Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap13%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap25%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap9%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap6%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap11%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap0%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap2%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap7%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap2%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap1%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap0%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap0%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap0%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap4%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap3%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap8%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap0%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap0%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap8%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap1%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap1%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija

Go down 
+29
Riquelme
Ben Linus
Alen Alpert
ivangr85
Juliet
hiquaiN
Divna91
poalsa
Sawyer
spuza
sajmon
oceanic6
cela77
Sawyer_NS
Andrew Faraday
HeadBurn3r.
FilipMurray
Lazicy
Darkonius Faraday
Hopey
Yose
SuperSerb
Masha Ford
manijak iz kaknja
The Constant
Trent
Uncle Sayid
fat_cat
nitobe
33 posters
Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next

Vase misljenje o epizodi
5. Savrseno
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap27%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 27% [ 24 ]
4. Odlicno
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap38%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 38% [ 34 ]
3. Dobro
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap26%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 26% [ 23 ]
2. Lose
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap6%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 6% [ 5 ]
1. Katastrofa
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_lcap3%06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 I_vote_rcap
 3% [ 3 ]
Укупно гласова : 89
 

АуторПорука
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptySat Mar 06, 2010 1:27 am

First topic message reminder :

Opsta diskusija o epizodi br. 7. Dr.Linus.

Benova Epizoda,

Datum emitovanja: 9 Mart 2010

Scenario: Edward Kitsis & Adam Horowitz

Rezija: Mario Van Peeble

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 5511101016034057611201072

Posle masakra u Hramu, grupa na celu sa Ilanom se krece ka plazi i starom kampu. U dzungli nailaze na Bena koji im isprica kako je Sajid ubio Dogena i Lenona, a uz pomoc Dzejkobovog pepela Ilana trazi od Majlsa da joj kaze kako je umro. Majls otkriva da je Ben ubica i to odmah saopstava Ilani.

Na plazi Ilana tera Bena da iskopa sopstveni grob, jer mu sledi streljanje zbog ubistva Dzejkoba.

Dzek i Hugo koji se vracaju iz Svetionika nilaze na Ricarda koji priznaje da zeli da se ubije posto je Dzejkob, covek cijim planovima je posvetio svoj zivot, mrtav. Ricard zeli da se ubije, ali ne moze to da ucini posto ga je "Dzejkob dodirnuo", ali kaze i da taj dodir nije blagoslov vec prokletstvo. Zato trazi od Dzeka i Huga da mu pomognu. Odlazi na brod Crna Stena i kaze da otkad je dosao na Ostrvo, po prvi put se vraca na to mesto - dakle Ricard je zaista bio zatvorenik na Crnoj Steni! Dzek pali stapin dinamita, ali seda preko puta Ricarda uz tvrdnju da niko od njih dvojice nece biti mrtav. Kaze da se vratio iz Dzejkobovog svetionika i da je tamo video ogledalo uz pomoc koga ga je Dzejkob posmatrao jos od ranog detinjstva, i da sigurno postoji jak razlog za to i da deo Dzejkobovog plana sigurno nije da njih dvojica izginu od dinamita.
Dzek se konacno transformisao u coveka koji veruje (Man of Faith)! Naravno, dinamit ne eksplodira, i njih trojica takodje krecu ka plazi.

Dok Ben kopa grob, Majls mu kaze da je Dzejkob do poslednjeg trenutka verovao u njega.

Potom, dolazi Flocke koji ga oslobadja i kaze mu da kada on ode treba neko da ostane da cuva Ostrvo, a Ben je najbolji covek za to. Kaze mu gde je sakrivena puska i da ga ceka na manjem ostrvu Hidra.

Ben bezi, uzima pusku i uperi je u Ilanu, zeleci da joj kaze zbog cega je ubio Dzejkoba. Sve sto je imao u zivotu bila je moc, koju je najvise voleo. Cak je i usvojenu cerku Aleks zrtvovao u cilju zastite te moci. Posle toga je shvatio da je pogresio, i da mu u stvari Aleks bila najvaznija u zivotu. Tako slomljen ubio je Dzejkoba, smatrajuci ga krivcem ja Aleksinu smrt, ali i krivcem sto je ostao bez moci, zarobljen na Ostrvu, kao Napoleon na Elbi.
Zeli da ide sa Lokom jer kaze da ga on jedini prihvata, ali mu Ilana dodaje - "I ja te prihvatam."

U flashsideways Ben je nastavnik u skoli u kojoj i Lok. Ocajnicki zeli da smeni direktora skole i zauzme njegovo mesto jer smatra da se ne brine o obrazovanju dece. Uz pomoc dr Arcta uspeva da dodje do ljubavne prepiske direktora i pocinje da ga ucenjuje, ali sledi kontra-ucena da diretkor nece napisati pismo preporuke za Aleks. Vidimo da je Aleks Benova ucenica, koju on mnogo voli, ali vidimo da u tom svetu ona nije njegova usvojena cerka, vec omiljena ucenica. Ben odustaje od svoje ucene, a Aleks dobija pismo preporuke za Jejl.

Ben zivi sa ocem koji tesko bolestan, i koji kaze da je trebalo da ostanu na Ostrvu sa Darmom jer bi tako Ben postao veliki covek, a ne obicni nastavnik u skoli.


Последњи пут изменио nitobe дана Sat Mar 13, 2010 11:11 pm. изменио укупно 4 пута.
Назад на врх Go down

АуторПорука
spuza
One of Them
One of Them



Broj poruka : 72
Godina : 50
Datum upisa : 26.01.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 1:33 am

Meni je ova epizoda bila loša. Ne zbog toga što smo dobili odgovore a koje sam jedva čekao nego što smo dobili loše odgovore.
Na pr. Uvijek me je čudilo zašto Ričard ne stari - Dao mu Džejkob tu mogućnost. Čekam toliko vremena da me nečim oduševe u vezi njegovog ne starenja i dobijem tako prost odgovor.
Dalje oko Crnog dima - Dobijemo odgovor da je to u stvari MIB i tu sam očekivao da bude nešto komplikovanije (istina ovaj odgovor smo dobili ranije ali mi se nešto sve skupilo).
Isto sam očekivao neko čudo oko brojeva i njihovoj važnosti a za sada znam da su to brojevi kandidata (ni ovaj zaplet mi se ne sviđa).
Tako da što se mene tiče u 6. sezoni su počeli da daju odgovore ali za sad nisam nijednim zadovoljan.
Pa onda iskaljujem bijes na epizodi.
Назад на врх Go down
Uncle Sayid
Confidence man
Confidence man
Uncle Sayid


Broj poruka : 892
Godina : 43
Lokacija : Santa Rosa Mental Health Institute
Datum upisa : 03.03.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 1:55 am

spuza ::
Na pr. Uvijek me je čudilo zašto Ričard ne stari - Dao mu Džejkob tu mogućnost. Čekam toliko vremena da me nečim oduševe u vezi njegovog ne starenja i dobijem tako prost odgovor.
Dalje oko Crnog dima - Dobijemo odgovor da je to u stvari MIB i tu sam očekivao da bude nešto komplikovanije (istina ovaj odgovor smo dobili ranije ali mi se nešto sve skupilo).
Isto sam očekivao neko čudo oko brojeva i njihovoj važnosti a za sada znam da su to brojevi kandidata (ni ovaj zaplet mi se ne sviđa)

Sa ovim se slažem. I ja se plašim da nam na kraju, nakon što smo toliko razbijali glave i smišljali svakakve lude teorije u vezi i najmanjeg detalja, ne serviraju takvu glupost - da je odgovor na sva pitanja u seriji - Jacob ili MiB. Ali nekako se još nadam da nije tako prosto, inače bih se jako razočarao u seriju.    
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 2:04 am

I ja se nadam da vas dvojica niste u pravu!
U Lighthouse Dzejkob je rekao Hugu da uzme olovku da zapise neke stvari i dodao: "Neko dolazi na Ostrvo i treba da im pomognete da ga nadju." Kada se na kraju epizode Hugo zalio Dzejkobu da je Dzek razbio ogledala i da nema sanse da sada pomognu tim ljudima da nadju ostrvo Dzejkob je rekao: "Naci ce ga na neki drugi nacin!"
Sada vidimo da Vidmor dolazi na Ostrvo. Glavni negativac, po Benovoj prici, ali i po Dezmondovom iskustvu.
Zasto bi Dzejkob pomagao zlom Vidmoru da nadje ostrvo?
Назад на врх Go down
Uncle Sayid
Confidence man
Confidence man
Uncle Sayid


Broj poruka : 892
Godina : 43
Lokacija : Santa Rosa Mental Health Institute
Datum upisa : 03.03.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 2:08 am

nitobe ::
I ja se nadam da vas dvojica niste u pravu!
U Lighthouse Dzejkob je rekao Hugu da uzme olovku da zapise neke stvari i dodao: "Neko dolazi na Ostrvo i treba da im pomognete da ga nadju." Kada se na kraju epizode Hugo zalio Dzejkobu da je Dzek razbio ogledala i da nema sanse da sada pomognu tim ljudima da nadju ostrvo Dzejkob je rekao: "Naci ce ga na neki drugi nacin!"
Sada vidimo da Vidmor dolazi na Ostrvo. Glavni negativac, po Benovoj prici, ali i po Dezmondovom iskustvu.
Zasto bi Dzejkob pomagao zlom Vidmoru da nadje ostrvo?

Vidiš, i ja sam isto razmišljao. Čak sam u glavi stvorio već, koliko toliko, smislenu teoriju kako je Widmore ipak na Jacobovoj strani, ali se jedna stvar nikako ne uklapa.Kad je Bram sa ekipom oteo Milesa, pre nego što je ovaj došao na ostrvo, rekao mu je da ne treba da prihvati da radi za Widmora jer će biti na pogrešnoj strani.
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 2:16 am

Secam se toga, ali ovo mi je i dalje cudno.
Mada, vidis da otprilike niko nista ne zna. Cak ni Ricard nije znao za Kandidate. Ben nikad nije ni video Dzejkoba, dok je Dzek pricao Ricardu o svetioniku ovaj ga je nekako belo gledao. Kao da svako ima svoj zadatak, ali ne sme drugima da kaze sta je u pitanju.
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 2:34 am

Trent ::
nitobe ::

Setite se da je Hugu rekao da ne veruje nista Dzejkobu posto mu je ovaj rekao da je razgovarao sa njim.
A mozda samo Ricard ne veruje da je Hugo stvarno razgovarao sa Dzejkobom? Mozda on misli da Hugo ne zna kako Dzejkob stvarno izgleda a mozda i ne zna da je MIB sada zarobljen u telu Loka i misli da se MIB pojavljuje u obliku Dzejkoba


zar nije ocito da se pod tim misli da je Jacob samo jedan lazljivac i prevarant!

mene daleko vise uveseljava lik Kate. koja je njena uloga u cijeloj seriji opcenito? Very Happy po meni, barem za sad, nema nikakvog smisla, a i vrhunac joj je bio skakanje sa jacka na sawyera i obrnuto.. draga mi je za gledati ali treba dati otkaz onom sto pise scenario za njen lik Smile
Назад на врх Go down
nitobe
Deus ex Machina
Deus ex Machina
nitobe


Broj poruka : 1472
Godina : 53
Lokacija : 4 42 19 20 57 52
Datum upisa : 17.03.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 2:41 am

Yose, da otvoris neki fan-site, ja cu ti biti prvi obozavalac!
Ako me nesto razveseli to su tvoji komentari! Zaista! 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 444783
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 2:57 am

nitobe ::
Trent ::

A mozda samo Ricard ne veruje da je Hugo stvarno razgovarao sa Dzejkobom? Mozda on misli da Hugo ne zna kako Dzejkob stvarno izgleda a mozda i ne zna da je MIB sada zarobljen u telu Loka i misli da se MIB pojavljuje u obliku Dzejkoba
Ovo ne umanjuje znacaj cinjenice da je Ricard hteo da se ubije. To jest da bude ubijen, posto ne moze sam to da ucini.
Zasto je rekao da je Dzejkobov dodir u stvari "prokletstvo"?
Pa ja sam to skapirao kao je on razocaran sto je 250 godina slepo izvrsavao naredjenja lika koji je odjednom umro i on je eto sad pukao skroz Smile

Цитат :
Na pr. Uvijek me je čudilo zašto Ričard ne stari - Dao mu Džejkob tu mogućnost. Čekam toliko vremena da me nečim oduševe u vezi njegovog ne starenja i dobijem tako prost odgovor.
Dalje oko Crnog dima - Dobijemo odgovor da je to u stvari MIB i tu sam očekivao da bude nešto komplikovanije (istina ovaj odgovor smo dobili ranije ali mi se nešto sve skupilo).
Isto sam očekivao neko čudo oko brojeva i njihovoj važnosti a za sada znam da su to brojevi kandidata (ni ovaj zaplet mi se ne sviđa).
Tako da što se mene tiče u 6. sezoni su počeli da daju odgovore ali za sad nisam nijednim zadovoljan.
Pa onda iskaljujem bijes na epizodi.
pa aj reci mi sta si ocekovao?
da su ricarda objasnili ne kao lika koji ne stari nego stalno putuje kroz vreme onda bi tek bilo sranje

crni dim definitivno nije jos do kraja objasnjen ali ne znam ni tu sta ocekujes? da kazu da je vanzemaljac? neko staroegipatsko cudoviste?

a za brojeve je tek posebno tesko dati objasnjenje koje ce zadovoljiti sve i bolje sto su dali bar nesto, ja sam mislio da ih nece ni pomenuti vise.

jbg, pet sezona su se ljudi bunili sto su samo postavljali pitanja a sad kad su krenuli da odgovaraju, ljudi se bune da im se ne svidjaju odgovori Smile
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 3:01 am

nitobe ::
Secam se toga, ali ovo mi je i dalje cudno.
Mada, vidis da otprilike niko nista ne zna. Cak ni Ricard nije znao za Kandidate. Ben nikad nije ni video Dzejkoba, dok je Dzek pricao Ricardu o svetioniku ovaj ga je nekako belo gledao. Kao da svako ima svoj zadatak, ali ne sme drugima da kaze sta je u pitanju.
Ako hocete da se neki posao savrseno izvrsi, to sto on radi je i najbolji nacin.
Tako se i sama serija snima. Svaki glumac dobije scenario samo za deo u kome je on u sledecoj epizodi i nista dalje od toga.
Ako niko od ljudi ne zna koji je Dzejkobov plan onda niko ne moze ni da ga upropasti, kao sto niko od ekipe iz serije ne moze da upropasti kraj jer ga u stvari ne zna Smile
Dzejkob je u stvari genije. Wink
Назад на врх Go down
Andrew Faraday
Deus ex Machina
Deus ex Machina
Andrew Faraday


Broj poruka : 2329
Godina : 34
Lokacija : Niš - Troška
Datum upisa : 30.01.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 3:10 am

Trent ::

E kad sam cuo Hidra setio sam se samo jedne stvari. Scena u camcima iz pete sezone kad putuju kroz vreme kad je Dzujijet upucala nekog iz camca koji ih je pratio. Imam neki osecaj ce u tom drugom camcu sad biti Lokova ekipa i da ce upucati Sojera Smile

To i ja cekam da se desi Very Happy Mada mozda u tom camcu budu Ilana, Majls, San i ta ekipa.

Trent ::

jbg, pet sezona su se ljudi bunili sto su samo postavljali pitanja a sad kad su krenuli da odgovaraju, ljudi se bune da im se ne svidjaju odgovori Smile

Jbg svijetu se ne moze ugoditi Very Happy
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 3:13 am

Цитат :

To i ja cekam da se desi Very Happy Mada mozda u tom camcu budu Ilana, Majls, San i ta ekipa.
Pa ja mislim da ce to pre biti Sojer, Kler, Kejt, Dzin i Sajid. Oni su Lokova ekipa i oni idu na hidru, a cini mi se da Ilana i drustvo za sada ostaju na plazi. A i taman ih pet ima da svi stanu u camac Smile
Назад на врх Go down
Masha Ford
The Substitute
The Substitute
Masha Ford


Broj poruka : 1539
Godina : 28
Lokacija : Sremska Mitrovica, Srbija.
Datum upisa : 18.03.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 3:37 am

Trent ::

crni dim definitivno nije jos do kraja objasnjen ali ne znam ni tu sta ocekujes? da kazu da je vanzemaljac? neko staroegipatsko cudoviste?
bilo bi cool da je neko staroegipatsko cudoviste... B)
Назад на врх Go down
Sawyer
The Constant
The Constant
Sawyer


Broj poruka : 3000
Godina : 27
Lokacija : Kladovo, Srbija
Datum upisa : 11.01.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 4:46 am

Odgledao sam epizodu. Više mi se sviđala alternativna stvarnost, nego dešavanja na ostrvu. Ništa posebno se nije desilo, prošla epizoda je bila mnogo bolja. Jedino mi se kraj svideo, a znao sam da je Widmore.
Назад на врх Go down
http://elizabeth-gutierrez.serbianforum.info/index.htm
Hopey
The Moth
The Moth
Hopey


Broj poruka : 157
Godina : 35
Datum upisa : 26.09.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 6:44 am

Au, kako ovde ima ogorcenih komentara... Pa alooooo, ljudi, niko vas ne tera da gledate seriju! Odustanite, i sacuvajte zivce na vreme! Ja razumem da se nekome nesto ne svidja, al neki i preteruju.

Slazem se sa jednim od predhodnih komentara. Bilo je daj daj daj odgovore, i sad kad smo ih poceli dobijati, ne valja... Pa sta vise...
Назад на врх Go down
poalsa
Namaste
Namaste



Broj poruka : 35
Godina : 47
Datum upisa : 10.03.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 8:07 am

Kad pomenuste Bena i onog-sto-izgleda-kao-lok, tj smoky (dimče), u jednoj od prethodnih sezona, Ben je iz podruma kuće pustio Dimčeta da pobije Widmorove plaćenike, znači kontrolisao je ili je već bio u nekom odnosu sa Dimčetom. Sad je Dimče u obliku Loka gazda. Nije mi tu nešto baš najjasnije. Neznam da li će kreatori serije uspeti da do kraja otklone sve nedoumice i nelogičnosti....mnogo su, brate, zapetljali.
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 8:18 am

Nije ga kontrolisao, samo je znao kako da ga dozove
Назад на врх Go down
Uncle Sayid
Confidence man
Confidence man
Uncle Sayid


Broj poruka : 892
Godina : 43
Lokacija : Santa Rosa Mental Health Institute
Datum upisa : 03.03.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 8:26 am

To je jedna od stvari zbog koje ne mogu da progutam tu priču MiB=Smoke monster. Mislim kad je već Richard proveo tolike godine na ostrvu, i uz Bena, a dobro zna ko je MiB, teško je poverovati da nikad nije čuo ili video Smokey-a, ili da mu Ben to nikad nije pomenuo. A videli smo kako se uplašio kad je saznao da je Locke ustvari MiB.
Назад на врх Go down
poalsa
Namaste
Namaste



Broj poruka : 35
Godina : 47
Datum upisa : 10.03.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 8:46 am

Trent ::
Nije ga kontrolisao, samo je znao kako da ga dozove

Ma, da, a sad dodje i kad ga nezove...nisam zadovoljan. 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 906407
Назад на врх Go down
spuza
One of Them
One of Them



Broj poruka : 72
Godina : 50
Datum upisa : 26.01.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 11:02 am

Цитат :
Au, kako ovde ima ogorcenih komentara... Pa alooooo, ljudi, niko vas ne tera da gledate seriju!
Što su dosadni ovi sa komentarima ovog tipa. Ja mislim da bi bolje podnijeli da im majku opsuješ nego da nešto negativno komentarišeš u vezi serije. I po meni imam pravo i da gledam i da negativno komentarišem ako mi se nešto ne svidi.
Dakle da ponovim, meni se ne sviđa da je cijela priča oko Ričarda da ne stari zato što mu je Džejkob to obećao. Ne sviđa mi se da je MIB=Crni dim (više bih volio da su smislili nešto drugo). Ne sviđa mi se da su brojevi vezani za kandidate više bih volio da je to nešto sa egipatskom mitologijom.
Назад на врх Go down
Gost
Гост




06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 11:06 am

spuza ::
Цитат :
Au, kako ovde ima ogorcenih komentara... Pa alooooo, ljudi, niko vas ne tera da gledate seriju!
Što su dosadni ovi sa komentarima ovog tipa. Ja mislim da bi bolje podnijeli da im majku opsuješ nego da nešto negativno komentarišeš u vezi serije. I po meni imam pravo i da gledam i da negativno komentarišem ako mi se nešto ne svidi.
Dakle da ponovim, meni se ne sviđa da je cijela priča oko Ričarda da ne stari zato što mu je Džejkob to obećao. Ne sviđa mi se da je MIB=Crni dim (više bih volio da su smislili nešto drugo). Ne sviđa mi se da su brojevi vezani za kandidate više bih volio da je to nešto sa egipatskom mitologijom.

Sto se tice komentara, dobice ban ko se jos pozali na nekoga, svako ima svoje pravo na misljenje, a sto se tice brojeva, i ja bih voleo, ne samo da budu izmisljeni od strane Dzejkoba..
Назад на врх Go down
Divna91
Confidence man
Confidence man
Divna91


Broj poruka : 1512
Godina : 32
Lokacija : I'm lost!
Datum upisa : 05.05.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 11:23 am

Pa podario mu je večan život i na kraju shvatio da nema cilj u životu...
To bi i za svakog čoveka bilo prokletstvo...zašto živeti kad nemaš nikakav motiv?
Da ne pominjem da je Richard izgubio i sledbenike...
Назад на врх Go down
Trent
Confidence man
Confidence man
Trent


Broj poruka : 1148
Godina : 37
Datum upisa : 29.01.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 11:47 am

Цитат :
Ne sviđa mi se da su brojevi vezani za kandidate više bih volio da je to nešto sa egipatskom mitologijom.

Цитат :
a sto se tice brojeva, i ja bih voleo, ne samo da budu izmisljeni od strane Dzejkoba..

Pa ajde dajte mi primer kako biste voleli da to bude objasnjeno.

Brojevi i jesu oduvek bili misticni jer iza njih ne postoji nikakvo dalje objasnjenje. Broj je broj, a zasta ga ti vezes zavisi kako ces ga gledati

Po meni je ovo odlicno objasnjenje, svakom broju na kompasu je nasumice dodelio ime i to je to. Ne bih ni voleo da izmisljaju nesto vise, samo ce biti glupo..
Назад на врх Go down
hiquaiN
One of Them
One of Them
hiquaiN


Broj poruka : 66
Godina : 32
Datum upisa : 17.02.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 1:19 pm

Epizoda mi se baš svidjela , gluma Emersona i razgovor Jacka i Richarda posebno ...

Jedva čekam 9 epizodu kao i 15... 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 444783

c/p
Nestor also promises: "I will not lie to you,
episode 9, you're gonna get big reveals about the island. Episode 15,
even more so." Remember, Michael Emerson told us of episode 15: "It's
set in a time and place that you will never have seen on a network
series before. When was the last time you saw a network drama episode
that none of the series regulars were in the episode?" My money's on
Jacob and the Man in Black. But where are they?

Inače , 15.su napisali Carlton i Damon ...
Назад на врх Go down
spuza
One of Them
One of Them



Broj poruka : 72
Godina : 50
Datum upisa : 26.01.2009

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 9:49 pm

Цитат :
Pa ajde dajte mi primer kako biste voleli da to bude objasnjeno.
Ne znam ali bih volio da me nešto mnogo oduševe. Kad su pravili zaplete sa brojevima i ostalim stvarima ja sam bio oduševljen i Lost se bazirao na tim čudnim stvarima pa zato i očekujem da daju neke oduševljavajuće odgovore a ne čisto da su brojevi na kompasu i da to nema nikakve veze. Neka daju na primjer da su brojevi vezani za neki datum rođenja po nekoj mitologiji ili na primjer da su vezani za neka pomračenja sunca ili geografski položaj i da su ti ljudi prokleti ili da su ti ljudi kandidati. Mislim lupam ali sve mi je to mnogo interesantnije jer su se dugo vukli sa tim brojevima i da na kraju ispadne totalno bezveze.
Назад на врх Go down
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 EmptyThu Mar 11, 2010 11:01 pm

nemojte vise o losim stvarima jer cete mi zgaditi ionako poljuljanu vjeru u seriju Very Happy

dovoljno mi je samo da pomislim da "moram" navijati za jacka, sun i co. i momentalno bih zgasio seriju.

barem se nadam da ce scenariti izbjeci americki klisej i da ce zlo ovaj put pobijediti 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Icon_twisted
Назад на врх Go down
Sponsored content





06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty
ПорукаНаслов: Re: 06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija   06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija - Page 3 Empty

Назад на врх Go down
 
06x07 - Dr. Linus - Opsta diskusija
Назад на врх 
Страна 3 of 7Иди на страну : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Next
 Similar topics
-
» 06x07 - Dr. Linus - Official
» 06x07 - Dr. Linus - Preuzimanje
» 06x07 - Dr. Linus - Prevod za epizodu
» 06x07 Dr Linus - Spoilers/Sneak peeks
» 06.04 The Substitute - Opsta diskusija

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Sezone :: 06x07 - Dr. Linus-
Скочи на: