
Kada Kristijan izlazi iz auto posto Ana odluci da se vrati, vratima udara u Sojera koji kaze "I'm walking here!" Ana ga je dobro osmotrila i mislim da ga je na ostrvu prepoznala ili je bila suvise pijana za tako nesto.



02x20 Two for the Road 3711761939103348121200929

(Sojerov izraz lica kada ga je Kristijan udario otvarajuci vrata od kola)
Назад на врх Go down
Gost
Гост




02x20 Two for the Road Empty
ПорукаНаслов: Re: 02x20 Two for the Road   02x20 Two for the Road EmptySun Oct 11, 2009 7:14 am

Jaoj covece e ovo nisam nasao ni na jednom forumu za policijska kola...
Назад на врх Go down
spelman
The Moth
The Moth
spelman


Broj poruka : 285
Godina : 31
Datum upisa : 26.03.2010

02x20 Two for the Road Empty
ПорукаНаслов: Re: 02x20 Two for the Road   02x20 Two for the Road EmptySat Apr 24, 2010 8:09 am

uh super epizoda, a onaj majkl koje je to djubre !!!!! gadi mi se!!!! jel ce se saznati da je on pucao?
Назад на врх Go down
Divna91
Confidence man
Confidence man
Divna91


Broj poruka : 1512
Godina : 32
Lokacija : I'm lost!
Datum upisa : 05.05.2009

02x20 Two for the Road Empty
ПорукаНаслов: Re: 02x20 Two for the Road   02x20 Two for the Road EmptySat Jun 19, 2010 11:06 am

inače Kristijan je Ani dao ime Sara,a to je Džekova bivša žena. Prevelika slučajnost Very Happy
Назад на врх Go down
Sponsored content





02x20 Two for the Road Empty
ПорукаНаслов: Re: 02x20 Two for the Road   02x20 Two for the Road Empty

Назад на врх Go down
 
02x20 Two for the Road
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Sezone :: Sezona 2-
Скочи на: