Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap13%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap25%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap9%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap6%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap11%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap0%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap2%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap7%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap2%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap1%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap0%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap0%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap0%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap4%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap3%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap8%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap0%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap0%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap8%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap1%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_lcap1%Da li je vredelo? - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 Da li je vredelo?

Go down 
+34
nevesinje
Mikele82
opiate43
mmajstor
nele974
Ben Linus
prijedorr
Man In Black
PeytonS
Lost-dude
Darkonius Faraday
Sawyer
nitobe
nancy76
duhsasekirom
Tamara0608
bre.lost
sajmon
MythBuster
incommon
PushTheButton
SuperSerb
MetalRex
vilotije
Mechanical Animals
pedjascorpio
Trent
Mr.Eko
Yose
Hopey
Uncle Sayid
Juliet
fat_cat
The Constant
38 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4  Next
АуторПорука
The Constant
Dharma User
Dharma User
The Constant


Broj poruka : 791
Godina : 34
Lokacija : Exogenesis: In Transition
Datum upisa : 08.02.2009

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyMon May 24, 2010 3:29 pm

First topic message reminder :

Nema svrhe uopšte s nekim ulaziti u diskusiju o kvalitetu ljudske priče. Ko god se ne slaže sa mnom oko jačine flash-sidewaysa i kraja serije, ili je mnogo načitan i stoga ja nemam čime da učestvujem u diskusiji ili je šupljoglav (i ovde ne vređam nikog ko je seriju gledao zbog misterije i sci-fi elemenata).

Želim da kažem da je na kraju LOST kao serija ostavila dubok trag u meni svojom jačinom. Potpuno ostavljam po strani čuvene neodgovorene misterije i problematične momente poslednje sezone. Mislim zaista na tu ljudski priču koja je uglavnom bila centar svega, samo smo je još više zavoleli (kako ko doduše) sa svakom novom misterijom.

Poslednji minuti serije su prelepi i iako su mi oči zasuzile, bio sam srećan. I dalje imam osmeh na licu kada se setim poslednjih scena.

I zato sada ja postavljam vama pitanje: nakon sveg ovog vremena, da li ste ljuti na LOST? Da li se osećate iznevereno? Da li mislite da bi vam životi bili ispunjeniji i vredniji da ste saznali šta su Brojevi? Ili šta je Ostrvo? Ili ste zadovoljni poentom čitave priče? Poentom koja je utvrdila poziciju serije u istoriji TV serija i koja je ispravila kormilo čudne priče šeste sezone.

Ja sam više nego zadovoljan i voljan sam da sve misterije prepustim čistom hedonizmu uživanja u dobroj televizijskoh zabavi. Sve podređujem emocijama kojima su doprineli svi odgledani sati LOST-a.

Da li je vredelo pratiti LOST svih ovih godina?


m.sawyer


Последњи изменио The Constant дана Mon May 24, 2010 7:45 pm. измењено укупно 1 пута
Назад на врх Go down
http://www.last.fm/user/milann89

АуторПорука
duhsasekirom
Namaste
Namaste



Broj poruka : 25
Godina : 44
Datum upisa : 10.03.2010

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyTue May 25, 2010 11:29 pm

Pregledao sam sve sezone dva puta, a poneke epizode i vise puta. Naravno da je vrijedilo, tesko da ce neko u skorije vrijeme napraviti bolju seriju.
Meni je kraj TOTALNO glup i za zadnju epizodu sam glasao da je katastrofa.Ko voli meksicke sapunice za njega je ok, ali o njoj cu napisati komentar kasnije tamo gdje i treba da se komentarise.Da se serija zavrsila petom sezonom rekao bi da je fenomenalno, a ovako cu reci da je mnogo dobro.
Bez obzira na najgluplji moguci kraj, ipak je iza svega ostalo 5 fenomenalnih sezona koje sam gledao sa uzivanjem i jedva cekao srijedu da gledam. Ma kako glup kraj bio to nije moglo pokvariti ostatak serije.
Gledacu opet ispocetka, ali ovaj put bez seste sezone.
Назад на врх Go down
PushTheButton
Ab Aeterno
Ab Aeterno
PushTheButton


Broj poruka : 426
Godina : 36
Datum upisa : 13.05.2010

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyWed May 26, 2010 1:28 am

Siguran sam da je vredelo. Poucno, zanimljivo, na momente duhovito. Nesto sto golica mastu i napreze mozdane vijuge. Svaka serija mora da ima nekakav kraj. I da se Lost zavrsio drugacije bilo bi nezadovoljnih samo bi se oni drugacije zvali.
Назад на врх Go down
nancy76
Tabula Rasa
Tabula Rasa
nancy76


Broj poruka : 6
Godina : 47
Datum upisa : 18.02.2010

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyWed May 26, 2010 4:14 am

Moj život je u zadnjih nekoliko godina toliko prenatrpan obavezama da slobodnog vremena uopšte i nemam, a to malo vremena što sam imala, bilo je posvećeno Lostu. Nema tih reči kojim se može opisati zadovoljstvo kada se, u jeku dnevnih obaveza setite- večeras nova epizoda!
Lost je za mene svo ovo vreme bio duhovna hrana, neka misteriozna dimenzija postojanja i nešto što je davalo novi smisao mom životu!
Naravno da je vredelo gledati ga!!!
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyWed May 26, 2010 4:25 am

Da li je vredelo?
Sumiracu ovako - gledao sam sam 1,2 i 3 sezonu na net-u, i dok je isla cetvrta sezona gledao sam sve od pocetka naporedo sa novim epizodama. Potom sam zajedno sa zenom gledao celokupno emitovanje 1,2,3 i 4 sezone na Fox-u. Potom smo, u vreme trajanja 5 sezone ponovo krenuli od pocetka i naporedo sa petom gledali 1, 2, 3 i 4 sezonu. Letos smo jos jednom odgledali svih pet sezona koje smo u septembru poceli ponovo da gledamo. Kada je pocela sesta, opet od pocetka i kretanje od prve sezone dok se ceka na novu epizodu seste.

Tako smo upakovali gledanje (svake veceri po dve do 3 epizode kada klinci zaspe) da nam je The End dosao upravo sutradan posto smo odgledali ponovo What They Died for Da li je vredelo? - Page 2 444783
Suma - sumarum - zajedno sa zenom sam odgledao ukupno 7 puta u kontinuitetu + moja gledanja sto online, sto pojedine epizode zasebno (racunam u proseku oko 10 gledanja po epizodi, a da vam ne pricam da se mnoge epizode gledao slo-mo - The Pilot 1-2, The man from Tallahassee...

(Secam se koliko nas je nervirao mladji sin koji se probudi usred epizode, pa moramo da prekinemo da bi ga uspavali, pa nastavimo dalje Da li je vredelo? - Page 2 444783 )

Da li je vredelo - ne znam. Nasuprot The Constantu, ja nisam osetio nikakvu emocionalnu ispunjenost vec, naprotiv, emocionalnu prazninu. Mozda nisam shvatio generalnu poentu, mozda mi je ona negde usput promakla (gledacu sve jos jednom, svakako), ali ostala je gorcina ciji je uzrok cela sesta sezona, tacnije Flash Sideways.

Ako poznajete filozofske principe koje je postavio John Locke, a koji su kroz seriju elaborirani, doduse prilicno povrsno, ali su ipak bili prisutni, te da su ipak na kraju prevagnula gledista Davida Humea, te shodno tome ja se ovde nalazim pred takozvanom "Humeovom provalijom", u kojoj se nalazio i Dzek...

Da ne duzim - mislio sam da ce pobediti Levijatan Da li je vredelo? - Page 2 Icon_cheers

U stvari, moj problem je sto, generalno gledano, ne mogu spojiti tipican zapadni politicko-filozofski i moralni pogled na svet sa nekom vrstom istocnjackog misticizma ili spiritualizma prikazanom u AfterLife svetu, a posebno sto je na to potrosena polovina sezone. Ostatak je bio jurcanje sa ostrva na ostrvo.

Reci cu i da je Lost za mene oduvek bila "mozgalica" gde treba napregnuti vijuge da bi se sve kockice slozile, ali je ispalo da je poslednji komplet kineski i da su delovi "fals" i nece da "legnu" na svoje mesto, a iako legnu, ne daju odgovarajucu sliku.

U sumi svega sto se u poslednjih deset godina pojavilo na TV, Lost je svakako najbolja serija, ali koja nije iskoristila svoj potencijal do kraja, ali mi nije zao vremena provedenih uz nju. Ipak, je i pored svega uspela da me natera da ponovo procitam mnoge stvari koje sam mislio da nikad vise necu pipnutu (ovde ne mislim na Stivena Kinga). U stvari, Lost mi je bio nesto kao "Politikin Zabavnik", koga vec 36 godina citam Da li je vredelo? - Page 2 444783

Da li je ovo silno gledanje bilo vredno ulozenog vremena? Mislim da jeste Da li je vredelo? - Page 2 Icon_neutral
Назад на врх Go down
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyWed May 26, 2010 5:14 am

Meni se serija svidela prve 4 sezone jer je bilo manje paranormalnog. Od pomeranja ostrva, serija se nekako skrzo izokrenula i izgubila je smisao koji je imala 4 sezone. Mislim da je vredelo gledati LOST ove tri godine (gledao sam na FOX-u prvi put) jer je serija ostavila dobar utisak na mene, iako nisam mnogo oduševljen krajem.
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
The Constant
Dharma User
Dharma User
The Constant


Broj poruka : 791
Godina : 34
Lokacija : Exogenesis: In Transition
Datum upisa : 08.02.2009

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyWed May 26, 2010 7:51 am

@nitobe

Cudna je stvar kod mene da sto ako me neko pita, ja bih i dalje zeleo Flash-sideways cak i da su desavanja na Ostrvu iskoriscena onako kako je zaista trebalo.
Назад на врх Go down
http://www.last.fm/user/milann89
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyWed May 26, 2010 8:36 am

Nemam nista protiv da se to desilo u, recimo, poslednje tri epizode zajedno sa desavanjima na Ostrvu.
Ovako, meni je u prve dve epizode bilo zanimljivo, medjutim, posle je pocelo da me gnjavi, jer se neki iskorak nikako nije desavao, i na kraju je postalo obicno davljenje. Malo je ubacivanje Dezmonda ubrazalo tok, ali ne dovoljno. Na kraju, kada je konacna zamisao izasla na videlo, vise mi nije bilo ni bitno...
Ali, ionako, stvarno nije bitno... Da li je vredelo? - Page 2 Icon_rolleyes
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyWed May 26, 2010 10:28 am

Vredelo je, da mogu izbrisao bih svo znanje koje imam o seriji i gledao bih je opet. I da mogu: Darltone bih istukao zbog ove šeste sezone.
Назад на врх Go down
Lost-dude
Tabula Rasa
Tabula Rasa
Lost-dude


Broj poruka : 3
Godina : 28
Lokacija : Golubinci
Datum upisa : 16.02.2010

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyThu May 27, 2010 12:04 am

Daaaaaaa, vredelo je, iako ima nekih neresenih misterija, serija je odlicna! Mnogo ce mi nedostajati osecaj kada vidim da se nova epizoda downloadovala-i glas koji govori: Previosly on LOST... Neznam stvarno kako ce ijedna serija biti bolja od ove jer ova serija je vrhunac!Neznam kako ce bez Evangeline Lilly, jer je stvarno prelepa.Sve u svemu bilo je super! Iako gledam seriju tek od predprosle godine navucen sam na nju.Iako sam veoma tuzan sto se zavrsilo, nekako mi je u podsvesti drago... Da li je vredelo? - Page 2 107621
Назад на врх Go down
PeytonS
The Candidate
The Candidate
PeytonS


Broj poruka : 595
Godina : 35
Datum upisa : 04.02.2009

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyThu May 27, 2010 10:46 am

Definitivno je vredelo.
Moram da prokomentarišem ovu temu jer je pitanje odlično. Možda ste primetili da sam se povukla sa foruma u poslednjih mesec dana, što zbog obaveza, što zbog činjenice da ne mogu da se obuzdam da ne kliknem na spoiler! Mad Jednostavno nisam htela da kvarim sebi užitak gledanja nove epizode. Još uvek mi se nisu sve priče u LOSTu "slegle", tako da kad odgledam ovu sezonu u kontinuitetu napisaću svoje utiske. Ali sa sigurnošću tvrdim da za mene lično gledanje ove serije definitivno nije gubljenje vremena.
Назад на врх Go down
https://www.facebook.com/peytons88?ref=name
Man In Black
One of Them
One of Them
Man In Black


Broj poruka : 109
Godina : 35
Lokacija : The Island
Datum upisa : 24.03.2010

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyThu May 27, 2010 2:10 pm

Ja uopste nemam problema sa neodgovorenim misterijama. Upravo suprotno. Proklinjem dan kad sam odlgedao Across The Sea. Nisam htio da je Jacobova proslost onako njunjava i nikakva. Vise mi se svidjalo dok je bio all-knowing misteriozni tip. I ne svidja mi se sto je on od brata napravio Smokey-ja. Ljepse bih se osjecao da je MiB uvijek bio to pravo zlo koje treba da cuva, i da nikad nismo saznali odakle je Jacob dosao kad se vec nisu udostojili da objasne Egipcane. Ali nije vise bitno, jednostavno cu da zaboravim na tu epizodu i necu je narezat na DVD. Gledacu LOST kao da ta epizoda ne postoji. Sve ostalo mi je super.
Zadnjih 6 godina su definitivno vrijedjele.
Назад на врх Go down
prijedorr
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 2
Godina : 41
Datum upisa : 15.05.2010

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyFri May 28, 2010 4:22 am

Ljudi ja sam u vrijeme kad se serija pocela prikazivati bio u Usa i poceo je gledati, gledao sam epizodu po epizodu, L O S T je bio zadnjih 6 godina dio mog zivota ALI NA KRAJU MI NISTA NIJE JASNO HOCE LI MI NEKO NESTO OBJASNITI!!! STA SE DESILO? Moje razmisljanje je da su oni bili mrtvi cijelo vrijeme? Pa je razradjene tema sta bi bilo da se avion srusio na ostrvo i da su prezivjeli kako bi zivjeli na ostrvu ili da se avion nije srusio kako bi njihov zivot tekao u civilizaciji? Ili se mozda krije prica o 11. septembru i ljudima koji su poginuli u napadima aviona na svetski trgovinski centar u NY? Ajde recite o cemu se na kraju radi?
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyFri May 28, 2010 4:49 am

Pa idi na opstu raspravu o finalu:
Imas tamo skoro 100 strana komentara i objasnjenja.
http://www.lost-serbia.com/06x17-18-the-end-f84/06x17-18-the-end-opsta-diskusija-t5205.htm
pa izvuci zakljucak.
Назад на врх Go down
Ben Linus
The Substitute
The Substitute
Ben Linus


Broj poruka : 1658
Godina : 29
Datum upisa : 02.01.2009

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyFri May 28, 2010 8:29 pm

The Constant svaka ti cast za prvi post u temi!
Moje misljenje je potpuno isto.....
Назад на врх Go down
http://nfl-fans-serbia.forumotion.com/forum.htm
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyMon May 31, 2010 7:34 am

pedjascorpio ::
nije vredelo .... gde su moji odgovori.... kakva zabluda... zasto sam je uopste i gledao... Nadam se da ce snimiti film u kome ce nam sve objasniti , a ja iz inata necu gledati , mars gadovi jedni holivudski...
potpuno se slazem kao da su ti cale i keva kupili ferari za rodjendan i onda bacili kljuceve. jer pobogu vazno je da si ziv i zdrav. Kakva je svrha dobrog zapleta bez razjasnjenja ja ne shvatam, ovo je odlican kraj za devojcice u pubertetu, uvreda za sve sa inteligentne ljude. Nemoj da se kajes sto si gledao, fotografija je odlicna, 5 sezona je vrh, 6-tu baci u kantu kao sto sam i ja uradio. MARS GLUPANDERI HOLIVUDSKI, MOGLI STE DA PLATITE DENU BRAUNU DA VAM NAPISE RASPLET STIPSE JEDNE
Назад на врх Go down
mmajstor
Namaste
Namaste



Broj poruka : 32
Godina : 46
Datum upisa : 12.05.2010

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyMon May 31, 2010 9:05 am

iako ima falinki i osecaja da su vestacki nabacivali dogadjaje da bi u nama proizveli sto jace iscekivanje za sledecu epizodu ja mislim da je vredelo.

Najvise zbog jedne stvari - jos od detinjstva nisam osetio tu neku vrstu adrenalina za neki ekranizovani dogadjaj. A za vreme Losta se desio - nekoliko puta Da li je vredelo? - Page 2 Icon_cheers . Hvala im zbog toga. Verovatno je to moglo i malo bolje.....(bacam pogled na farmu i pink, a misao luta na seku i foks, selo gori a deda ga ceslja)......al i ovako je dovoljno za pohvalu Smile
Назад на врх Go down
opiate43
Namaste
Namaste
opiate43


Broj poruka : 32
Godina : 37
Datum upisa : 26.02.2010

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyMon May 31, 2010 9:57 am

naravno da je vredelo! lepo je majstor napisao sve,da ne ponavljam.. ja sam 5 serijala sabio za 20 dana dok je bio onaj gulas u februaru i to je to-ne mogu da budem razocaran,bar ne toliko kao vi koji slamate mozak oko losta godinama. I to su me jedva nagovorili da gledam jer sam prilicno zahtevan-nisam gledao ni jednu seriju osim mucki i black adder[po ko zna koji put] u poslednje vreme,jednostavno svi heroes-i,csi itd mi vredjaju inteligenciju a lost je serija koja mi je cesto lomila mozak[prvi serijali],gledao sam i po 15 epizoda za redom. I taj osecaj sto je opisao majstor,mislim da se nece pojaviti slicna serija,bice verovatno ''boljih'' ali ne sa ovom tematikom,mitologijom i ostalim tripovima,Uvek sam smatrao da je neki evropski tim[ili neki anti- usa brain limit team] radio lost imala bi manji komercijalni uspeh ali bi bila za 30% tripoznija i verovatno bi nam servirali vise odgovora. Al ajde,sigurno cu sledece strokave zime opet gledati,mozda tad povezem vise stvari,sada sam imao pauzu od od februara do maja izmedju V i VI serijala,na ovom forumu sam malo povezivao dogadjaje. Da skratim-vredelo je,nego sta! Posle pocetnog smora posle finala do jaja mi je osecaj da se i dalje polemise o lostu i povezuju stvari,bacaju nove teorije itd. I to mi deluje da ce trajati Da li je vredelo? - Page 2 Icon_twisted e da,jok se ja kao nisam smorio zbog jbene patetike i suza iz finala i tih tinejdz tripova ali kazem da je vredelo kao CELINA.
inace ne volim da se mracim i tripujem oko necega sto je zavrseno kako meni ne odgovara itd a ljudi ovde jedva cekaju da hejtuju,kao i svuda u zerbiji,narocito na forumima itd,svako je najpametniji ispred j....e tastature..
Svaka cast ljudima koji su redovno pisali ovde sta misle,hejtovali sta im smeta itd,stvarno citajuci te postove budzio neke svoje teorije o lost-u. A kad mi neko detence kaze da je p.break bolja serija od losta krene mi peglica-za mene je ta serija isti k kao i american wrestling.. Do jeseni i zime zbogom ostrvo,pegava i milfacice dzulijet Da li je vredelo? - Page 2 Icon_cool i naomi Da li je vredelo? - Page 2 444783
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyMon May 31, 2010 10:33 am

The Constant ::
Nema svrhe uopšte s nekim ulaziti u diskusiju o kvalitetu ljudske priče. Ko god se ne slaže sa mnom oko jačine flash-sidewaysa i kraja serije, ili je mnogo načitan i stoga ja nemam čime da učestvujem u diskusiji ili je šupljoglav (i ovde ne vređam nikog ko je seriju gledao zbog misterije i sci-fi elemenata).

Želim da kažem da je na kraju LOST kao serija ostavila dubok trag u meni svojom jačinom. Potpuno ostavljam po strani čuvene neodgovorene misterije i problematične momente poslednje sezone. Mislim zaista na tu ljudski priču koja je uglavnom bila centar svega, samo smo je još više zavoleli (kako ko doduše) sa svakom novom misterijom.

Poslednji minuti serije su prelepi i iako su mi oči zasuzile, bio sam srećan. I dalje imam osmeh na licu kada se setim poslednjih scena.

I zato sada ja postavljam vama pitanje: nakon sveg ovog vremena, da li ste ljuti na LOST? Da li se osećate iznevereno? Da li mislite da bi vam životi bili ispunjeniji i vredniji da ste saznali šta su Brojevi? Ili šta je Ostrvo? Ili ste zadovoljni poentom čitave priče? Poentom koja je utvrdila poziciju serije u istoriji TV serija i koja je ispravila kormilo čudne priče šeste sezone.

Ja sam više nego zadovoljan i voljan sam da sve misterije prepustim čistom hedonizmu uživanja u dobroj televizijskoh zabavi. Sve podređujem emocijama kojima su doprineli svi odgledani sati LOST-a.

Da li je vredelo pratiti LOST svih ovih godina?


m.sawyer



N I J E vredelo.
Назад на врх Go down
Ben Linus
The Substitute
The Substitute
Ben Linus


Broj poruka : 1658
Godina : 29
Datum upisa : 02.01.2009

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyTue Jun 01, 2010 6:30 am

Vredelo je 100%....nista bolje nisam gledao!
Назад на врх Go down
http://nfl-fans-serbia.forumotion.com/forum.htm
Mikele82
Tabula Rasa
Tabula Rasa
Mikele82


Broj poruka : 2
Godina : 41
Datum upisa : 01.06.2010

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyTue Jun 01, 2010 7:03 am

Prvi put ovde pisem i za mene je ova serija nesto najbolje sto sam ja gledao na TV ekranu!!! Ali mislim da je sustina cele Lost price vecita borba izmedju dobra i zla (beli i crni kamencic), i nasa sloboda biranja na koju cemo stranu prevagnuti. Kroz citav serijal vecina nasih junaka su se klackali cas na jednu cas na drugu stranu i cesto smo menjali misljenja o njima. Druga stvar je da su svi likovi negde u proslosti sretali jedni druge ili su bili nekako povezani, sto nas tera na razmisljanja da smo do sada mozda 10x prosli pored ljubavi svog zivota a da to nismo ni znali, sto mi totalno rastura um i uci me da prosirim svoje vidike i pocnem vise paznje da obracam na svoju okolinu i ljude oko mene! I treca stvar je da i ako sam ateista zeleo bi ako ne posle smrti onda za zivota da oko mene budu ljudi koje volim cemu nas na kraju serija i uci, da drzimo prijatelje i porodice blizu i da cenimo to sto imamo jer nikad se ne zna kada mozemo otici na onaj svet Da li je vredelo? - Page 2 107621
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyTue Jun 01, 2010 10:16 am

Ben Linus ::
Vredelo je 100%....nista bolje nisam gledao!
+1
Mikele82 ::
Prvi put ovde pisem i za mene je ova serija nesto najbolje sto sam ja gledao na TV ekranu!!! Ali mislim da je sustina cele Lost price vecita borba izmedju dobra i zla (beli i crni kamencic), i nasa sloboda biranja na koju cemo stranu prevagnuti. Kroz citav serijal vecina nasih junaka su se klackali cas na jednu cas na drugu stranu i cesto smo menjali misljenja o njima. Druga stvar je da su svi likovi negde u proslosti sretali jedni druge ili su bili nekako povezani, sto nas tera na razmisljanja da smo do sada mozda 10x prosli pored ljubavi svog zivota a da to nismo ni znali, sto mi totalno rastura um i uci me da prosirim svoje vidike i pocnem vise paznje da obracam na svoju okolinu i ljude oko mene! I treca stvar je da i ako sam ateista zeleo bi ako ne posle smrti onda za zivota da oko mene budu ljudi koje volim cemu nas na kraju serija i uci, da drzimo prijatelje i porodice blizu i da cenimo to sto imamo jer nikad se ne zna kada mozemo otici na onaj svet Da li je vredelo? - Page 2 107621
To je pravi smisao ove serije! Hvala Bogu neko razume...
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyTue Jun 01, 2010 12:02 pm

Darkonius Faraday ::
Ben Linus ::
Vredelo je 100%....nista bolje nisam gledao!
+1
Mikele82 ::
Prvi put ovde pisem i za mene je ova serija nesto najbolje sto sam ja gledao na TV ekranu!!! Ali mislim da je sustina cele Lost price vecita borba izmedju dobra i zla (beli i crni kamencic), i nasa sloboda biranja na koju cemo stranu prevagnuti. Kroz citav serijal vecina nasih junaka su se klackali cas na jednu cas na drugu stranu i cesto smo menjali misljenja o njima. Druga stvar je da su svi likovi negde u proslosti sretali jedni druge ili su bili nekako povezani, sto nas tera na razmisljanja da smo do sada mozda 10x prosli pored ljubavi svog zivota a da to nismo ni znali, sto mi totalno rastura um i uci me da prosirim svoje vidike i pocnem vise paznje da obracam na svoju okolinu i ljude oko mene! I treca stvar je da i ako sam ateista zeleo bi ako ne posle smrti onda za zivota da oko mene budu ljudi koje volim cemu nas na kraju serija i uci, da drzimo prijatelje i porodice blizu i da cenimo to sto imamo jer nikad se ne zna kada mozemo otici na onaj svet Da li je vredelo? - Page 2 107621
To je pravi smisao ove serije! Hvala Bogu neko razume...
Sve to imas i u Spanskim serijama, borbu dobra i zla, ljubavi pored kojih prolazis, itd. Znas dobro sta je razlika i zasto je Lost bio bolji - zbog misterije. I sta su oni uradili sa misterijom - "Ljubav ce sve pobediti, ali tek kad umrete". Ljudi pa mi smo bar ucili nesto, opste znanje nam je dosta veliko i raznovrsno. Seriju su cak i Ameri ispljuvali.
Назад на врх Go down
Mikele82
Tabula Rasa
Tabula Rasa
Mikele82


Broj poruka : 2
Godina : 41
Datum upisa : 01.06.2010

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyTue Jun 01, 2010 10:45 pm

Ne znam nisam nikad gledao spanske serije Da li je vredelo? - Page 2 107621 Ali i ja sam razocaran mnogim misterijama koje nisu objasnjene i zato bih voleo da producenti izbace jos bar dve epizode gde ce bar malo oraspoloziti nas razocarane gledaoce, a ima nas 50%. Ubih glavu sklapajuci kockice i povezujuci price i dogadjaje i smisljajuci teorije sa par ljudi koji su gledali seriju i ne mozemo se sloziti oko mnogih stvari jer je svako to doziveo na drugaciji nacin. I mrzim kada neko kaze da je kraj vrhunski i da je i bolje sto su pitanja nerazjasnjena i da je to zbog gledalaca da ih navede na razmisljanje. Pa za ovih 6 godina sam sebi postavio bar 1000 pitanja vezana za seriju a odgovoreno mi je na mozda 50-ak. Ja ne zelim odgovore na sva pitanja ali bilo bi lepo da kad vec to nisu stavili u seriju da producenti izbace u nekom special edition-u. Ali i pored toga mi je serija najbolja koju sam gledao i pored ovakvog sapunjavog kraja...
Назад на врх Go down
mmajstor
Namaste
Namaste



Broj poruka : 32
Godina : 46
Datum upisa : 12.05.2010

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyTue Jun 01, 2010 11:20 pm

Bravo Mikele Smile
A sto se tice poredjenja sa Spanskim serijama to nije bas umesno. Mislim kad posle gledanja procitam Mikelov post apsolutno se slazem sa svim, ali da nisam gledao seriju apsolutno mi nista ne bi znacio. Znaci vrlo je bitan nacin na koji ce se reci neke stvari, da li ce ih sagovornici osetiti, da li ce ih one dotaci ili ne.
a cinjenica da su je Ameri najvise napljuvali nam je isto odlican argument da je serija uspesna.....Smile
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 EmptyWed Jun 02, 2010 2:40 am

nele974 ::
Sve to imas i u Spanskim serijama, borbu dobra i zla, ljubavi pored kojih prolazis, itd. Znas dobro sta je razlika i zasto je Lost bio bolji - zbog misterije. I sta su oni uradili sa misterijom - "Ljubav ce sve pobediti, ali tek kad umrete". Ljudi pa mi smo bar ucili nesto, opste znanje nam je dosta veliko i raznovrsno. Seriju su cak i Ameri ispljuvali.

Mikele82 ::
Ne znam nisam nikad gledao spanske serije Da li je vredelo? - Page 2 107621 Ali i ja sam razocaran mnogim misterijama koje nisu objasnjene i zato bih voleo da producenti izbace jos bar dve epizode gde ce bar malo oraspoloziti nas razocarane gledaoce, a ima nas 50%. Ubih glavu sklapajuci kockice i povezujuci price i dogadjaje i smisljajuci teorije sa par ljudi koji su gledali seriju i ne mozemo se sloziti oko mnogih stvari jer je svako to doziveo na drugaciji nacin. I mrzim kada neko kaze da je kraj vrhunski i da je i bolje sto su pitanja nerazjasnjena i da je to zbog gledalaca da ih navede na razmisljanje. Pa za ovih 6 godina sam sebi postavio bar 1000 pitanja vezana za seriju a odgovoreno mi je na mozda 50-ak. Ja ne zelim odgovore na sva pitanja ali bilo bi lepo da kad vec to nisu stavili u seriju da producenti izbace u nekom special edition-u. Ali i pored toga mi je serija najbolja koju sam gledao i pored ovakvog sapunjavog kraja...
Sa obojicom se slažem, ali nele974, razmisli malo, mogao je biti još gori kraj od ovog, to mene bar teši.
Назад на врх Go down
Sponsored content





Da li je vredelo? - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Da li je vredelo?   Da li je vredelo? - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Da li je vredelo?
Назад на врх 
Страна 2 of 4Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Moj Lost-
Скочи на: