Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap13%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap25%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap9%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap6%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap11%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap0%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap2%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap7%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap2%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap1%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap0%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap0%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap0%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap4%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap3%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap8%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap0%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap0%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap8%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap1%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_lcap1%U kadru sa... Stefijem - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 U kadru sa... Stefijem

Go down 
3 posters
Иди на страну : Previous  1, 2
АуторПорука
Gost
Гост




U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: U kadru sa... Stefijem   U kadru sa... Stefijem - Page 2 EmptySun Jan 03, 2010 12:22 am

First topic message reminder :

Veceras ce nas dragi administrator ucestvovati u emisiji i otkriti nam neka svoja tajna misljenja.
Назад на врх Go down

АуторПорука
Gost
Гост




U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: U kadru sa... Stefijem   U kadru sa... Stefijem - Page 2 EmptySun Jan 03, 2010 1:55 pm

[b]Da gospodine Stefane, ali da li vi razumete da je ovde na forumu ustrojeno čvrsto hijerarhijsko stablo, neki su na višem neki na nižem, i da vi još uvek niste zadobili svoje mesto po nekim članovima? Mi možda igramo po principu oko za oko, ali dobro je poznato da takav zakon ne važi za sve pod istim kriterijumom? Da li se slažete da ovo treba biti jedan demokratski forum, sa podjednakim pravima svih administratora, podjednakim pravima svih moderatora... ne možemo reći da je administrator uvek u pravu samo zato što je administrator iako to stoji u pravilniku! Da li se treba poriti protiv korumpiranih administratora?
Назад на врх Go down
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: U kadru sa... Stefijem   U kadru sa... Stefijem - Page 2 EmptySun Jan 03, 2010 1:57 pm

Znam ja to otkad, da ja ovde nisam kao ostali administratori, zato sam i obrisao sebe ali me stalno vraćate. Treba se boriti, i znam zašto ste mene banovali a ne Esmira, nego sam samo odgovorio na pitanja.
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
Gost
Гост




U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: U kadru sa... Stefijem   U kadru sa... Stefijem - Page 2 EmptySun Jan 03, 2010 2:01 pm

Ipak gospodine niste odgovorili na moje pitanje, Da li se treba boriti protiv njih, ili ne treba, i šta biste preduzeli? Ipak ste došli u jednu ozbiljnu emisiju...
Назад на врх Go down
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: U kadru sa... Stefijem   U kadru sa... Stefijem - Page 2 EmptySun Jan 03, 2010 2:02 pm

Pa treba se boriti i samo treba zatražiti objašnjenje i ako ne objasne dobro onda ih banujte.
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
Gost
Гост




U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: U kadru sa... Stefijem   U kadru sa... Stefijem - Page 2 EmptySun Jan 03, 2010 2:03 pm

Hehe, dobro Stefane, prećićemo na malo svetlije teme, šta očekujete početkom februara, može li forum ponovo doživeti onaj procvat kao i 21. januara prošle godine?
Назад на врх Go down
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: U kadru sa... Stefijem   U kadru sa... Stefijem - Page 2 EmptySun Jan 03, 2010 2:05 pm

Mislim da će doći više članova, ali ne toliko kao i prošle godine, jer morate uzeti u obzir da se prošle godine pre 5. sezone serija emitovala na FOX-u i većina je gledala i htela videti šta se dalje desilo.
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
Gost
Гост




U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: U kadru sa... Stefijem   U kadru sa... Stefijem - Page 2 EmptySun Jan 03, 2010 2:07 pm

Ali da li uzimaš u obzir da je ovo poslednja sezona i da će možda članovi poželeti da pogledaju svaku epizodu najranije što mogu? da li ti misliš da trebamo nešto preduzeti, organizaciju u psotavljanju prevoda ili tkao nešto?
Назад на врх Go down
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: U kadru sa... Stefijem   U kadru sa... Stefijem - Page 2 EmptySun Jan 03, 2010 2:09 pm

Pa moguće zbog toga da je poslednja sezona, možda i bude, ali kao prošle godine, čisto sumnjam.
Mislim da prevode treba spremiti i prevesti sve lepo na srpskom i na kraju staviti adresu foruma. Takođe, kada se završi 6. sezona, možete uraditi nešto kao što su uradili na Charmed forumu, neke igre u kojima se članovi mogu zabaviti.
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
Gost
Гост




U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: U kadru sa... Stefijem   U kadru sa... Stefijem - Page 2 EmptySun Jan 03, 2010 2:14 pm

Stigli smo i do takvih priča. Možeš li tvrditi da će 20 članova ostati aktivni nakon 6. sezone i možeš li tvrditi da će uživati u tinejdžerskim igrama kao na Čari forumu? Starost LS populacije je mnogo veća nego na drugim forumima, nažalost to niko ne primećuje. Šta ti misliš o tome?
Назад на врх Go down
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: U kadru sa... Stefijem   U kadru sa... Stefijem - Page 2 EmptySun Jan 03, 2010 2:15 pm

Pa iskreno ne znam, nisam ni mislio da bude baš tako. A što se tiče kraja 6. sezone, rejting foruma će dosta opasti.
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
Gost
Гост




U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: U kadru sa... Stefijem   U kadru sa... Stefijem - Page 2 EmptySun Jan 03, 2010 2:19 pm

Da li možeš tvrditi da ćeš ostati aktivan na forumu nakon kraja Izgubljenih?
Назад на врх Go down
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: U kadru sa... Stefijem   U kadru sa... Stefijem - Page 2 EmptySun Jan 03, 2010 2:21 pm

Mislim da neću, sam ću se povući.
Ali ne znam, videću već do tada.
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
Gost
Гост




U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: U kadru sa... Stefijem   U kadru sa... Stefijem - Page 2 EmptySun Jan 03, 2010 2:24 pm

Na sledeće pitanje ne moraš odgovoriti ukoliko ne želiš! Sa kojom osobom se želiš nastaviti družiti ukoliko forum propadne, a koje osobe ne bi želeo da kontaktiraš?
Назад на врх Go down
Gost
Гост




U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: U kadru sa... Stefijem   U kadru sa... Stefijem - Page 2 EmptySun Jan 03, 2010 2:28 pm

Molim te reci ukoliko ne želiš odgovoriti!
Назад на врх Go down
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: U kadru sa... Stefijem   U kadru sa... Stefijem - Page 2 EmptySun Jan 03, 2010 2:28 pm

Pa najviše sa Esmirom i Filipom, sa njima sam se najviše sprijateljio. A ne znam sa kim bih prekinuo kontakt, meni su svi ok, nikoga ne mrzim.
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
Gost
Гост




U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: U kadru sa... Stefijem   U kadru sa... Stefijem - Page 2 EmptySun Jan 03, 2010 2:30 pm

Drago mi je što si pristao da budeš gost emisije, nakon emisije razmisli zašto sam baš tebe pitao za gostovanje. Hvala što ste nas pratili, u stvari pratićete nas kad pročitate, laku noć!
Назад на врх Go down
Sponsored content





U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: U kadru sa... Stefijem   U kadru sa... Stefijem - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
U kadru sa... Stefijem
Назад на врх 
Страна 2 of 2Иди на страну : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: 7 dana Lostića-
Скочи на: