Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap13%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap25%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap9%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap6%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap11%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap0%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap2%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap7%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap2%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap1%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap0%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap0%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap0%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap4%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap3%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap8%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap0%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap0%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap8%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap1%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap1%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija

Go down 
+29
Riquelme
Ben Linus
Alen Alpert
ivangr85
Juliet
hiquaiN
Divna91
poalsa
Sawyer
spuza
sajmon
oceanic6
cela77
Sawyer_NS
Andrew Faraday
HeadBurn3r.
FilipMurray
Lazicy
Darkonius Faraday
Hopey
Yose
SuperSerb
Masha Ford
manijak iz kaknja
The Constant
Trent
Uncle Sayid
fat_cat
nitobe
33 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vase misljenje o epizodi
5. Savrseno
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap27%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 27% [ 24 ]
4. Odlicno
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap38%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 38% [ 34 ]
3. Dobro
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap26%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 26% [ 23 ]
2. Lose
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap6%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 6% [ 5 ]
1. Katastrofa
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_lcap3%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 I_vote_rcap
 3% [ 3 ]
Укупно гласова : 89
 

АуторПорука
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptySat Mar 06, 2010 1:27 am

First topic message reminder :

Opsta diskusija o epizodi br. 7. Dr.Linus.

Benova Epizoda,

Datum emitovanja: 9 Mart 2010

Scenario: Edward Kitsis & Adam Horowitz

Rezija: Mario Van Peeble

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 5511101016034057611201072

Posle masakra u Hramu, grupa na celu sa Ilanom se krece ka plazi i starom kampu. U dzungli nailaze na Bena koji im isprica kako je Sajid ubio Dogena i Lenona, a uz pomoc Dzejkobovog pepela Ilana trazi od Majlsa da joj kaze kako je umro. Majls otkriva da je Ben ubica i to odmah saopstava Ilani.

Na plazi Ilana tera Bena da iskopa sopstveni grob, jer mu sledi streljanje zbog ubistva Dzejkoba.

Dzek i Hugo koji se vracaju iz Svetionika nilaze na Ricarda koji priznaje da zeli da se ubije posto je Dzejkob, covek cijim planovima je posvetio svoj zivot, mrtav. Ricard zeli da se ubije, ali ne moze to da ucini posto ga je "Dzejkob dodirnuo", ali kaze i da taj dodir nije blagoslov vec prokletstvo. Zato trazi od Dzeka i Huga da mu pomognu. Odlazi na brod Crna Stena i kaze da otkad je dosao na Ostrvo, po prvi put se vraca na to mesto - dakle Ricard je zaista bio zatvorenik na Crnoj Steni! Dzek pali stapin dinamita, ali seda preko puta Ricarda uz tvrdnju da niko od njih dvojice nece biti mrtav. Kaze da se vratio iz Dzejkobovog svetionika i da je tamo video ogledalo uz pomoc koga ga je Dzejkob posmatrao jos od ranog detinjstva, i da sigurno postoji jak razlog za to i da deo Dzejkobovog plana sigurno nije da njih dvojica izginu od dinamita.
Dzek se konacno transformisao u coveka koji veruje (Man of Faith)! Naravno, dinamit ne eksplodira, i njih trojica takodje krecu ka plazi.

Dok Ben kopa grob, Majls mu kaze da je Dzejkob do poslednjeg trenutka verovao u njega.

Potom, dolazi Flocke koji ga oslobadja i kaze mu da kada on ode treba neko da ostane da cuva Ostrvo, a Ben je najbolji covek za to. Kaze mu gde je sakrivena puska i da ga ceka na manjem ostrvu Hidra.

Ben bezi, uzima pusku i uperi je u Ilanu, zeleci da joj kaze zbog cega je ubio Dzejkoba. Sve sto je imao u zivotu bila je moc, koju je najvise voleo. Cak je i usvojenu cerku Aleks zrtvovao u cilju zastite te moci. Posle toga je shvatio da je pogresio, i da mu u stvari Aleks bila najvaznija u zivotu. Tako slomljen ubio je Dzejkoba, smatrajuci ga krivcem ja Aleksinu smrt, ali i krivcem sto je ostao bez moci, zarobljen na Ostrvu, kao Napoleon na Elbi.
Zeli da ide sa Lokom jer kaze da ga on jedini prihvata, ali mu Ilana dodaje - "I ja te prihvatam."

U flashsideways Ben je nastavnik u skoli u kojoj i Lok. Ocajnicki zeli da smeni direktora skole i zauzme njegovo mesto jer smatra da se ne brine o obrazovanju dece. Uz pomoc dr Arcta uspeva da dodje do ljubavne prepiske direktora i pocinje da ga ucenjuje, ali sledi kontra-ucena da diretkor nece napisati pismo preporuke za Aleks. Vidimo da je Aleks Benova ucenica, koju on mnogo voli, ali vidimo da u tom svetu ona nije njegova usvojena cerka, vec omiljena ucenica. Ben odustaje od svoje ucene, a Aleks dobija pismo preporuke za Jejl.

Ben zivi sa ocem koji tesko bolestan, i koji kaze da je trebalo da ostanu na Ostrvu sa Darmom jer bi tako Ben postao veliki covek, a ne obicni nastavnik u skoli.


Последњи пут изменио nitobe дана Sat Mar 13, 2010 11:11 pm. изменио укупно 4 пута.
Назад на врх Go down

АуторПорука
Gost
Гост




06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyWed Mar 10, 2010 9:54 am

Ubedljivo najjace citate do sada u 6. sezoni sam procitao
Назад на врх Go down
FilipMurray
Ab Aeterno
Ab Aeterno
FilipMurray


Broj poruka : 6780
Godina : 29
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 22.09.2008

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyWed Mar 10, 2010 10:06 am

Najbolja epizoda, odusevljen sam.
Ben je ispao smeker, a i Jack.
Richard je mozda kapetan Blacka
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
Lazicy
Variable
Variable
Lazicy


Broj poruka : 1865
Godina : 32
Lokacija : Novi Sad
Datum upisa : 26.04.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyWed Mar 10, 2010 10:28 am

scofield ::
Najbolja epizoda, odusevljen sam.
Ben je ispao smeker, a i Jack.
Richard je mozda kapetan Blacka

Nije, on je bio rob izgleda. Vidis kako je gledao one okove..
Назад на врх Go down
http://www.fun-online.co.nr
HeadBurn3r.
Ab Aeterno
Ab Aeterno
HeadBurn3r.


Broj poruka : 6328
Godina : 31
Lokacija : Novi Pazar
Datum upisa : 23.09.2008

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyWed Mar 10, 2010 11:10 am

Meni je epizoda bila odlicna (za to sam i glasao) ali može i bolje. Saznali smo da je Richard besmrtan (svojom rukom) a to je dobio od Jacoba dodirom.
Назад на врх Go down
http://www.lost-serbia.com
manijak iz kaknja
The Candidate
The Candidate
manijak iz kaknja


Broj poruka : 304
Godina : 31
Lokacija : Kakanj/Sarajevo
Datum upisa : 02.02.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyWed Mar 10, 2010 11:41 am

Yose ::
pogotovo mi je smijesno kako su se vratili na ostvro (ajmo sjesti u avion pa cemo se srusiti) ako je dezmond bio krivac rusenja leta "Oceanic 815" jer nije utipkao famozne brojeve u swan stanici apsurdan je bio povratak na otok jer u biti nisu trebali nikad ni otici.
jedino u cemu se slazemo Very Happy
jer fakat,ono je bilo presmijesno,Ajira 316 i padne tek tako...
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyWed Mar 10, 2010 12:14 pm

manijak iz kaknja ::
Yose ::
pogotovo mi je smijesno kako su se vratili na ostvro (ajmo sjesti u avion pa cemo se srusiti) ako je dezmond bio krivac rusenja leta "Oceanic 815" jer nije utipkao famozne brojeve u swan stanici apsurdan je bio povratak na otok jer u biti nisu trebali nikad ni otici.
jedino u cemu se slazemo Very Happy
jer fakat,ono je bilo presmijesno,Ajira 316 i padne tek tako...
slazem se, to je definitivno najniza tacka u celoj seriji
Назад на врх Go down
Hopey
The Moth
The Moth
Hopey


Broj poruka : 157
Godina : 35
Datum upisa : 26.09.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyWed Mar 10, 2010 12:16 pm

Nije pao tek tako. Kao sto je 815 morao pasti, tako je i ovaj morao.
Назад на врх Go down
Andrew Faraday
Deus ex Machina
Deus ex Machina
Andrew Faraday


Broj poruka : 2329
Godina : 34
Lokacija : Niš - Troška
Datum upisa : 30.01.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyWed Mar 10, 2010 12:22 pm

Džeku je trebalo 6 sezona da shvati da je na ostrvu sa razlogom Very Happy
Vidmoru je isto toliko da nadje ostrvo i da uspe da se vrati.
Nisam nešto posebno oduševljen epizodom ali kraj mi je affraid LOST
Назад на врх Go down
manijak iz kaknja
The Candidate
The Candidate
manijak iz kaknja


Broj poruka : 304
Godina : 31
Lokacija : Kakanj/Sarajevo
Datum upisa : 02.02.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyWed Mar 10, 2010 12:36 pm

Hopey ::
Nije pao tek tako. Kao sto je 815 morao pasti, tako je i ovaj morao.
815 je pao,barem je tako objasnjeno radi Desmondova nepritiskanja brojeva u Swanu sto je uzrokovalo EM nestabilnost.
a kod Ajire takvog slucaja nije bilo.
Назад на врх Go down
Sawyer_NS
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 3
Godina : 35
Datum upisa : 22.02.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyWed Mar 10, 2010 12:53 pm

Epizoda nije losa, svidja mi se mada nista posebno. Kraj je ono sto ja volim kod Losta, nove nepredvidjene stvari i iscekivanje nove epizode.

Stari Ben je objasnjavao naspram ovog novog smesnog Bena. Jos da sjebu Sawyera i onda su zvanicno sjebali sve kul likove. Svi smo navikli na Bena koji je imao u trenutku 6 planova u glavi, ne treba nam od njega nikakva dobricina. Ali sta sad, idemo dalje...
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyWed Mar 10, 2010 1:31 pm

Daleko je on i dalje od dobrice. Ali mu se cini mi se malo razbistrila slika, i sad zapravo zna na cijoj je strani. Pravice on neke pizdarije i dalj, siguran sam, samo sto cemo ovaj put znati da je to za dobrobit ostrva Smile
Назад на врх Go down
cela77
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 16
Godina : 46
Lokacija : Beograd - Voždovac
Datum upisa : 10.02.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyWed Mar 10, 2010 3:59 pm

TEKST IZMENJEN:Postovani, ukoliko Vam se forum ne dopada, nemate razloga da ga posecujete, ukoliko imate nekih kritika, tema za njih postoji!

HeadBurn3r.: Sta je zapravo rek'o?
Назад на врх Go down
oceanic6
Tabula Rasa
Tabula Rasa
oceanic6


Broj poruka : 19
Godina : 37
Datum upisa : 27.01.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyWed Mar 10, 2010 9:57 pm

ako je richard besmrtan jer ga je jacob dodirnuo, onda su i oceanic 6 besmrtni jer ih je sve jacob dodirnuo tokom zivota !?!
Назад на врх Go down
sajmon
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 3
Godina : 38
Datum upisa : 17.02.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyWed Mar 10, 2010 10:38 pm

ako je richard besmrtan jer ga je jacob dodirnuo, onda su i oceanic 6 besmrtni jer ih je sve jacob dodirnuo tokom zivota !?!slozio bih se sa ovom konstatacijom,mada nemogu se setiti da li je jacobjos koga dodirivao u seriji??u sustini ova serije i nije toliko savrsena tako da nisam nesto preterano odusevljen,gledam cisto jer sam poceo pa nevolim da ostavljam neke stvari nedovrsene.nista me neiznenadjuje,pre sam rekao da me nebi cudilo da je ostrvo neki svemirski brod i da se nalazi u kosmosu i da su oni prolazili kroz galaksiju,nista ama bas nista me neiznenadjuje.
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyWed Mar 10, 2010 10:50 pm

Pozdrav za sve i izvinjenje sto me nije bilo jer juce celo popodne i vece nisam imao struje pa sam epizodu gledao tek nocas. Jedva smo i prevod skrpili u tim prekidima struje. Tek danas cete imati pravi prevod, pa ce vam i mnogo sta biti jasnije.

Idemo od pocetka:

-Ben je nesto kao Napoleon (sjajno poredjenje) - moc je njegova opsesija. I na Ostrvu i van njega. Samo sto u flash-sideways nekako to nespretno radi, tacnije vaznija mu je sudbina Alex, koju ovoga puta nije usvojio, vec mu je draga ucenica.

-Kao sto smo raspravljali zasto su ljudi napustili Hram tako brzo, ovde vidimo i posrnulog Ricarda koji ne vidi vise svrhu svog zivota i zeli da se ubije. Zanimljivo je da to mora da uradi neko umesto njega. Potvrdjeno nam je da je sa Black Rocka, sto smo i sumnjali u LAX i verovatno je imao neku nagodbu sa Dzejkobom slicno Dogenu. Gledajuci Ricarda kako zeli da umre ne mogu da se otmem utisku da se i Dogen predao Sajidu, da je u stvari i on zeleo da umre. Kao da su Dzejkobovom smrcu svi izgubili smisao svog postojanja.
To sam ocekivao od strazara u Hramu, ali ne od Dogena, i posebno ne od Ricarda.
U stvari, Ricard se na neki nacin oseca prevarenim. Setite se da je Hugu rekao da ne veruje nista Dzejkobu posto mu je ovaj rekao da je razgovarao sa njim.

-Zanimljive su i Flockove reci Benu da treba da ostane na Ostrvu i da bude nesto kao cuvar. Ipak je Ostrvo nesto znacajno, a ne samo "obicno Ostrvo" kako je to Flocke rekao Sojeru u onoj pecini.

-Na kraju, Vidmor.
Logicno je bilo pretpostaviti da ce on doci na Ostrvo, mada nisam bas racunao na podmornicu. Ako je vec bio u vezi sa Eloiz sa kojom je imao sina Danijela Faradeja, a sama Eloiz je uvek mogla da pronadje Ostrvo uz pomoc klatna u crkvi, nikada mi nije bilo jasno zasto ranije nije pomogla Vidmoru da nadje Ostrvo, vec su morali da cekaju Dezmondov "kiks" u pritiskanju dugmeta kako bi ga nasli uz pomoc elektromagnetne anomalije.
Vidmor je, u stvari, uz njenu pomoc mogao da dodje kad hoce, ali nije. Zasto?
-Da li sada sledi bitka za nove/stare pozicije na Ostrvu, hoce li Vidmor postati novi Mib, a Ben novi Dzejkob?
Jos nesto. Ne zaboravite da se Flocke uputio na manje ostrvo, Hidru, gde se i nalazi Frenkov avion, tako da je verovatno to njegova karta za odlazak van Ostrva.
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyThu Mar 11, 2010 12:23 am

nitobe ::

Setite se da je Hugu rekao da ne veruje nista Dzejkobu posto mu je ovaj rekao da je razgovarao sa njim.
A mozda samo Ricard ne veruje da je Hugo stvarno razgovarao sa Dzejkobom? Mozda on misli da Hugo ne zna kako Dzejkob stvarno izgleda a mozda i ne zna da je MIB sada zarobljen u telu Loka i misli da se MIB pojavljuje u obliku Dzejkoba

nitobe ::

-Zanimljive su i Flockove reci Benu da treba da ostane na Ostrvu i da bude nesto kao cuvar. Ipak je Ostrvo nesto znacajno, a ne samo "obicno Ostrvo" kako je to Flocke rekao Sojeru u onoj pecini.
Meni se cini da je i tu pokusao da iz manipulise Bena, svakom nudi ono sto najvise zele: Sojeru da ode sa ostrva, Sajidu Nadiu, Kler Arona, Benu moc..

nitobe ::

Jos nesto. Ne zaboravite da se Flocke uputio na manje ostrvo, Hidru, gde se i nalazi Frenkov avion, tako da je verovatno to njegova karta za odlazak van Ostrva.
E kad sam cuo Hidra setio sam se samo jedne stvari. Scena u camcima iz pete sezone kad putuju kroz vreme kad je Dzujijet upucala nekog iz camca koji ih je pratio. Imam neki osecaj ce u tom drugom camcu sad biti Lokova ekipa i da ce upucati Sojera Smile
Назад на врх Go down
Gost
Гост




06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyThu Mar 11, 2010 12:26 am

Da nitobe, ali ko ce biti pilot...Mozda zeli i Lapidusa da prisvoj iza sebe...
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyThu Mar 11, 2010 12:31 am

Pa jel si video da Lok leti po ostrvu, svi Crni Dimovi moraju da imaju obavezan zavrsen kurs letenja
Назад на врх Go down
Gost
Гост




06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyThu Mar 11, 2010 12:41 am

Trent ::
Pa jel si video da Lok leti po ostrvu, svi Crni Dimovi moraju da imaju obavezan zavrsen kurs letenja

AH da, zaboravio sam...XD
Назад на врх Go down
Uncle Sayid
Confidence man
Confidence man
Uncle Sayid


Broj poruka : 892
Godina : 43
Lokacija : Santa Rosa Mental Health Institute
Datum upisa : 03.03.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyThu Mar 11, 2010 12:46 am

A opet, ako je Widmore na njegovoj strani mogao bi onda otići podmornicom
Назад на врх Go down
Gost
Гост




06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyThu Mar 11, 2010 12:47 am

Ne verujem da Widmore zna ista o ovome
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyThu Mar 11, 2010 12:47 am

Ben bi bio mocan covek i van Ostrva - setite se sta je rekao Majlsu dok je kopao grob. Na Ostrvu bi ostao usamljenik, Napoleon, mocan covek kome je moc oduzeta. Zato na kraju i trazi od Ilane da ga pusti kod Loka. Zna da na Ostrvu nema vise sta da trazi, bez obzira koliko ono mozda bilo znacajno. Ne zeli da bude general bez vojske.
Dzejkob je mrtav, Flok odlazi, Dzejkobova vojska je pobijena ili presla na stranu Loka. Ostalo je nekoliko kandidata, Ilana, Lapidus i Majls i Ricard koji zeli da zavrsi sa sobom.
Ta Flokova ponuda mi je malo "strcala" od prethodnih. Iz Benovog odgovora se naslucuje da on ne zeli vise da bude tu. Zasto? Objasnjenje je u prici o Napoleonu u flashsideways.
Назад на врх Go down
Uncle Sayid
Confidence man
Confidence man
Uncle Sayid


Broj poruka : 892
Godina : 43
Lokacija : Santa Rosa Mental Health Institute
Datum upisa : 03.03.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyThu Mar 11, 2010 12:53 am

195 - Pace ::
Ne verujem da Widmore zna ista o ovome
Widmore je još ranije pominjao da se sprema rat, tako da sumnjam da ne zna
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyThu Mar 11, 2010 1:01 am

Pristaniste za podmornicu je blizu Dharmaville-a, ako se dobro secam, tako da se verovatno Vidmor tamo uputio. Na Hidri nema pristanista, vec piste, ako se dobro secam.
Ako Vidmor dolazi po Floka, logicno je da ga ovaj saceka kod Dharmaville-a, ali izgleda da nije tako, mada cela ta prica jos uvek ima jako klimave noge. Videcemo u sledecoj epizodi.
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 EmptyThu Mar 11, 2010 1:06 am

Trent ::

A mozda samo Ricard ne veruje da je Hugo stvarno razgovarao sa Dzejkobom? Mozda on misli da Hugo ne zna kako Dzejkob stvarno izgleda a mozda i ne zna da je MIB sada zarobljen u telu Loka i misli da se MIB pojavljuje u obliku Dzejkoba
Ovo ne umanjuje znacaj cinjenice da je Ricard hteo da se ubije. To jest da bude ubijen, posto ne moze sam to da ucini.
Zasto je rekao da je Dzejkobov dodir u stvari "prokletstvo"?
Назад на врх Go down
Sponsored content





06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija
Назад на врх 
Страна 2 of 7Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» 06x07 - Dr. Linus - Official
» 06x07 - Dr. Linus - Preuzimanje
» 06x07 - Dr. Linus - Prevod za epizodu
» 06x07 Dr Linus - Spoilers/Sneak peeks
» 06.04 The Substitute - Opsta diskusija

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Sezone :: 06x07 - Dr. Linus-
Скочи на: