Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap13%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap25%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap9%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap6%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap11%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap0%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap2%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap7%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap2%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap1%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap0%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap0%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap0%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap4%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap3%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap8%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap0%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap0%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap8%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap1%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_lcap1%Vaša nerazjašnjena pitanja I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 Vaša nerazjašnjena pitanja

Go down 
+16
PushTheButton
Yose
JohnnyCage90
MetalRex
Gioseppe
niks
milicica
opiate43
RemaMC
MythBuster
mmajstor
nele974
The Constant
nitobe
Ben Linus
Darkonius Faraday
20 posters
Иди на страну : 1, 2, 3  Next
АуторПорука
Gost
Гост




Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptyFri May 28, 2010 9:07 am

Imate li vi nešto što vas jako interesuje u vezi losta a propustili ste da saznate ili želite da čujete mišljenje ostalih? Podelite sa nama ovde!


Evo npr mene interesuje šta je na kraju ona cela fora sa ožiljkom na vratu?
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptyFri May 28, 2010 9:24 am

Pa vidiš, kad si mrtav, u zagrobnom životu ti se pojavljuju rane od kojih si umro, ako nisi svestan da si mrtav, to ja tako shvatam. Ako nisi zadovoljan ovim odgovorom, recimo da je zagrobni život kao san.
Назад на врх Go down
Ben Linus
The Substitute
The Substitute
Ben Linus


Broj poruka : 1658
Godina : 29
Datum upisa : 02.01.2009

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptyFri May 28, 2010 8:32 pm

Zanima me samo ko su Mib i Jacob tacno....Very Happy
Bog i djavo?
Назад на врх Go down
http://nfl-fans-serbia.forumotion.com/forum.htm
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptyFri May 28, 2010 8:45 pm

Moja lista je pooooodugacka Vaša nerazjašnjena pitanja 444783
'Ajd' recimo: Alvar Hanso, Dharma, Eloiz Hoking, Faradejeve tri godine u En Arboru... i naravno - Radzinsky Vaša nerazjašnjena pitanja Kopfschuettel

Moze se dodati i zasto je Smoke monster boravio ispod Hrama, a Hram je mesto koje stiti od njega... i jos gomila ovakvih pitanja.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptySat May 29, 2010 1:50 am

Darkonius Faraday ::
Pa vidiš, kad si mrtav, u zagrobnom životu ti se pojavljuju rane od kojih si umro, ako nisi svestan da si mrtav, to ja tako shvatam. Ako nisi zadovoljan ovim odgovorom, recimo da je zagrobni život kao san.

Ali Dzek nije imao ranu na vratu
Назад на врх Go down
The Constant
Dharma User
Dharma User
The Constant


Broj poruka : 791
Godina : 34
Lokacija : Exogenesis: In Transition
Datum upisa : 08.02.2009

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptySat May 29, 2010 9:27 pm

Ben Linus ::
Zanima me samo ko su Mib i Jacob tacno....Very Happy
Bog i djavo?

Hrm. Savetujem ti da pogledas epizodu "Across the Sea". Ponovo.

Sto se tice mojih pitanja...

Koliba (ko, sta, kako i zasto), Smoke Monter i The Others (odnos, Hram i ispod Hrama, prizivanje - zao mi je, necu da kupim Benovo da mu je neko nekada rekao, pf) zalihe i padobran, Walt, motivi Widmore-a i Eloise Hawking za sve sto su radili (iako imam neku sliku o tome, ali to je samo moja teorija) i pravila (da li su neka inidividualna izmisljotina, dogovor ili metafora za nesto drugo).

nitobe, a sta ti to nije jasno oko Radzinskog?
Назад на врх Go down
http://www.last.fm/user/milann89
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptySat May 29, 2010 10:38 pm

Npr, zasto je toliko insistirao da se busenje nastavi, iako je video sta ce se desiti. Zasto je radio nezavisno od drugih, to jest, preuzimao komandu u svoje ruke, zasto je direktno odgovaro En Arboru, zasto je njegova ekipa bila drugacije obucena...
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 49
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptySun May 30, 2010 2:40 am

B R O J E V I ?

Samo sam zbog njih gledao seriju. Ipak su oni digli gledanost bar za 50%
Назад на врх Go down
mmajstor
Namaste
Namaste



Broj poruka : 32
Godina : 46
Datum upisa : 12.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptySun May 30, 2010 9:44 pm

Za brojeve samo znamo da su isti urezani na hatchu kao serijski brojevi, i verovatno zbog toga uzeti kao shifra za pushing the button.
Odakle pokojnom australijancu, ili ludaku u Harlijevoj bolnici ti brojevi - skroz nerazjasnjeno, niti odakle je ta kombinacija izasla na lotou.
Za Radzinskog ne verujem da je on uopste bitan, pa cak ni malo. Covek sujetne i ratoborne prirode i to je sve. Hteo je da bude po njegovom.
Koliba - nema veze sa Jacobom, vec vise sa MiB. Kada je hteo da navede vodenicu na svoju stranu ulazio je u telo Walta, Christiana i sacekivao tamo onoga koga je trebalo. Ben se lozio da se tamo nalazi Jacob iako to nije bilo tacno. Jacoba nikad nismo videli u kolibi vec u statui.
Widmore je najnekonzistentniji lik u seriji (uz Bena i Sojera)
Dzekova rana na vratu - u poslednjoj borbi sa MiB on ga ubada nozem u vrat
Назад на врх Go down
MythBuster
The Moth
The Moth
MythBuster


Broj poruka : 189
Godina : 44
Datum upisa : 14.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptySun May 30, 2010 10:13 pm

Muzicka kutija koju je Kler nasledila od Kristijana Vaša nerazjašnjena pitanja Icon_question
Назад на врх Go down
RemaMC
One of Them
One of Them
RemaMC


Broj poruka : 78
Godina : 30
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 06.01.2009

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptySun May 30, 2010 10:21 pm

zašto je kejt videla crnog konja u dimu
Назад на врх Go down
mmajstor
Namaste
Namaste



Broj poruka : 32
Godina : 46
Datum upisa : 12.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptySun May 30, 2010 10:39 pm

MythBuster ::
Muzicka kutija koju je Kler nasledila od Kristijana Vaša nerazjašnjena pitanja Icon_question
nigde objasnjeno, ali je interesantno da je istu ili slicnu kutiju imala i Daniele Ruso koja je isto kao i Clair ostala bez deteta i bila jako emotivno vezana za tu muzicku kutijicu. Takodje, obe su poludele.
dodatak:
u stvari sada se setih. U prvi mah sam pomislio na kutijicu sa kojom se Claire igrala u kolibi, al se onda setio da ti u stvari pitas za kutijicu (verovatno istu) koja je ona u ALTu nasledila od Christiana. Verovatno je jedina uspomena na svog oca iz pravog zivota muzicka kutijica kojoj je on njoj verovatno poklonio u kolibi. U ALTu kao after life su se ostvarivale lepe uspomene iz pravih zivota samo u drugim okolnostima.
Назад на врх Go down
mmajstor
Namaste
Namaste



Broj poruka : 32
Godina : 46
Datum upisa : 12.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptySun May 30, 2010 11:10 pm

Zeleo bih da vam skrenem paznju na jednu vaznu cinjenicu. To je nepobitna veza izmedju originalnog John Locka i Jacobovog brata/MiB/Former Locka
- mali John Locke crta crni dim na papiru
- po padu aviona John Locke poseduje igru kojom su se igrali Jacob i njegov brat
- Originalni John Locke se na ostrvu oseca kao svoj na svome
- Originalni John Locke se jedini ne plasi Black Smoke, i ovaj ga postedjuje po bliskom susretu
- I John Locke, i Flocke (MiB) u odredjenim trenucima izgovaraju: Dont tell me what I can not do!
- Desmond nakon "prosvetljenja" kada ga MiB pita da li ti znas ko sam ja, ovaj samouvereno i bez foliranja odgovara: Of course I know, you are John Locke!
- Kada Jack i Kate nailaze na tela Jacobove fake keve i Jacobovog brata, nailazi originalni John Locke i kaze: evo nama Adama i Eve. Kako zna to?
- Originalnom Locku svi redom govore da je poseban, isto kao sto Jacobovom bratu govorila fake keva
- Kada u jednom trenutku crni dim hvata originalnog Locke za noge i pokusava da ga uvuce u rupu, Lock trazi od ostalih da ga puste i da ga ne spasavaju??
- Zagonetni razgovor izmedju FLocka (MiB) i Jacka u finalu dok spustaju Desmonda, Flock izbacuje secanja originalnog John Locke

I sada moguci zakljucak. Jacobov brat se po ubacivanju u svetlost od strane Jacoba razdvaja na dva dela, dark i light stranu. Njegovo telo postaje bezivotno tako da se dusa reinkarnira stotinu godina kasnije u John Locka, a drugi deo predstavlja dark side u vidu Crnog Dima. Dalju povezanost, ne mogu da poslozim Vaša nerazjašnjena pitanja 107621
Назад на врх Go down
MythBuster
The Moth
The Moth
MythBuster


Broj poruka : 189
Godina : 44
Datum upisa : 14.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptyMon May 31, 2010 12:03 am

Dao si puno detalja i dosta toga si povezao.
A za kutiju i ja kontam da su hteli da dogadjaje u afterlifeu nekako fizicki povezu sa stvarnim dogadjajima. Ista stvar je i sa Dzekovom posekotinom na vratu.
Bravo majstore. Vaša nerazjašnjena pitanja 256576
Назад на врх Go down
mmajstor
Namaste
Namaste



Broj poruka : 32
Godina : 46
Datum upisa : 12.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptyMon May 31, 2010 12:18 am

pa da, Christian je verovatno ostavio muzicku kutijicu Claire da bi joj pomogao da se seti dogadjaja iz pravog zivota.
Secas se da je takodje rekao Jacku da taj after life kao medjudimenzija izmedju jednog i narednog zivota (ili raja) sluzi da bi oni kroz razna secanja i emocije mogli da shvate i prvenstveno lakse prihvate da vise nisu zivi.
Назад на врх Go down
opiate43
Namaste
Namaste
opiate43


Broj poruka : 32
Godina : 36
Datum upisa : 26.02.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptyMon May 31, 2010 12:21 am

bravo majstore Vaša nerazjašnjena pitanja 256576
ovo je i moja teorija,odavno sam ovako razmisljao a potvrda je stigla u vidu tog dijaloga sa jackom u finalu. Ovo malo vadi lost a bice valjda jos povezanih stvari.
Назад на врх Go down
MythBuster
The Moth
The Moth
MythBuster


Broj poruka : 189
Godina : 44
Datum upisa : 14.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptyMon May 31, 2010 12:37 am

RemaMC ::
zašto je kejt videla crnog konja u dimu

Mislim da je neki Darmin konj ugino a MIB se uselio u njega i resio da vidi kako kako konji vide ostrvo. Malo je eksperimentisao.
Назад на врх Go down
RemaMC
One of Them
One of Them
RemaMC


Broj poruka : 78
Godina : 30
Lokacija : Zrenjanin
Datum upisa : 06.01.2009

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptyMon May 31, 2010 12:51 am

MythBuster ::
RemaMC ::
zašto je kejt videla crnog konja u dimu

Mislim da je neki Darmin konj ugino a MIB se uselio u njega i resio da vidi kako kako konji vide ostrvo. Malo je eksperimentisao.
mozda se i trkao...
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 49
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptyMon May 31, 2010 1:20 am

mmajstor ::
Za brojeve samo znamo da su isti urezani na hatchu kao serijski brojevi, i verovatno zbog toga uzeti kao shifra za pushing the button.
Odakle pokojnom australijancu, ili ludaku u Harlijevoj bolnici ti brojevi - skroz nerazjasnjeno, niti odakle je ta kombinacija izasla na lotou.
Za Radzinskog ne verujem da je on uopste bitan, pa cak ni malo. Covek sujetne i ratoborne prirode i to je sve. Hteo je da bude po njegovom.
Koliba - nema veze sa Jacobom, vec vise sa MiB. Kada je hteo da navede vodenicu na svoju stranu ulazio je u telo Walta, Christiana i sacekivao tamo onoga koga je trebalo. Ben se lozio da se tamo nalazi Jacob iako to nije bilo tacno. Jacoba nikad nismo videli u kolibi vec u statui.
Widmore je najnekonzistentniji lik u seriji (uz Bena i Sojera)
Dzekova rana na vratu - u poslednjoj borbi sa MiB on ga ubada nozem u vrat
MiB ne moze da udje u Walta jer je Walt ziv, eto ti jos jedne zakonetke, kako je Walt komunicirao sa caletom, kako je ubio pticu i kevu itd.
Назад на врх Go down
mmajstor
Namaste
Namaste



Broj poruka : 32
Godina : 46
Datum upisa : 12.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptyMon May 31, 2010 1:27 am

Elem, malo mi se slazu kockice oko dvostruke licnosti Jacobovog brata (ne secam se kako se zvao)
Po upadanju u svetlost poodvaja se na dva entiteta. Dobar deo licnosti se reinkarnira u John Locke, a los u Crni Dim. Da su oni jedno, bilo bi potpuno bespotrebno prikazivati njegovo mrtvo telo u reci? Mislim, covek se pretvorio u dim i cao, zbog cega onda prvo izlazi dim, a naknadno se nailazi na njegovo telo?

John Locke se radja u Americi i vec ima tripove iz proslog zivota i crta ono sto je prvo video prilikom odvajanja - crni dim. Ne secam se koje predmete mu je Ricardus dao, ali znam da je neke prepoznao a neke ne.

Po odrastanju vodi pravi katarzicni i karmicki zivot. Ispasta najvise od fake oca, mozda najvise zbog zla koje je on ucinio prema fake kevi. Karma je ispunjena. Jacob se za to vreme kaje sta je uradio rodjenom bratu i resava da pomogne light strani, mozda je racunao da jedino light strana je u stanju da prevlada nad tamnom stranom. Zato ozivljava John Locka nakon pada kroz prozor. Ja se ne secam da je Lock bio jedan od kandidata (ili jeste?), koji bi drugi razlog bio da njega dovede na ostrvo? Po dolasku John instinktivno oseca da mu je to nesto vise od kuce, i posto je on light side, radi suprotno od onoga sto je Jacobovog brata odvelo u nevolju - on hoce da ostane na ostrvu, i instinktivno oseca da tu postoji neka veca i znacajnija prica od svacije sebicne potrebe da zbrise i spase.....

Ben nikada nije video Jacoba tako da je moguce da je sve vreme bio pod uticajem Crnog Dima, jer je Jacoba poistovecivao sa kolibom a znamo ko je tamo boravio. U jednom trenutku Locka stavlja na test - ubi svog oca i onda si nas tj. uradi istu stvar koju si uradio u proslom zivotu i light strane vise nema.....

mozda je ovo sve lupetanje, recite mi da ne gubim vreme razmisljajuci za bezveze Vaša nerazjašnjena pitanja 107621)
Назад на врх Go down
opiate43
Namaste
Namaste
opiate43


Broj poruka : 32
Godina : 36
Datum upisa : 26.02.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptyMon May 31, 2010 2:13 am

za mene nije lupetanje,ja sam ubedjen da je ova teoriija tacna.
E ovo je pravi fazon losta,kad lupas glavu iako je serija zavrsena[tako kako jeste],ko zna sta cemo sve izvaliti u narednim danima,nedeljama.. Vaša nerazjašnjena pitanja Icon_twisted opusteno je mogla da dozivi i 8. serijal ali da sve lepo objasne.
Назад на врх Go down
mmajstor
Namaste
Namaste



Broj poruka : 32
Godina : 46
Datum upisa : 12.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptyMon May 31, 2010 3:43 am

Locke je ipak bio kandidat, moguce samo da ga Ben nije ubio verovatno bi bio izabran jer je on naravno "the special one" Smile
Назад на врх Go down
opiate43
Namaste
Namaste
opiate43


Broj poruka : 32
Godina : 36
Datum upisa : 26.02.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptyMon May 31, 2010 3:59 am

setio sam se one epizode kad je lock bio u poslicu sa ganjom na onoj farmi,nema tu nista lose naravno Vaša nerazjašnjena pitanja 444783 ali mozda su tu producenti hteli da pokazu dark side of lock,tripovao je onog drota sa puskom a to ne lici na njega. Mozda se zbog ganje toliko zurilo mib-u sa ostrva Vaša nerazjašnjena pitanja Icon_twisted
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptyMon May 31, 2010 4:18 am

mmajstor ::
Zeleo bih da vam skrenem paznju na jednu vaznu cinjenicu. To je nepobitna veza izmedju originalnog John Locka i Jacobovog brata/MiB/Former Locka
- mali John Locke crta crni dim na papiru
- po padu aviona John Locke poseduje igru kojom su se igrali Jacob i njegov brat
- Originalni John Locke se na ostrvu oseca kao svoj na svome
- Originalni John Locke se jedini ne plasi Black Smoke, i ovaj ga postedjuje po bliskom susretu
- I John Locke, i Flocke (MiB) u odredjenim trenucima izgovaraju: Dont tell me what I can not do!
- Desmond nakon "prosvetljenja" kada ga MiB pita da li ti znas ko sam ja, ovaj samouvereno i bez foliranja odgovara: Of course I know, you are John Locke!
- Kada Jack i Kate nailaze na tela Jacobove fake keve i Jacobovog brata, nailazi originalni John Locke i kaze: evo nama Adama i Eve. Kako zna to?
- Originalnom Locku svi redom govore da je poseban, isto kao sto Jacobovom bratu govorila fake keva
- Kada u jednom trenutku crni dim hvata originalnog Locke za noge i pokusava da ga uvuce u rupu, Lock trazi od ostalih da ga puste i da ga ne spasavaju??
- Zagonetni razgovor izmedju FLocka (MiB) i Jacka u finalu dok spustaju Desmonda, Flock izbacuje secanja originalnog John Locke

I sada moguci zakljucak. Jacobov brat se po ubacivanju u svetlost od strane Jacoba razdvaja na dva dela, dark i light stranu. Njegovo telo postaje bezivotno tako da se dusa reinkarnira stotinu godina kasnije u John Locka, a drugi deo predstavlja dark side u vidu Crnog Dima. Dalju povezanost, ne mogu da poslozim Vaša nerazjašnjena pitanja 107621
Nije ista igra... Inace super teorija.

Mene zanima zašto je Black Smoke neke ljude skenirao ''blještavim svetlom'' (npr. Juliet i Kate kad su bile vezane u džungli)
Назад на врх Go down
MythBuster
The Moth
The Moth
MythBuster


Broj poruka : 189
Godina : 44
Datum upisa : 14.05.2010

Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja EmptyMon May 31, 2010 4:40 am

Ja mislim da je svetlo u BSu deo zarobljenog svetla iz izvora. Pricali smo o tome da je po izlasku BSa iz izvora svetlo oslabilo.

A to blic skeniranje BSa ja sam shvatio kao skeniranje njihovih umova/dusa i mogucnosti da se utice na neke ljude. Da se "skrenu na tamnu stranu" kao sto se to desilo sa Kler i Sajidom. Mada mi nije jasno kako je to Kler srenula na tamnu stranu i cime je to manifestovala.
Vaša nerazjašnjena pitanja 107621
Назад на врх Go down
Sponsored content





Vaša nerazjašnjena pitanja Empty
ПорукаНаслов: Re: Vaša nerazjašnjena pitanja   Vaša nerazjašnjena pitanja Empty

Назад на врх Go down
 
Vaša nerazjašnjena pitanja
Назад на врх 
Страна 1 of 3Иди на страну : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Vasa zivotinja
» Vasa imena na razlicite nacine
» Pitanja u vezi 1. sezone
» sexualna pitanja teenagera

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Moj Lost-
Скочи на: