Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Zdravo svima. Nastali smo da bi okupili sve fanove najbolje serije svih vremena, ostanite sa nama! Možete pronaći apsolutno SVE što pomislite vezano za seriju.
Hvala na poseti,
LOST-Serbia tim!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
HomeGalleryТражиLatest imagesРегиструј сеПриступи
Odbrojavanje
Poll
Omileljeni lik u Seriji?
Jack
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap13%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 13% [ 16 ]
Sawyer
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap25%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 25% [ 31 ]
Kate
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap9%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 9% [ 11 ]
Sayid
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap6%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 6% [ 7 ]
John Lock
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap11%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 11% [ 14 ]
Shannon
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap0%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Boon
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap2%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Desmond
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap7%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 7% [ 9 ]
Mr.Eko
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap2%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 2% [ 2 ]
Ana Lucia
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap1%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Libby
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap0%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Michael
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap0%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Walt
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap0%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Juliet
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap4%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 4% [ 5 ]
Charlie
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap3%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 3% [ 4 ]
Hurley
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap8%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Jin
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap0%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Sun
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap0%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 0% [ 0 ]
Benjamin Linus
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap8%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 8% [ 10 ]
Claire
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap1%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Neko drugi
Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_lcap1%Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 I_vote_rcap
 1% [ 1 ]
Укупно гласова : 124

 

 Moj pogled na celokupne događaje

Go down 
+19
Dark_Princess
mmajstor
nele974
Uncle Sayid
Yose
PushTheButton
bre.lost
MythBuster
barr
incommon
Zeratul
Mr.Eko
MetalRex
Trent
kizadorcol
pedjascorpio
Juliet
hakatz
djole9
23 posters
Иди на страну : Previous  1, 2
АуторПорука
Gost
Гост




Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 EmptyMon May 24, 2010 10:31 am

First topic message reminder :

Prvo je Bog stvorio svet, potom svi dogadjaji su se nizali kao i po opisu Biblije. U starom veku civilizacije su nastajale i nestajale, no ipak, jedno mesto se uspelo razviti drugacije, pod uticajem svih civilizacija koje su godinama kao prah nastajali i nestajali. Ostrvo je zadrzalo po nesto od svakog, postalo je sveto mesto koje je mozda Bog stvorio 8. dana. Ipak na ostrvo dolazi covek koji iz dana u dan postaje svesnije i prljavije bice i ostrvo dobija potrebu za zastitom. Nesloga izmedju dva brata je potrebna kako bi na kraju dobili balans izmedju dve strane.
Cuvar ostrva postaje Dzejkob. Vrme tece dalje. Na svetom mestu se polako stvara civilizacija, ipak neobicna civilizacija, sasvim neshvatljiv danasnjem modernom coveku. Civilizacija koja je predana jednom coveku i uradice sve zbog krajnjeg ishoda. Koji je krajnji ishod? KAsnije o tome.
Sa razvitkom tehnologije ljudi pronalaze sveto mesto, zele ga istraziti, podeliti sa ostatkom sveta. Ipak sveto mesto biva sacuvano od strane svete civilizacije o kojoj smo malo pre pricali.
Prica tece dalje. Odnos izmedju dva brata je jos gori, tako da dobar brat, cuvar ostrva shvata da ce ciljevi jednog sebicnog coveka mozda naskoditi svetom mestu i resava da pronadje svog naslednika.
Godinama traga za ljudima koji su osudjeni na propast i pre svog rodjenja. Resava da ih postedi muke koje im svakodnevni tezak zivot moze naneti i dovodi ih na ostrvo.
Zamislite da postoje dve reke sa istim izvorom koje se ulivaju u isto more. U jednoj reci smo rodjeni mi, takozvani obicni plivaci koji moraju preci sve muke radi krajnjeg ishoda, u drugoj su oni koji ce te muke doziveti na drugaciji nacin - dozivece ih tokom sticenja cistote svoje reke. Ipak obe reke se ulivaju u isto more.
Ljudi koji su dovedeni postaju takozvani kandidati. Pod uticajem raznih takozvanih zlih faktora na svetom mestu, kandidati umiru. Put kroz koji prolaze ih treba promeniti kao osobe, jer zamenik ne sme imati mane. U suprotnom ce sveto mesto zadesiti nezgoda.
Citav put se na kraju zavrsava, pravi kandidat postaje zastitnik, preziveli odlucuju o svojoj sudbini, da li im se dopada reka u kojoj se nalaze ili ce otici u drugu.
Na kraju konacna svrha, more koje dolazi jeste blagostanje koje obuhvata obe reke. svi ljudi koji su svoje muke dozivljavali na ovaj ili onaj nacin su nagradjeni sa najvaznijim stvarima koje su stekli usput. Sve se zavrsava konacnom pobedom! Delovi koji su ostali nerazjasnjeni moraju takvi ostati. >> Jer razlika izmedju vise sile i coveka jeste u tome sto visa sila zna zasto i kako, a covek ne zna. To ne trebamo shvatiti kao nedostatak vec kao blagostanje!
Назад на врх Go down

АуторПорука
Yose
The Candidate
The Candidate
Yose


Broj poruka : 317
Godina : 40
Datum upisa : 04.02.2010

Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 EmptyFri Jul 02, 2010 1:28 pm

joj nele nele pa 1. sam popljuvao 6. sezonu vec na pocetku a posebno "what they died for.."

ja sad mogu popljuvati cijeli serijal i to da nema veze sa tom famoznom frazom - "spanska safunica" koju ste pokupili na stranom forumu..ako si gledao safunjare: "Marisol", "Esmeralda", "Stakleno carstvo" i dr. to su remek djela za ovu safunicu zvanu lost Smile
Назад на врх Go down
Alen Alpert
Ab Aeterno
Ab Aeterno
Alen Alpert


Broj poruka : 2955
Godina : 34
Lokacija : Othersvile
Datum upisa : 04.05.2009

Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 EmptyFri Jul 02, 2010 6:09 pm

lady_lost ::
Lost je jedina serija koja je ostavila ovakav utisak na mene... kad povezes dogadjaje, psiholosko stanje likova, i celu seriju uopste - samo osoba bez ukusa mogla bi reci da je 6-a sezona bzv, jer je i ona i sve prethodne extra.... vrh vrhova =) Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 57719
Nema nas puno bez ukusa, od svih gledatelja i fanova mozda nekih 80%.
Назад на врх Go down
Darkonius Faraday
Confidence man
Confidence man
Darkonius Faraday


Broj poruka : 1202
Godina : 33
Lokacija : BeOgrad
Datum upisa : 15.01.2009

Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 12:07 am

Da mi smo bez ukusa xD
Назад на врх Go down
MythBuster
The Moth
The Moth
MythBuster


Broj poruka : 189
Godina : 44
Datum upisa : 14.05.2010

Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 12:12 am

Darkonius Faraday ::
Da mi smo bez ukusa xD

mislim da se ni komarci ne bi slozili sa ovom tvrdnjom

Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 107621
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 1:38 am

MythBuster ::
Darkonius Faraday ::
Da mi smo bez ukusa xD

mislim da se ni komarci ne bi slozili sa ovom tvrdnjom

Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 107621

To je bilo ironicno od Alperta, ako se ne varam.
Назад на врх Go down
Alen Alpert
Ab Aeterno
Ab Aeterno
Alen Alpert


Broj poruka : 2955
Godina : 34
Lokacija : Othersvile
Datum upisa : 04.05.2009

Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 2:40 am

nele974 ::
MythBuster ::
Darkonius Faraday ::
Da mi smo bez ukusa xD

mislim da se ni komarci ne bi slozili sa ovom tvrdnjom

Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 107621

To je bilo ironicno od Alperta, ako se ne varam.

Mislim da su se i oni nadovezali na Lady_lost
Назад на врх Go down
lady_lost
Tabula Rasa
Tabula Rasa
lady_lost


Broj poruka : 13
Godina : 30
Datum upisa : 30.06.2010

Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 8:19 am

sta god. svako ima svoje misljenje. Uglavnom niko od nas ne bi bio na ovom forumu da ne voli LOST Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 444783
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 8:54 am

lady_lost ::
sta god. svako ima svoje misljenje. Uglavnom niko od nas ne bi bio na ovom forumu da ne voli LOST Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 444783


Pa volis i kuce al te ono na kraju izujeda.
Назад на врх Go down
Dark_Princess
The Moth
The Moth
Dark_Princess


Broj poruka : 206
Godina : 34
Datum upisa : 23.05.2010

Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 9:34 am

nele974 ::
lady_lost ::
sta god. svako ima svoje misljenje. Uglavnom niko od nas ne bi bio na ovom forumu da ne voli LOST Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 444783


Pa volis i kuce al te ono na kraju izujeda.

@nele974 Znaci, koliko me ponekad iznerviras sa svojim komentarima, toliko me nekad odusevis kao sad. Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 927822
Ne znam samo odakle ti tolike ideje?

****************************************************

Mada, ja se ipak slazem sa komentarom lady_lost. Wink Razz
Назад на врх Go down
lady_lost
Tabula Rasa
Tabula Rasa
lady_lost


Broj poruka : 13
Godina : 30
Datum upisa : 30.06.2010

Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 EmptySat Jul 03, 2010 9:54 am

hahaha to je dobro poredjenje nele974 Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 444783 Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 927822



LIVE TOGETHER, DIE ALONE Smile
Назад на врх Go down
nele974
One of Them
One of Them



Broj poruka : 119
Godina : 50
Lokacija : Beograd
Datum upisa : 24.05.2010

Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 EmptySun Jul 04, 2010 4:35 am

Ma ozbiljno mnogo su lose zavrsili seriju. Jedina razlika je sto neki od nas misle da los kraj ne kvari celu seriju. Kao i sve ostalo sto radis u zivotu, ako ne zavrsis dobro - Djaba.
Назад на врх Go down
SPADALO
Tabula Rasa
Tabula Rasa



Broj poruka : 1
Godina : 34
Datum upisa : 22.06.2010

Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 EmptySun Jul 04, 2010 4:51 am

Je l' moze neko da mi posalje u privatne poruke link za skidanje 16. epizode '' What They Died For''...u napred hvala Very Happy
Назад на врх Go down
lady_lost
Tabula Rasa
Tabula Rasa
lady_lost


Broj poruka : 13
Godina : 30
Datum upisa : 30.06.2010

Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 EmptySun Jul 04, 2010 7:22 am

Nzm, meni se dja kako su odradili seriju...kao sto rekoh svako ima svoje misljenje Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 107621
A posebno mi se svidja kako su prikazali Richarda, njegovu pricu.. ne dja mi se sto je Jack umro a ovi komotno otisli avionom boli ih uvo xD hahaha
ali sta god, Lost nikog ne moze da ostavi ravnodusnim Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 Icon_razz
Назад на врх Go down
Sponsored content





Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 Empty
ПорукаНаслов: Re: Moj pogled na celokupne događaje   Moj pogled na celokupne događaje - Page 2 Empty

Назад на врх Go down
 
Moj pogled na celokupne događaje
Назад на врх 
Страна 2 of 2Иди на страну : Previous  1, 2

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
 :: Izgubljeni :: Enciklopedia :: Moj Lost-
Скочи на: