Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap13%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap25%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap9%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap6%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap11%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap0%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap2%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap7%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap2%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap1%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap0%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap0%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap0%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap4%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap3%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap8%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap0%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap0%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap8%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap1%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
Moj pogled na celokupne događaje I_vote_lcap1%Moj pogled na celokupne događaje I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 Moj pogled na celokupne događaje

Go down 
+19
Dark_Princess
mmajstor
nele974
Uncle Sayid
Yose
PushTheButton
bre.lost
MythBuster
barr
incommon
Zeratul
Mr.Eko
MetalRex
Trent
kizadorcol
pedjascorpio
Juliet
hakatz
djole9
23 posters
Иди на страну : 1, 2  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyMon May 24, 2010 10:31 am

Prvo je Bog stvorio svet, potom svi dogadjaji su se nizali kao i po opisu Biblije. U starom veku civilizacije su nastajale i nestajale, no ipak, jedno mesto se uspelo razviti drugacije, pod uticajem svih civilizacija koje su godinama kao prah nastajali i nestajali. Ostrvo je zadrzalo po nesto od svakog, postalo je sveto mesto koje je mozda Bog stvorio 8. dana. Ipak na ostrvo dolazi covek koji iz dana u dan postaje svesnije i prljavije bice i ostrvo dobija potrebu za zastitom. Nesloga izmedju dva brata je potrebna kako bi na kraju dobili balans izmedju dve strane.
Cuvar ostrva postaje Dzejkob. Vrme tece dalje. Na svetom mestu se polako stvara civilizacija, ipak neobicna civilizacija, sasvim neshvatljiv danasnjem modernom coveku. Civilizacija koja je predana jednom coveku i uradice sve zbog krajnjeg ishoda. Koji je krajnji ishod? KAsnije o tome.
Sa razvitkom tehnologije ljudi pronalaze sveto mesto, zele ga istraziti, podeliti sa ostatkom sveta. Ipak sveto mesto biva sacuvano od strane svete civilizacije o kojoj smo malo pre pricali.
Prica tece dalje. Odnos izmedju dva brata je jos gori, tako da dobar brat, cuvar ostrva shvata da ce ciljevi jednog sebicnog coveka mozda naskoditi svetom mestu i resava da pronadje svog naslednika.
Godinama traga za ljudima koji su osudjeni na propast i pre svog rodjenja. Resava da ih postedi muke koje im svakodnevni tezak zivot moze naneti i dovodi ih na ostrvo.
Zamislite da postoje dve reke sa istim izvorom koje se ulivaju u isto more. U jednoj reci smo rodjeni mi, takozvani obicni plivaci koji moraju preci sve muke radi krajnjeg ishoda, u drugoj su oni koji ce te muke doziveti na drugaciji nacin - dozivece ih tokom sticenja cistote svoje reke. Ipak obe reke se ulivaju u isto more.
Ljudi koji su dovedeni postaju takozvani kandidati. Pod uticajem raznih takozvanih zlih faktora na svetom mestu, kandidati umiru. Put kroz koji prolaze ih treba promeniti kao osobe, jer zamenik ne sme imati mane. U suprotnom ce sveto mesto zadesiti nezgoda.
Citav put se na kraju zavrsava, pravi kandidat postaje zastitnik, preziveli odlucuju o svojoj sudbini, da li im se dopada reka u kojoj se nalaze ili ce otici u drugu.
Na kraju konacna svrha, more koje dolazi jeste blagostanje koje obuhvata obe reke. svi ljudi koji su svoje muke dozivljavali na ovaj ili onaj nacin su nagradjeni sa najvaznijim stvarima koje su stekli usput. Sve se zavrsava konacnom pobedom! Delovi koji su ostali nerazjasnjeni moraju takvi ostati. >> Jer razlika izmedju vise sile i coveka jeste u tome sto visa sila zna zasto i kako, a covek ne zna. To ne trebamo shvatiti kao nedostatak vec kao blagostanje!
Назад на врх Go down
djole9
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 16
Godina : 33
Datum upisa : 20.01.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyMon May 24, 2010 11:58 am

po meni- NAJBOLJA SERIJA IKAD SNIMLJENA!!! KRIVO MI JE STO SE ZAVRSILA, JA PO 3 PUT GLEDAM SERIJU ISPOCETKA NIKAKO DA MI DOSADI...TREBA VISE OVAKVIH SERIJA A NE SEX I GRAD I KUCANICE...
Назад на врх Go down
hakatz
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 1
Godina : 37
Datum upisa : 24.05.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyMon May 24, 2010 1:24 pm

BASH MI JE ZAO STO SE ZAVRSILA.JEDNA OD NAJBOLJIH,AKO NE I NAJBOLJA TV SERIJA SVIH VREMENA!!!
Назад на врх Go down
Juliet
One of Them
One of Them
Juliet


Broj poruka : 147
Godina : 36
Datum upisa : 11.02.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyMon May 24, 2010 8:28 pm

djole9 ::
NAJBOLJA SERIJA IKAD SNIMLJENA!!! KRIVO MI JE STO SE ZAVRSILA, JA PO 3 PUT GLEDAM SERIJU ISPOCETKA NIKAKO DA MI DOSADI...
potpisujem. Nemam dovoljno reci hvale za seriju.
Назад на врх Go down
pedjascorpio
Tabula Rasa
Tabula Rasa
pedjascorpio


Broj poruka : 4
Godina : 42
Datum upisa : 11.02.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyMon May 24, 2010 11:40 pm

Ma ne verujem da se onako zavrsilo... Bolje da je nikad nisu ni snimali a ja bolje da sam Dinastiju pratio... tolike godine cekanja na odgovore ... Sta je to ostrvo?? E vidis Pedja to ti je jedno svetlo u sredini ... u jeee.... A sta je s igrama Dzejkoba i Smokey-a ?  a sta je sa ... ma necu ni da pitam ... bas sam besan uhhh.... nemoguce da nisam skapirao poentu , ja sam doktorirao ovu seriju... Slazem se da je najbolja ikada, osim zadnje dve epizode koje su je skroz upropastile... Ja vec pricam svima koji nisu gledali - "brate nemoj ni da gledas, majku im holivudsku i njima i hepiendovima...." Sve su zamrsili postavili miolion pitanja nisu dali ni trunku objasnjenja.... ma necu ...gotovo ... prekidam... AAAARGGHHHH zovite iscelitelje pretvoricu se u crni dim od besa....
Назад на врх Go down
kizadorcol
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 1
Godina : 47
Datum upisa : 25.05.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyTue May 25, 2010 2:28 am

Serija odlicna !
E sada da bih mozda bolje shvatio sve o cemu se radi...a znajuci kako je zavrseno , pogledacu seriju od pocetka... Moj pogled na celokupne događaje 107621
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyTue May 25, 2010 3:15 am

kizadorcol ::
Serija odlicna !
E sada da bih mozda bolje shvatio sve o cemu se radi...a znajuci kako je zavrseno , pogledacu seriju od pocetka... Moj pogled na celokupne događaje 107621
E pa to je jedna od mana kraja, nista bolje neces razumeti seriju sad kad znas konacnu sliku
Назад на врх Go down
MetalRex
The Candidate
The Candidate
MetalRex


Broj poruka : 341
Godina : 36
Lokacija : Ispod kruske
Datum upisa : 13.05.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyTue May 25, 2010 3:27 am

Najbolja serija koja je ugledala dan. Ima mnogo mana, ali jos vise dobrih strana. Nista nije savrseno.
Pocetne sezone su bile bolje, mozda je to samo utisak zbog razradjivanja radnje, ali i 6. sezona je jaka. Ne treba komentarisati Ab... i Across...
Kraj je takav kakav je. Meni se ne svidja. Ali sve sto je lepo ima neki kraj. Medjutim, to nije razlog da Lost ne ostane na vrhu top liste.

A sada idem na opstu diskusiju da nastavim pljuvanje.

Moj pogled na celokupne događaje 107621
Назад на врх Go down
Mr.Eko
One of Them
One of Them
Mr.Eko


Broj poruka : 110
Godina : 49
Datum upisa : 10.02.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyTue May 25, 2010 3:39 am

kizadorcol ::
Serija odlicna !
E sada da bih mozda bolje shvatio sve o cemu se radi...a znajuci kako je zavrseno , pogledacu seriju od pocetka... Moj pogled na celokupne događaje 107621

To je razlog zašto neću da gledam seriju od početka, bar u narednih nekoliko meseci. Moj pogled na celokupne događaje 107621
Назад на врх Go down
Zeratul
Namaste
Namaste
Zeratul


Broj poruka : 30
Godina : 33
Datum upisa : 14.04.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyTue May 25, 2010 4:20 am

195-Pace@ Vidim da nisi shvatio poentu kraja, i serije uopste, i gadno si se nalupao, tako da ti preporucujem da je odgledas opet, ako ne celu seriju, onda barem zadnju epizodu...
Inace, ja mislim da je ovo najbolje finale bilo koje serije do sad, i da bolje nije moglo da bude Very Happy jos uvek sam pod utiskom svega...
Назад на врх Go down
incommon
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 2
Godina : 44
Datum upisa : 22.05.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyTue May 25, 2010 4:59 am

serija je bumm! nema sta...
al' ja bih sad poljubio u celo onoga sto mi objasni sta se u globalu desilo.
ma ne kontam bre, jesul' oni zivi il' mrtvi...nista mi nije jasno!
Назад на врх Go down
barr
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 1
Godina : 53
Datum upisa : 23.05.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyTue May 25, 2010 7:11 am

Mislis da je scenaristi nesto jasnije nego tebi? buhaaaaa
Назад на врх Go down
MythBuster
The Moth
The Moth
MythBuster


Broj poruka : 189
Godina : 44
Datum upisa : 14.05.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyTue May 25, 2010 9:07 am

Najbolja serija koju sam gledao u svom kratkom zivotu. Nadam se da cu gledati nesto bolje u buducnosti. Do tada Lost je br. 1. Sve sezone su bile dobre da bolje ne mogu biti. 6. je malo podbacila, da bi finale po mojim merilima bilo katastrofalno. Ali neka, nisu mogli sa 3-4 lose epizoda da upropaste celu seriju, pa makar to bilo finale. Moj pogled na celokupne događaje 107621
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyTue May 25, 2010 9:10 am

Zeratul ::
195-Pace@ Vidim da nisi shvatio poentu kraja, i serije uopste, i gadno si se nalupao, tako da ti preporucujem da je odgledas opet, ako ne celu seriju, onda barem zadnju epizodu...
Inace, ja mislim da je ovo najbolje finale bilo koje serije do sad, i da bolje nije moglo da bude Very Happy jos uvek sam pod utiskom svega...


Vidis problem nije u meni vec u tebi...meni sasvim odgovara da razumem seriju ovako...e sad ako si ti razumeo drugacije...see you in another life brotha!
Назад на врх Go down
bre.lost
Tabula Rasa
Tabula Rasa
bre.lost


Broj poruka : 19
Godina : 34
Lokacija : Dharmaville
Datum upisa : 28.04.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyTue May 25, 2010 12:57 pm

incommon ::
serija je bumm! nema sta...
al' ja bih sad poljubio u celo onoga sto mi objasni sta se u globalu desilo.
ma ne kontam bre, jesul' oni zivi il' mrtvi...nista mi nije jasno!

U globalu.. Lapidus, Kejt, Sojer, Kler, Ricard i Majls su uspeli da avionom odu sa ostrva. Hugo je novi zastitnik svetlosti, njegova desna ruka je Ben. Dezmond, Bernard i Rose su ostali na ostrvu. I Vincent takodje Moj pogled na celokupne događaje 107621
A Dzek i Lok su umrli.. Tuto finito.. Samo zaboravis na "alt" i eto ti odgovora na pitanje..


Mislim da nista bolje necu gledati od LOSTa.. Jedinstveno i neponovljvo.. Moj pogled na celokupne događaje 463436
Назад на врх Go down
PushTheButton
Ab Aeterno
Ab Aeterno
PushTheButton


Broj poruka : 426
Godina : 36
Datum upisa : 13.05.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyWed May 26, 2010 1:20 am

Lost je najintrigantnija serija koju sam gledao. Koncept je jednostavan. Pitanja, pitanja i gomila pitanja. To je ono sto gledaoce drzi prikovanim dok ne bas mnogo zanimljiva radnja (setnja po dzungli uglavnom) ide svojim tokom. Sta sa odgovorima na pitanja. To gledaoc treba da nadje sam u svojoj glavi, a boga mi i u dusi.

Pitanja bez odgovora su dobar recept za uspesnu seriju. I jos jednom se pokazalo da je recept dobar.

I na slici monalize ne pise zasto se ona smeje i da li se uopste smeje. Da li je lik musko ili zensko i td.. Jednostavno ta misterija Monalizu cini Monalizom i Lost Lostom.
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyWed May 26, 2010 10:55 am

isto kao How i met your mother.. 5. sezona zavrsila i peta je sve sto smo vidjeli od famozne mame...ali to nije toliko bitno za samu seriju jer je humoristicna, dok sa ovom serijom neki se osjecaju prevarenim
Назад на врх Go down
Uncle Sayid
Confidence man
Confidence man
Uncle Sayid


Broj poruka : 892
Godina : 43
Lokacija : Santa Rosa Mental Health Institute
Datum upisa : 03.03.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyWed May 26, 2010 10:59 am

Yose ::
isto kao How i met your mother.. 5. sezona zavrsila i peta je sve sto smo vidjeli od famozne mame...ali to nije toliko bitno za samu seriju jer je humoristicna, dok sa ovom serijom neki se osjecaju prevarenim
I klinci kojima priča priču su verovatno već popizdeli. Moj pogled na celokupne događaje 107621 "Daj ćale aj skrati makar na sedam sezona ovo, ugnjavi nas."
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 49
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyMon May 31, 2010 8:09 am

PushTheButton ::
Lost je najintrigantnija serija koju sam gledao. Koncept je jednostavan. Pitanja, pitanja i gomila pitanja. To je ono sto gledaoce drzi prikovanim dok ne bas mnogo zanimljiva radnja (setnja po dzungli uglavnom) ide svojim tokom. Sta sa odgovorima na pitanja. To gledaoc treba da nadje sam u svojoj glavi, a boga mi i u dusi.

Pitanja bez odgovora su dobar recept za uspesnu seriju. I jos jednom se pokazalo da je recept dobar.

I na slici monalize ne pise zasto se ona smeje i da li se uopste smeje. Da li je lik musko ili zensko i td.. Jednostavno ta misterija Monalizu cini Monalizom i Lost Lostom.

Daj mi jedan primer molim te, bilo koje serije, pogotovo bih voleo da znam za neku koja je godinu dana najavljivala "All the answers..."i sta ti ja znam kojim su se sve lazima koristili samo da nas navuku da gledamo ovo djubre od 6-te sezone. Bar je bila za djabe. I da ne zaboravim, serija jeste imala odlicnu fotografiju ali porediti je sa Monalizom mislim... u LOST-u nema misterije, kraj je glup, skoro svi pozitivci su mrtvi, ubice: Kate, Sawer, i naravno Ben su se izvukli i gotovo.
nista licno, ne zameri mi samo razmenjujemo misljenja.
Назад на врх Go down
mmajstor
Namaste
Namaste



Broj poruka : 32
Godina : 46
Datum upisa : 12.05.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyMon May 31, 2010 8:55 am

moja je prednost bila ta zato sto sam celu seriju spucao u zadnja 2 meseca. Mogu da razumem sve one koji su gledali redovno iz sezone u sezonu.....sigurno je da pobesnis Smile

Moj pogled na celokupne dogadjaje:

Sta znam, iz mog ugla serija je jako dobra. I 6a sezona je jako dobra. Tera nas da razmisljamo. Tematika - jako dobra. SF po meri. Misterija takodje.Finale odlicno. Problem je samo taj sto se u finalu razresava samo ono sto je novootvoreno u 6oj sezoni - ALT stvarnost nije stvarnost, vec medjudimenzija izmedju zivota i raja. Odlicna zamisao. U epizodi Across The Sea se delimicno objasnjava istorija ostrva. Ali, objasnjenje na masu pitanja od 1-5 sezone je izostalo. Zato mislim da ce uslediti dodatne epizode, polako, ne preuranjavajte Moj pogled na celokupne događaje Icon_bounce

e da za neleta974:
nema crno belo
nema crno belo
nema pozitivaca i negativaca. kate i sawyer nisu ubice. Michael je prosao kako je zasluzio, bas kao i svi ostali.....
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 49
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyMon May 31, 2010 9:33 am

/>
e da za neleta974:
nema crno belo
nema crno belo
nema pozitivaca i negativaca. kate i sawyer nisu ubice. Michael je prosao kako je zasluzio, bas kao i svi ostali.....[/quote]

Kate je simpaticni piromancic, u velikom stilu je roknula i ocuha i onog nesretnika sa avioncicem, a Sower mi je upucao omiljenog prodavca pljeskavica doduse greskom, ali... O Benu suvisno govoriti.
Naravno da nije sve crno i belo, ali vrhunac ironije i cinizma scenaristaje upravo ono sto mislis da je vrh:
Pocinite po koje ubistvo u zivotu i prezivecete cak i "pakao" ili borite se za ideale i poginite kao budale.

A da, nista se ne sekirajte, u sledecem zivotu sve vam je oprosteno i sve je LOVE STORY bez obzira na veru, nacionalnost, pol, uzrast,boju koze,sexsualno opredeljenje ...

KRS i LOM je 6-ta sezona videces kad ti se sloze sve kockice.
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyTue Jun 01, 2010 1:36 am

nije ni cudo da si razocaran kad i dalje mislis da je Kate ubila svog ocuha, a ne oca..
Назад на врх Go down
Dark_Princess
The Moth
The Moth
Dark_Princess


Broj poruka : 206
Godina : 34
Datum upisa : 23.05.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyTue Jun 01, 2010 4:14 am

@Nele974

Kate nije ubila Toma, ili kako si ga ti nazvao "nesrecnika sa avioncicem", vec policija dok su bezali kolima iz bolnice.A i ako cemo vec da detaljisemo, Sawyer nije ubio prodavca pljeskavica nego skampa. Moj pogled na celokupne događaje Icon_razz
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 49
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyTue Jun 01, 2010 12:29 pm

Yose ::
nije ni cudo da si razocaran kad i dalje mislis da je Kate ubila svog ocuha, a ne oca..
Nebitno, poenta je da su na kraju napravili patetiku od koje mi se povraca. Sramota me i izvinjavam se ljudima koje sam navukao da je gledaju. Moja devojka je mislila posle NUMBERS da je serija sr.. a ja sam je tek tada zavoleo. Ako si LOST gledao zbog ovog kraja onda ti toplo preporucujem Desperat Housewifes, ja je redovno gledam, ali bar znam nema zagonetki - nema odgovora, samo ljubav i spletkarenje.

Ako je ono Jackovo cistiliste ili sta vec, gde mu je mama? Nemoj da mi kazes da se vise vezao za one likove sa ostrva nego za rodjenu majku? Smesni su.
6-ta sezona - Recycle Bin
Назад на врх Go down
lady_lost
Tabula Rasa
Tabula Rasa
lady_lost


Broj poruka : 13
Godina : 30
Datum upisa : 30.06.2010

Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje EmptyFri Jul 02, 2010 12:18 pm

Lost je jedina serija koja je ostavila ovakav utisak na mene... kad povezes dogadjaje, psiholosko stanje likova, i celu seriju uopste - samo osoba bez ukusa mogla bi reci da je 6-a sezona bzv, jer je i ona i sve prethodne extra.... vrh vrhova =) Moj pogled na celokupne događaje 57719
Назад на врх Go down
Sponsored content





Moj pogled na celokupne događaje Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje Empty

Назад на врх Go down
 
Moj pogled na celokupne događaje
Назад на врх 
Страна 1 of 2Иди на страну : 1, 2  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Moj Lost-
Скочи на: